Gale Wotore, podobnie jak inne tego typu wydarzenia, zdobywa coraz większą popularność. Dodatkowo można ją obstawiać u bukmacherów. Gdzie znaleźć typy na Wotore oraz gdzie obstawiać Wotore?

Typy na Wotore

Za nami siedem gal Wotore, czyli walk MMA na gołe pięści. Podczas Wotore odbywają się zarówno turnieje, podczas których triumfator wygrywał 50 tysięcy złotych, jak i super fighty oraz walki o mistrzowski pas.

Typowanie Wotore przy okazji pierwszej gali wiązało się z dużym ryzykiem. O zawodnikach nie było bowiem wiadomo za wiele i często przy dobieraniu typów trzeba było bazować na intuicji, a nie faktycznej wiedzy na temat umiejętności danego fightera.

Typy na kolejne gale Wotore można już tworzyć na podstawie pewnej wiedzy, która mogła okazać się kluczowa dla ich powodzenia. Dodatkowo zapraszani są zawodnicy, którzy mogą być już znani z walk oraz innych sportów jak np. podnoszenie ciężarów. W dalszym ciągu jednak walki na gołe pięści rządzą się swoimi prawami.

Kursy na Wotore

Najlepsi bukmacherzy, to także najlepsze kursy dla typerów. Wystawianie kursów na gale Wotore z perspektywy bukmachera z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Walki na gołe pięści są bowiem bardzo nieprzewidywalne. W związku z tym wskazanie faworyta często jest wręcz niemożliwe. Zwłaszcza w przypadku turniejów, kiedy zawodnik może stoczyć jednego wieczora trzy walki. Przez to jest narażony na odniesienie kontuzji, która w dowolnym momencie pojedynku może sprawić, że nie będzie zdolny do dalszej walki.

Na Wotore kursy mogą zatem faworyzować zawodnika, który w rzeczywistości ma mniejsze szanse na wygraną.

Obstawianie Wotore z bonusem

Gale Wotore można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic. Przy okazji ostatniej gali Wotore Betclic był jedynym bukmacherem, który wystawił kursy na to wydarzenie. Aby obstawiać Wotore z bonusem, należy wykonać kilka prostych czynności.

  • Załóż konto z kodem TYPERVIP
  • Wpłać min. 1 PLN (maksymalny zwrot przy wpłacie i stawce 57 PLN)
  • Postaw kupon z kursem min. 1.14
  • Jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki do 50 PLN w formie freebetu
  • Freebet przeznacz na kupon/kupony z kursem min. 2.14
  • Wygraną możesz od razu wypłacić

Wotore bukmacher - gdzie obstawiać?

Wotore gdzie obstawiać, czyli który bukmacher wystawia kursy na wydarzenia tej organizacji? Dla Wotore bukmacher, u którego pojawiają się kursy na kolejne wydarzenia to Betclic. Jest to serwis, który chwalony jest za intuicyjną stronę i nowoczesną aplikację mobilną. Dodatkowo dla nowych graczy przygotowany został bonus w postaci zakładu bez ryzyka do 200 PLN. Może on pozwolić na przetestowanie swojej wiedzy o Wotore.

Jak obstawiać Wotore?

Jak obstawiać Wotore u legalnych bukmacherów? Istnieje kilka zasad, o których warto pamiętać. Mogą one pozwolić na zwiększenie skuteczności typów bukmacherskich.

  • Poznaj zasady Wotore - gala ta różni się od innych tym, że zawodnicy walczą na gołe pięści. W związku z tym nawet doświadczeni zawodnicy MMA mogą nie sprostać wymaganiom na ringach Wotore.
  • Prześledź informacje o zawodnikach - sprawdź dotychczasowy bilans oraz doświadczenie w tego typu walkach obu zawodników, których walkę typujesz. Dodatkowo prześledź informacje takie jak historia kontuzji, czy ostatnie informacje z mediów społecznościowych.
  • Weź pod uwagę nieprzewidywalność - walki na gołe pięści rządzą się swoimi prawami. Pamiętaj również, że typując na starcia turniejowe duże znaczenie ma zmęczenie.
  • Ustal budżet na grę - w trakcie typowania nie przekraczaj bankrollu, który ustaliłeś na początku. Zapewne to bezpieczne obstawianie bez niepotrzebnego nadszarpnięcia całkowitego budżetu.

Gdzie obstawiać Wotore?
Gale Wotore można obstawiać u bukmachera Betclic.
Jak obstawiać Wotore?
Walki Wotore należy obstawiać rozważnie i zgodnie z przyjętym budżetem na grę. Przedtem prześledź również dostępne informacje o zawodnikach.