Ze względu na rosnącą popularność walk na zasadzie MMA na całym świecie rośnie liczba federacji. To właśnie one są odpowiedzialne za kolejne gale pełne pojedynków na najwyższym poziomie. Jedną z nich jest Cage Warriors. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej wszystkiego, co istotne, to dobrze trafiłeś. Poniżej prezentujemy typy Cage Warriors, to gdzie obstawiać oraz inne niezbędne informacje.

Co to jest Cage Warriors?

Pełna nazwa organizacji to Cage Warriors Fighting Championship. Ma ona siedzibę w Londynie, a jej prezydentem jest Graham Boyle. Pierwsza gala miała miejsce w 2002 roku. Dopiero jednak z początkiem 2010 roku federacja zaczęła odciskać większe piętno na MMA. Cage Warriors miało nawet rok przerwy w 2015 ze względu na rezygnację Boyle'a. Obecnie federacja ma się dobrze i organizowane są cyklicznie kolejne eventy.

Na przestrzeni lat w ramach CW występowali Polacy. Byli to np. Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Gamrot czy Antoni Chmielewski. W Polsce prawa do transmisji posiada Polsat. Fani na całym świecie mogą śledzić poczynania zawodników za pomocą UFC Fight Pass.

Walki na ringu toczą się według zasad MMA. Starcia toczone są przez 3 rundy trwające po 5 minut. Wyjątkiem są pojedynki o mistrzostwo, w których zawodnicy mierzą się przez 5 rund.

Typy na Cage Warriors

Typy Cage Warriors można znajdować w fachowych portalach oraz na forum bukmacherskim. Warto jednak pamiętać, że nawet gotowe typy opłaca się samodzielnie przeanalizować. Dzięki temu można mieć większą pewność co do ich powodzenia. Kolejne gale Cage Warriors odbywają się często, więc nawet w przypadku niepowodzenia kuponu stosunkowo szybko da się skorzystać ponownie z nabytego doświadczenia.

Podczas wyszukiwania typów nie warto skupiać się tylko na tym, kto zwycięży w walce. Interesujące mogą okazać się również pozostałe rynki. Obstawienie zdecydowanego faworyta może być mało opłacalne ze względu na niski kurs. Dobrą opcją będzie zagłębienie się w ofertę polskiego bukmachera i sięgnięcie np. po rynek dotyczący wygranej poprzez nokaut.

Obstawianie Cage Warriors z kodem promocyjnym

Bukmacherzy coraz bardziej ochoczo dodają do swojej oferty kolejne gale MMA. Jest to spowodowane dużym zainteresowaniem tym sportem w Polsce. Jednym z takich zakładów jest GoPlusBet. Jest to stosunkowo nowy serwis, który może pochwalić się bogatą ofertą i tym, że właśnie posiada w swoim portfolio Cage Warriors. Nowi użytkownicy mogą dodatkowo liczyć na atrakcyjną promocję powitalną w postaci zakładu bez ryzyka do 500 PLN. Można go uzyskać ze specjalnym kodem promocyjnym GoPlusBet.

Kursy na Cage Warriors

U najlepszych bukmacherów kursy na Cage Warriors można znaleźć krótko po ogłoszeniu walk. Oferta rozszerzana jest dodatkowo zaraz po zakończeniu jednej z gal oraz na kilka dni przez rozpoczęciem kolejnej z nich. W tym drugim momencie do oferty trafiają rynki dotyczące sposobu rozstrzygnięcia pojedynku, czy też wyniku danej rundy.

Poszukując najwyższych kursów warto analizować oferty u kilku bukmacherów. Szczególnie w przypadku osób, które poszukują odpowiedniego zakładu do kuponu SOLO. Wtedy na znaczeniu zyskuje nawet niewielka różnica w kursie. Dodatkową atrakcją są promocje, które pojawiają się przy okazji istotnych wydarzeń sportowych. Niewątpliwie dla fanów MMA takim eventem jest Cage Warriors.

Cage Warriors bukmacher - gdzie obstawiać

Ze względu na swój międzynarodowy charakter oraz rangę typy Cage Warriors znajdują się u wielu bukmacherów. Polecamy wspomnianego już GoPlusBet. Atrakcyjna promocja z zakładem bez ryzyka może szczególnie przydać się w przypadku typowania walk. Dzięki temu lubianemu bonusowi nie trzeba martwić się ewentualnym niepowodzeniem.

Jedna z niewątpliwie najlepszych ofert na gale MMA znajduje się w Fortunie. Drugi największy bukmacher w Polsce doskonale zareagował na rosnącą popularność Cage Warriors. Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy kod promocyjny Fortuna. Daje on możliwość uzyskania bonusów m.in. w postaci potrójnego zakładu bez ryzyka oraz bonusu bez depozytu.

Będący coraz wyżej we wszelkich rankingach Superbet również nie ominął Cage Warriors podczas komponowania oferty. Dodatkowo gracze mogą korzystać z atrakcyjnych kursów, z których znany jest ten bukmacher. A dla nowych klientów przewidziana jest obszerna oferta powitalna w postaci cashbacku, bonusu od depozytu i freebetu. To wszystko czeka na osoby, które podczas rejestracji wpiszą kod promocyjny Superbet.

Jak skutecznie obstawiać Cage Warriors? Poradnik

Obstawianie Cage Warriors niewiele różni się od typowania innych gal, na których obowiązują zasady MMA. W związku z tym można wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas ich śledzenia. Poniżej prezentujemy metody, które pomogą zwiększyć skuteczność typów na Cage Warriors.

  • Przeanalizuj formę zawodników - kluczowa jest wiedza o aktualnej dyspozycji zawodników. Sam bilans może czasem zakłamywać ze względu na dużą rozpiętość czasową toczonych walk. Przez to część zwycięstw i porażek mogła mieć miejsce na początku kariery.
  • Oglądaj gale MMA - śledzenie kolejnych walk może pozwolić rozszerzyć wiedzę o całym sporcie i pojedynczych zawodnikach. Dzięki temu zdecydowanie łatwiej jest później obstawiać gale takie jak Cage Warriors.
  • Typuj różne rynki - nie zamykaj się tylko na typowanie tego, kto zwycięży. Nieraz pozostałe typy Cage Warriors mogą być o wiele atrakcyjniejsze pod kątem szansy na powodzenie i wysokości kursów.
  • Wyszukuj najwyższych kursów - jeżeli kursy u danego bukmachera Cię nie satysfakcjonują, to wyszukuj lepszych w innym serwisie. Zdarza się, że różnica może być naprawdę znacząca.
  • Ustal budżet na grę - zastanów się ile możesz przeznaczyć na obstawianie Cage Warriors. Staraj się, by nie przekraczać ustalonego budżetu. Pamiętaj też, by w przypadku niepowodzenia impulsywnie się nie odgrywać. Może to prowadzić do utraty całych środków.


Co to jest Cage Warriors?
Cage Warriors to organizacja promująca gale MMA działająca od 2002 roku.
Gdzie są najlepsze kursy na Cage Warriors?
Najbardziej atrakcyjne kursy na Cage Warriors znajdują się u bukmacherów GoPlusBet, Fortuna i Superbet.
Co najlepiej typować na Cage Warriors?
Typy Cage Warriors najczęściej obejmują to, kto wygra pojedynek, sposób jego zakończenia oraz ilość rund.