Starcie Dominika Pudzianowskiego z Tomaszem Obcowskim będzie walką wieczoru gali Wotore 7. Dla obu zawodników będzie to debiut, zatem przebieg tej walki stoi pod znakiem zapytania. Kto wygra walkę Pudzianowski vs Obcowski?

Pudzianowski vs Obcowski - zakłady bukmacherskie - Wotore 7

Zakłady bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Obcowski dostępne są wyłącznie w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), legalnym bukmacherze, który wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod szyldu Wotore. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Pudzianowski vs Obcowski znajdziemy na oficjalnej stronie Betclic lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sztuki walki -> Wotore.

Kursy na Pudzianowski vs Obcowski

Kursy na Pudzianowski vs Obcowski, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów wyraźnym faworytem w tym pojedynku będzie Tomasz Obcowski. Kurs na jego wygraną wynosi 1,35, natomiast na brata Mariusza Pudzianowskiego 2,90.

Typy na Pudzianowski vs Obcowski - Wotore 7

Typy na Pudzianowski vs Obcowski, czyli co może wydarzyć się w tym pojedynku? Bukmacherzy widzą w Obcowskim zdecydowanego faworyta. Jednak takie przewidywania mogą dziwić. Obaj zawodnicy są bowiem debiutantami, dlatego nie wiadomo czego można się spodziewać. Według nas warto zatem zaryzykować i postawić w tej walce na underdoga, czyli Dominika Pudzianowskiego. Walki na gołe pięści cechują się dużą nieprzewidywalnością, a dodatkowo wiadomo, że najstarszy z braci Pudzianowskich trenuje już od wielu lat.

Typy na Pudzianowski vs Obcowski - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Pudzianowski vs Obcowski? Typy na Wotore można obstawiać w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic). Typy na Wotore 7 będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie Wotore 7. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.