KSW to najpopularniejsza organizacja MMA w Polsce. Nie dziwi zatem fakt, że typy na KSW są poszukiwane przez wielu fanów sportów walki. Największa polska federacja organizuje 12 gal rocznie, a więc co miesiąc można obstawiać i typować KSW.

KSW Typy

KSW typy są niezwykle popularne zarówno wśród doświadczonych, jak i początkujących graczy. Organizacja KSW jest bowiem jedną z największych federacji MMA w Europie, co przekłada się na liczne typy i predykcje przed każdą galą KSW.

Typując KSW, należy uwzględnić nie tylko takie parametry jak ogólne umiejętności danego zawodnika, ale także to jak prezentował w poprzednich starciach, oraz sytuację okołosportową, która w dużym stopniu może wpłynąć na ostateczny wynik.

Typy bukmacherskie na KSW

Typy bukmacherskie na KSW mogą okazać się pomocne dla wielu graczy. Po zapoznaniu się z opinią innych typerów warto jednak również samemu przeanalizować poszczególne typy na KSW. Obstawianie KSW może być ciekawą przygodą. Wymaga wprawdzie przygotowania i pewnego doświadczenia, ale jednocześnie oferuje bardzo dużo możliwości typowania.

Zakłady na KSW

Zakłady na KSW cieszą się ogromną popularnością. Trudno się temu dziwić, wszak jest to największa i najpopularniejsza organizacja MMA w Polsce. Zakłady na KSW należy dobierać z rozwagą i poprzedzić wnikliwą analizą. Walki MMA cechują się bowiem dużą nieprzewidywalnością. Pod uwagę warto wziąć to, w jakiej formie może być dany zawodnik oraz w jakiej płaszczyźnie lepiej się czuje.

Czym są typy bukmacherskie KSW?

Typy bukmacherskie na KSW pozwalają graczom na znaczne oszczędności czasu i wysiłku. Są to bowiem predykcje doświadczonych typerów dobrze zorientowanych w świecie MMA. Chociaż typy KSW nie są w stanie zagwarantować pewnego zysku, nakreślają wyraźny kierunek, w jakim może przebiegać rozgrywka a ringu. Pod uwagę brany jest bowiem szereg wspomnianych powyżej czynników.

Typy na KSW z bonusem

Typy na KSW cieszą się dużą popularnością. Nie dziwi zatem fakt, że wielu graczy próbuje zmaksymalizować szanse na wygraną, korzystając z bonusów na KSW.

Bonus bez depozytu na KSW

Bonus bez depozytu to jeden z najatrakcyjniejszych bonusów. Są to bowiem darmowe środki, które można wykorzystać na typowanie KSW. U których bukmacherów znajdziemy bonusy bez depozytu i jak je odebrać?

KSW bonus bez depozytu Fortuna

Fortuna to oficjalny bukmacher federacji KSW. Dla nowych graczy jest przewidziany bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Dodatkowo możemy liczyć na bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN w punktach FKP.

KSW bonus bez depozytu LVBET

Bukmacher LV BET również oferuje bonus bez depozytu na KSW. Dla nowych graczy jest przewidziany bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, a wykorzystując kod promocyjny LVBET możemy również liczyć na dodatkowy freebet 25 PLN, co łącznie daje nam aż 45 PLN.

KSW bonus bez depozytu Betters

Na bonus bez depozytu możemy również liczyć w Betters. Rejestrując się z kodem promocyjnym Betters, bukmacher ten oferuje bonus bez depozytu w wysokości 10 PLN. Bonus ten otrzymamy automatycznie od razu po weryfikacji konta. Otrzymane środki trzeba wykorzystać w ciągu 3 dni.

KSW bonus bez depozytu GoPlusBet

Przedostatnim bukmacherem, który oferuje bonus bez depozytu jest GoPlusBet. Rejestrując się z kodem promocyjnym GoPlusBet otrzymamy freebet 30 PLN. Środki te powinny pojawić się na naszym koncie w ciągu 2 dni od weryfikacji.

KSW bonus bez depozytu Fuksiarz

Ostatni bukmacher oferujący bonus bez depozytu na KSW to Fuksiarz. Zakładając konto w aplikacji mobilnej z kodem promocyjnym Fuksiarz otrzymamy darmowe 10 PLN.

Zakład bez ryzyka na KSW

Typując KSW możemy również skorzystać z zakładów bez ryzyka. Warto przyjrzeć się kilku bukmacherom oferującym ten rodzaj promocji na KSW.

KSW zakład bez ryzyka Fortuna

Zakład bez ryzyka na KSW w Fortunie obejmuje trzy zakłady bez ryzyka po 100 PLN każdy, co daje łączną kwotę 300 PLN. Rejestrując się zatem z kodem promocyjnym Fortuna i łącząc to z pozostałymi bonusami od Fortuny, bukmacher ten oferuje na start aż 335 PLN!

KSW zakład bez ryzyka Superbet

Wyjątkowo atrakcyjny zakład bez ryzyka na KSW oferuje również Superbet. Wykorzystując kod promocyjny Superbet bukmacher ten gwarantuje freebet od pierwszej wpłaty 100% do 200 PLN oraz tygodniowy cashback do 3500 PLN.

KSW zakład bez ryzyka Betclic

Z zakładu bez ryzyka na KSW możemy skorzystać również w Betclicu. Ten bukmacher oferuje bonus na start w wysokości 50 PLN bez ryzyka. Aby w pełni wykorzystać tę promocję, należy zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, a potem zagrać za kwotę 57 PLN.

KSW zakład bez ryzyka TOTALbet

Świetny zakład bez ryzyka, który można przeznaczyć na KSW ma w swojej ofercie promocyjnej bukmacher TOTALbet. Zakład bez ryzyka dostępny z kodem promocyjnym TOTALbet obowiązuje na pierwsze trzy kupony. Każdy z nich zabezpieczamy maksymalnie do 111 PLN, a łączna wartość cashbacku może wynieść nawet 333 PLN. Zwrot za przegrany kupon trafia na konto depozytowe i środki można od razu wypłacić.

Typy na KSW 96

Nadchodząca gala KSW zapowiada się niezwykle ekscytująco. Im bliżej gali, tym typy na KSW 96 są coraz bardziej poszukiwane przez graczy. Kursy na najbliższą galę KSW zostały wystawione przez bukmacherów z dużym wyprzedzeniem, dlatego obstawianie KSW 96 można było rozpocząć na długo przed galą.

Obstawianie walk KSW 96

Obstawianie walk KSW 96 należy poprzedzić wnikliwą analizą. Podczas zbliżającej się gali prawie każdy pojedynek jest bowiem niezwykle wyrównany i trudno jest wytypować zwycięzcę. Sporty walki bywają nieprzewidywalne i mały detal potrafi zadecydować o tym, który z zawodników wygra pojedynek.

Typując walki na KSW 96, nie należy też sugerować się kursami bukmacherskimi. W takich walkach jak Szpilka vs Wrzosek czy Ruchała vs Kaczmarczyk może bowiem zdarzyć się wszystko.

KSW 96 kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na KSW 96 powinniśmy znaleźć u wszystkich dostępnych bukmacherach. Organizacja KSW jest bowiem zdecydowanie najpopularniejszą organizacją MMA w Polsce, dlatego każdy bukmacher chce mieć w swojej ofercie kursy bukmacherskie na KSW.

Analizy na KSW 96

Profesjonalne i rzetelne analizy na KSW 96 gracze znajdą na stronie Zawód Typer. Pochodzą one od doświadczonych specjalistów, którzy na bieżąco śledzą poszczególnych zawodników i są zaznajomieni z ich umiejętnościami i aktualną formą.

Aby samemu dokładnie przeanalizować możliwy wynik, walki warto przyjrzeć kilku aspektom:

 • sprawdź ostatnie wyniki zawodnika
 • upewnij się, że dany zawodnik przepracował pełen okres przygotowawczy
 • znajdź mocne i słabe strony obu zawodników
 • obserwuj doniesienia z obozów obu zawodników

Analizy na KSW 96 zostaną również przedstawione przez naszych Typerów w dzień gali w Typach Dnia.

Typy bukmacherskie KSW – gdzie obstawiać?

Federacja KSW posiada umowę partnerską z bukmacherem Fortuna. Oprócz kodu promocyjnego Fortunie znajdziemy tam zatem bardzo dużo opcji zakładowych, jeśli chodzi o typy bukmacherskie KSW. Wiedząc, jak obstawiać, Fortuna oferuje wszelkie niezbędne narzędzia, aby robić to skutecznie.

Typy bukmacherskie KSW należą jednak do jednych z najpopularniejszych na rynku, dlatego KSW można obstawiać u zdecydowanej większości legalnych bukmacherów. Każdy bukmacher stara się jednak wyróżnić swoją ofertą, przedstawiając graczom różnego rodzaju promocje na KSW, czy wyższe kursy na pojedyncze zakłady.

KSW STS

Zakłady bukmacherskie STS posiadają ofertę na KSW. Za grą właśnie w STS przemawia konkurencyjna ilość dodatkowych rynków, znajdziemy ich bowiem około 20 do każdej walki. Dzięki temu nie trzeba skupiać się na zakładach dotyczących tylko tego, kto wygra starcie. Na nowych użytkowników czeka specjalny bonus STS, który może zachęcić do rejestracji na stronie bukmachera.

KSW Betclic

Globalny bukmacher, którym jest Betclic również ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na KSW. Betclic przedstawia swoje kursy na zwycięzców KSW na długo przed rozpoczęciem kolejnych gal. Z czasem oferta się rozszerza i ostatecznie do każdej walki znajdziemy siedem dodatkowych zakładów. Na niezdecydowanych czeka kod promocyjny Betclic, który daje możliwość skorzystania z najpełniejszej oferty powitalnej bukmachera.

KSW Betfan

Betfan to kolejny bukmacher, u którego możemy typować KSW. W ofercie tego bukmachera znajdziemy większą ilość rynków na każdą walkę niż w Betclic. Do każdego pojedynku jest przypisanych bowiem około 15 dodatkowych zakładów. Przy okazji typowania KSW warto skorzystać z kodu promocyjnego Betfan.

Jak obstawiać KSW?

Pierwszym krokiem podczas typowania KSW jest znalezienie legalnego bukmachera, który posiada najlepszą ofertę na ten sport. Warto przy tym wspomnieć, że kursy KSW to nie jedyny czynnik służący do podjęcia decyzji. Czasem lepiej grać u bukmachera oferującego niższe kursy, ale i dużo lepszy zakres rynków zdarzeń czy dodatkowych bonusów.

Obstawiając walki KSW, należy skupić się na wielu aspektach, jednak kluczowa jest analiza umiejętności poszczególnych zawodników. Parametry, na które warto zwrócić uwagę przy ocenie danego zawodnika to:

 • technika
 • kondycja
 • szybkość
 • siła
 • eksplozywność
 • wytrzymałość
 • forma
 • doświadczenie

Czy w KSW pewniaki mają rację bytu?

Eksperci i analitycy często są przekonani o wygranej danego zawodnika. Prawdopodobieństwo wygranej jednego zawodnika może być zdecydowanie większe niż u jego przeciwnika. Jednak pomimo tego w KSW pewniaki nie istnieją. Zawsze należy mieć na uwadze, że podczas walki wydarza się wiele niespodziewanych zwrotów akcji, które mogą całkowicie zmienić końcowy rezultat.

KSW kursy – czy oferują dobre możliwości inwestycyjne?

Typowanie KSW to bardzo dobra szansa na zgarnięcie dużych zysków. Jeśli jesteśmy zaznajomieni z umiejętnościami i aktualną formą danych zawodników, to obstawiając KSW, możemy powiększyć swój budżet. Różne kursy na KSW u poszczególnych bukmacherów dają graczom dobre możliwości inwestycyjne. Każdy typer, chcąc obstawić konkretną walkę, może bowiem wybrać bukmachera oferującego najwyższy kurs na dane zdarzenie.


Kto stoi za federacją KSW?
Właścicielami organizacji są Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski.
Gdzie znajdę typy bukmacherskie na KSW?
Regularnie w okresie zbliżającej się gali analizy na walki KSW pojawiają się na stronie Zawód Typer.
Jaki jest najlepszy serwis do obstawiania KSW?
Obecnie najlepszym wyborem, jeśli chodzi o obstawianie, jest bukmacher Fortuna. Pod względem oferty nie ustępują jej także Superbet czy STS.
Czy w KSW pewniaki mają rację bytu?
MMA to jedna z najbardziej nieprzewidywalnych dyscyplin sportowych, dlatego pewniaki na KSW nie istnieją.
Czy kursy KSW oferują dobre możliwości inwestycyjne?
Różnorodność ofert u poszczególnych bukmacherów sprawia, że kursy KSW oferują dobre możliwości inwestycyjne.
Jak obstawiać KSW?
Obstawianie walk KSW musi być spokojne i analityczne. Warto zagłębić się w to, z jakiej płaszczyzny wywodzi się dany zawodnik i w jakiej jest formie.