Typy Wotore - Kursy, gdzie obstawiać?

Właściciele WotoreMaciej Browarski, Mateusz Pojda
Bukmacher na Wotore 7Fortuna – 20 PLN bez depozytu
Kod promocyjny bukmacheraTYPERVIP
Walka wieczoru Wotore 7TBA vs TBA

Gale Wotore, podobnie jak inne tego typu wydarzenia, można obstawiać u bukmacherów. Typy Wotore – jak najlepiej obstawiać? Gdzie obstawiać Wotore? Kursy na zakłady Wotore – czym się kierować?

Typy na gale Wotore

Za nami trzy gale Wotore, czyli walk MMA na gołe pięści. Podczas gal Wotore odbyły się zarówno turnieje, podczas których triumfator wygrywał 50 tysięcy złotych, jak i super fighty oraz walki o mistrzowski pas.

Typy Wotore, zwłaszcza pierwszej gali, z pewnością były mocno ryzykowne. O zawodnikach nie było bowiem wiadomo za wiele i często przy dobieraniu typów trzeba było bazować na intuicji, a nie faktycznej wiedzy na temat umiejętności danego fightera.

Typy na gale Wotore 2 czy 3 mogły być już nieco bardziej przemyślane, gdyż w galach brali udział zawodnicy znani ze świata MMA, jak Michał „Wampir” Pasternak, Cezary Oleksiejczuk czy Mariusz „Radzik” Radziszewski.

Kursy na zakłady Wotore

zakłady Wotore

Wystawianie kursów na gale Wotore z perspektywy bukmachera z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Walki na gołe pięści mają bowiem to do siebie, że potrafią potoczyć się w dowolny sposób i wskazanie faworyta często jest wręcz niemożliwe. Zwłaszcza w przypadku turniejów, kiedy zawodnik – zakładając wariant, że dochodzi do finału – toczy jednego wieczora trzy walki i jest narażony na odniesienie kontuzji, która w dowolnym momencie pojedynku może sprawić, że nie będzie zdolny do dalszej walki.

Kursy na zakłady Wotore 3 – jak bukmacherzy poradzili sobie z wystawianiem kursów? W walce o pas Michał Pasternak (1.45) pokonał Marka Samociuka (2.55), więc w tym przypadku bukmacher dobrze oszacował to, kto powinien być faworytem, a kto underdogiem. Podobnie w przypadku super fightu pomiędzy Karolem „King Kongiem” Grzesiukiem (1.60) a Damianem „Małym” Burym (2.20).

Niespodzianką i wygraną z pozycji sporego underdoga popisał się natomiast Mariusz „Radzik” Radziszewski. Jego triumf oszacowano na kurs 2.40, podczas gry wygrana Saida Magomeda „Pitbulla” Abdulkadirova została oceniona na kurs 1.50. W trakcie walki lepszy był jednak doświadczony Polak, triumfując przez techniczny nokaut.

Gdzie obstawiać Wotore?

W maju 2020 roku organizacja Wotore ogłosiła rozpoczęcie współpracy z bukmacherem STS i to właśnie między innymi ta firma oferuje zakłady na gale Wotore. Kursy na galę Wotore 3 były także dostępne u bukmachera Betclic, więc – krótko mówiąc – każdy znajdzie coś dla siebie i może wytypować triumf danego zawodnika tam, gdzie uważa to za słuszne czy wygodniejsze.

Jak obstawiać Wotore?

wotore obstawianie

Jak obstawiać Wotore i inne tego typu wydarzenia? Z pewnością bardzo rozważnie i spokojnie. W walkach na gołe pięści nawet największy faworyt w łatwy sposób może nabawić się kontuzji czy przypadkowego rozcięcia, dzięki czemu błyskawicznie faworytem staje się teoretycznie skazywany na porażkę underdog. Dodatkowo często w walkach na gołe pięści udział biorą zawodnicy, którzy debiutują w tego typu formule, więc nie do końca wiadomo, jak poradzą sobie po przyjęciu pierwszego ciosu bez rękawicy na dłoni. A kierowanie się ksywkami, sylwetką czy liczbą tatuaży w przypadku walk na gołe pięści z pewnością nie prowadzi do niczego dobrego z perspektywy typera.


W maju 2020 roku organizacja Wotore ogłosiła rozpoczęcie współpracy z bukmacherem STS i to właśnie między innymi ta firma oferuje zakłady na gale Wotore.
Z pewnością bardzo rozważnie i spokojnie. W walkach na gołe pięści nawet największy faworyt w łatwy sposób może nabawić się kontuzji czy przypadkowego rozcięcia, dzięki czemu błyskawicznie faworytem staje się teoretycznie skazywany na porażkę underdog.