Ares FC to jedna z federacji organizujących gale MMA. Choć powstała dopiero kilka lat temu, to już dziś na jej ringach walczą znani zawodnicy. Jak obstawiać oraz jak znajdować na Ares MMA typy? To i inne informacje przedstawiamy poniżej.

Na czym polega Ares FC MMA?

Ares Fighting Championship MMA powstało w 2019 we Francji za sprawą Benjamina Sarfatiego i Fernanda Lopeza. Co ciekawe ten drugi sam może pochwalić się sporym doświadczeniem na ringach. Cel, który przyświeca organizatorom to danie szansy dobrze zapowiadającym się zawodnikom MMA. Początkowo głównie tyczyło się to sportowców z Francji i Afryki, ale dziś już nie jest tak zawsze. Na gali Ares FC MMA 3 wprowadzono pasy mistrzowskie. Kilkukrotnie do boju stawali także Polacy.

Walki toczone są zgodnie z zasadami MMA. Starcie trwa więc 3 rundy po 5 minut. W przypadku walk mistrzowskich są one dłuższe, bo trwają 5 rund. Ares FC MMA jak każda szanująca się federacja posiada swoje kategorie wagowe.

Ares MMA - typy

Na Ares MMA typy można wyszukiwać w różnych miejscach. Ich źródłem mogą być fachowe strony internetowe, forum bukmacherskie czy sam serwis bukmacherski. Trzeba pamiętać, że podpowiedzi innych typerów warto samodzielnie przeanalizować. Na skuteczność typów na MMA wpływ ma wiele czynników, które potrafią się błyskawicznie zmieniać. W związku z tym wczorajsze porady mogą być następnego dnia już nieaktualne.

Swoje typy na Ares MMA warto oddawać na rynki, które pojawiają się na krótko przed rozpoczęciem gali. Nieraz obstawienie sposobu wygranej (np. nokaut) może okazać się bardziej opłacalne pod kątem kursu niż tradycyjne wskazanie zwycięzcy. Dobrze wiedzą o tym bukmacherzy często aktualizując ofertę kursową. Fachowo obstawiając MMA warto często sprawdzać właśnie wartość kursów na interesujące rynki.

Obstawianie Ares MMA z kodem promocyjnym

Po tym, jak MMA zyskało na popularności w naszym kraju, bukmacherzy robią wszystko, by zachęcić nowych użytkowników do rejestracji konta. Jednym z nich jest Betclic. W serwisie dostępne są kursy na Ares FC. Dodatkowo nowi gracze mogą liczyć na interesującą promocję powitalną. Jest nią zakład bez ryzyka do 200 PLN. Aby uzyskać do niego dostęp, należy podczas zakładania konta wpisać kod promocyjny Betclic.

Kursy bukmacherskie na Ares MMA

Kursy na Ares zawsze obejmują możliwość wytypowania zwycięzcy. Podstawowy rynek pojawia się jako pierwszy u najlepszych bukmacherów. Nieco później można liczyć na rozszerzenie oferty. Dzięki temu do kuponów da się dodać zdarzenie dotyczące ilości rund oraz np. tego, czy padnie nokaut. Rynki te nieraz mogą okazać się bardziej interesujące niż tradycyjne wskazanie wygranego zawodnika.

Kursy znacznie wpływają na Ares MMA typy. Szczególnie że starcia MMA często są dodawane do strony głównej bukmachera. Przez to nawet osoby, które do tej pory nie interesowały się sztukami walki spoglądają na nie przychylnym okiem. W sytuacji, gdy chcesz obstawić faworyta, na którego kurs jest niski rozwiązaniem może być kupon AKO z kilkoma walkami. Tym bardziej że bukmacherzy jak Betclic oferują zwiększenie potencjalnej wygranej zależnie od ilości zdarzeń na kuponie.

Ares MMA bukmacher - gdzie obstawiać

Jeśli wyszukujesz na Ares MMA typy bukmacherskie to polecamy bukmachera Betclic. Będzie on dobrym wyborem m.in. ze względu na zakład bez ryzyka, który czeka na osoby, które założą u niego konto. Dzięki temu można przetestować możliwości Betclica bez znacznego ryzykowania własnych środków.

Dodatkowo jest to bukmacher, który stworzył jedną z najbardziej intuicyjnych aplikacji mobilnych. W łatwy sposób można w niej odnaleźć wszystkie rynki, w tym te na Ares FC MMA.

Jak skutecznie obstawiać Ares FC MMA?

Skuteczne obstawianie wcale nie musi być zarezerwowane tylko dla najbardziej doświadczonych typerów. Co zrobić, by twoje Ares MMA typy okazywały się zwycięskie?

  • Przeanalizuj formę zawodników - to w jakiej dyspozycji znajdują się zawodnicy powinno być kluczowe dla Twoich typów. Prześledź nie tylko bilans, ale również walki w ostatnich miesiącach. Mogą one powiedzieć więcej o poziomie i formie danego zawodnika niż całościowy bilans, który dotyczy nawet kilku czy kilkunastu lat kariery.
  • Oglądaj MMA - zdobywaj wiedzę poprzez oglądanie gal. Dzięki temu będziesz w stanie bardziej zrozumieć wszystkie zasady panujące na ringu. Dodatkowo poprzez to nabędziesz również swoją własną opinię o konkretnych zawodnikach i ich stylach.
  • Typuj nie tylko zwycięzców - obstawianie tylko podstawowych rynków to duże ograniczenie. Korzystaj z obszernej oferty bukmacherów i typuj również ilość rund, to, czy będzie nokaut, wygraną na punkty itd. Może to pozwolić na znalezienie wyższych kursów.
  • Stawiaj różne rodzaje kuponów - nie ograniczaj się tylko do kuponów SOLO lub AKO. Wybieraj takie rozwiązanie, które sprawi, że Twoje Ares MMA typy mogą zyskać najwyższą skuteczność.
  • Zdobądź informacje o zawodnikach - śledź portale internetowe oraz media społecznościowe, by być na bieżąco, z tym, co dzieje się u zawodników. Nawet niegroźny uraz na treningu u jednego z zawodników może sprawić, że walka będzie przebiegać inaczej niż zakładałeś.


Co to jest Ares FC MMA?
Ares FC MMA to francuska organizacja promująca gale MMA.
Gdzie są najlepsze kursy na Ares FC MMA?
Najlepsze kursy na Ares FC MMA znajdziesz u bukmachera Betclic.
Co najlepiej typować na Ares FC MMA?
Najpopularniejsze rynki to te dotyczące zwycięzcy. Polecamy jednak sięgnąć również do typów na sposób rozstrzygnięcia walki czy ilość rund.