Gromda przebojem wdarła się na polski rynek sportów walki. Pojedynki na gołe pięści podbijają serca fanów, a kolejni zawodnicy stają się gwiazdami tej nietypowej odmiany boksu. Jak znajdować na federację Gromda kursy, które będą atrakcyjne? Gromda bukmacher - czy da się obstawiać walki na gołe pięści?

Czym jest Gromda?

Gromda to gala walk bokserskich na gołe pięści. Walki odbywają się w ringu 4x4m i toczą się na dystansie 4 rund po 2 minuty plus piąta dodatkowa bez limitu czasowego. W Gromdzie nie ma sędziów punktowych, a więc o wyniku musi zadecydować nokaut.

Za projektem stoi Mariusz Grabowski, szef grupy pięściarskiej Tymex Boxing Promotion. W przeszłości jego wspólnikiem był również Mateusz Borek, jednak dziennikarz wycofał się z projektu w marcu 2022 roku.

Typowanie walk Gromda 17

Wielu kibiców zastanawia się, czy zakłady bukmacherskie na Gromde są możliwe. W przeszłości wyłączność na wystawianie kursów na gale Gromdy miał bukmacher Betclic, a później LVBET. Aktualnie jednak żaden legalny bukmacher nie zdecydował się na stworzenie oferty na gale Gromdy. Jeśli jednak któryś zdecyduje się na wystawienie kursów na nadchodzącą galę tej organizacji, najszybciej dowiesz się o tym ze strony Zawód Typer.

Gromda 17 bonusy od bukmacherów

Na razie nie istnieje dla organizacji Gromda bukmacher, który zdecydowałby się na przygotowanie oferty na nadchodzące gale. Co za tym idzie, bonusy na Gromde również nie są dostępne. Na tę chwilę warto więc przyjrzeć się promocjom, które czekają na nowych graczy. Mogą one się przydać podczas typowania innych gal sportów walki.

Gromda Betclic

Betclic przez długi czas współpracował z Gromdą i na wyłączność wystawiał kursy na kolejne wydarzenia tej organizacji. 23 marca 2022 roku Betclic zerwał jednak umowę z tą federacją. Oznacza to, że ostatnią galą Gromdy, którą można było typować na Betclic była Gromda 8.

Mimo tego warto wykorzystać kod promocyjny Betclic do obstawiania innych zdarzeń. Gwarantuje on zakład bez ryzyka do 50 PLN.

Gromda STS

Bukmacher STS to jeden z najpopularniejszych w Polsce. Czy można u niego obstawiać typy na Gromde? Niestety, aktualnie nie ma takiej możliwości. Jeżeli to się zmieni, to można spodziewać się zmian na krótko przed rozpoczęciem gali. Wtedy przydatny zapewne okaże się również kod promocyjny STS, z którym możemy otrzymać aż do 660 PLN na start.

Gromda Fortuna

Fortuna posiada bardzo bogatą ofertę na sporty walki. Czy zatem Fortuna jest odpowiedzią na pytanie Gromda gdzie obstawiać? Niestety, na ten moment Fortuna nie oferuje możliwości zakładów na to wydarzenie sportowe. Kod promocyjny Fortuna można jednak wykorzystać przy okazji innych gal i wydarzeń.

Gromda Betfan

Czy Gromda bukmacher to Betfan? Aktualnie u tego bukmachera nie ma możliwości typowania tej gali. Na ten moment można jednak wykorzystać kod promocyjny Betfan do obstawienia innych wydarzeń sportowych.

Gromda 17 kursy

Nie ulega wątpliwości, że wystawianie kursów na walki na gołe pięści jest z perspektywy bukmachera naprawdę trudnym zadaniem. Zwłaszcza, że o bohaterach Gromdy często niewiele wiadomo. Niepewne jest jak poradzą sobie ze stresem oraz na jakim poziomie faktycznie stoją ich umiejętności.

Dodatkowym problemem dla bukmacherów jest fakt, że na gale organizacji Gromda kursy można byłoby wystawić dopiero na 24 godziny przed startem gali. Wtedy bowiem zostają wylosowane pary turniejowe.

Gromda 17 bukmacher - gdzie obstawiać

Gracze zastanawiają się, u jakiego bukmachera można typować gale na gołe pięści Gromda. Kursy na gale Gromda proponował bukmacher Betclic, a potem LVBET. Obecnie jednak żaden bukmacher nie jest sponsorem gali Gromda i nie wystawia kursów na kolejne wydarzenia.

Obstawianie gal, takich jak Gromda, to ogromne emocje i szansa na to, aby zdobyć niemałą sumę. Wielu bukmacherów prześciga się, co do ofert, które dotyczą zakładów na konkretne wydarzenie. Jak to wygląda w przypadku Gromdy? Wiadomo, że gdy odczuwa się chęć wygranej, to stawia się na czołowych bukmacherów w branży.

Analizy Gromda 17

Analiza walk na Gromdzie wcale nie należy do najłatwiejszych. Walki na gołe pięści charakteryzują się bowiem dużą nieprzewidywalnością. Można jednak wyróżnić kilka aspektów, na które należy zwrócić uwagę przy typowaniu Gromdy.

  • zapoznanie się z bilansem zawodnika
  • sprawdzenie historii występów
  • zestawienie ostatnich przeciwników zawodnika
  • sprawdzenie czy dany zawodników walczył na gołe pięści
  • ustalenie z jakiego sportu wywodzi się dany zawodnik

Obstawianie Gromda 17

Kiedy obstawianie gal Gromda było możliwe, wielu graczy próbowało swoich sił, starając się przewidzieć, co wydarzy się w danej walce. Wraz z kolejnymi galami stawało się to nieco łatwiejsze. Początkowo zawodnicy startujący na galach Gromdy byli bowiem kompletnie anonimowi i trudno było ocenić, na co ich stać.

Z racji tego, że za nami już wiele wydarzenia spod szyldu Gromda, o bohaterach kolejnych gal wiadomo coraz więcej i uważnie śledzący te wydarzenia typerzy wiedzą, jakie są atuty i wady danego zawodnika.