Gale freak-fightowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce. Jest tak wśród fanów samych walk, ale również tyczy się to osób, które lubią obstawiać pojedynki na ringu. Dlatego też nowa federacja, czyli Clout MMA została przyjęta z dużą ciekawością. Co warto o niej wiedzieć oraz gdzie wyszukiwać na Clout MMA typy?

Co to jest Clout MMA?

Clout MMA to kolejna organizacja frak fightowa. Została ona zaprezentowana przez Lexy Chaplin i Sławomira Peszkę w czerwcu 2023 roku. Obecnie możemy potwierdzić, że wspomniana Lexy jest współwłaścicielką organizacji, natomaist Peszko pełni rolę ambasadora. W przypadku organizacji Clout MMA warto również zaznaczyć, że powstała ona zaraz po rozwiązaniu federacji High League.

Typy Clout MMA

Organizacja Clout MMA, podobnie jak inne federacje freakowe, zdecydowała się na wyłącznościową współpracę z jednym bukmacherem. Clout MMA bukmacher to Fortuna, która jako jedyna ma prawa do przygotowywania oferty i kursów na Clout MMA. Typy na Clout MMA mogą być bardzo zróżnicowane. Przy okazji tej gali można bowiem obstawiać nie tylko wynik walki, ale również sposób skończenia, ilość rund czy długość trwania pojedynku.

Typy na Clout warto obstawiać wykorzystując kod promocyjny Fortuna. Gwarantuje on do 335 PLN na start. Na całą promocję składają się aż cztery bonusy:

 • Zakłady bez ryzyka do 300 PLN - brak warunków obrotu. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić
 • Bonus bez depozytu 20 PLN - należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego na dowolny zakład
 • Bonus od 1. wpłaty 10 PLN - należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego na dowolny zakład
 • Bonus za udostępnienie kuponu 5 PLN - należy wykorzystać do końca roku kalendarzowego na dowolny zakład

Clout MMA - gdzie obstawiać

Oficjalnym partnerem Clout MMA jest Fortuna. Jest to jedyny serwis, który może pochwalić się ofertą na wydarzenia tej organizacji. Kolejne gale spod szyldu Clout MMA można zatem obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna.

Clout MMA Fortuna

Fortuna posiada bogatą ofertę na wydarzenia organizowane przez Clout MMA. Bukmacher ten odznacza się dużym profesjonalizmem i udowodnił już swoją wartość przy okazji wielu wydarzeń sportowych. Clout MMA i bukmacher Fortuna to nie jedyne połączenie na polskiej scenie freak fightowej. Fortuna posiada bowiem w swojej ofercie również typy na Prime MMA.

Clout MMA Kursy

Kursy na Clout MMA zostają wystawione na stronie Fortuny zaraz po ogłoszeniu poszczególnych walk. Oferta jest na bieżąco aktualizowana na podstawie kolejnych wiadomości przekazywanych przed włodarzy federacji. Warto zaznaczyć, że Fortuna jest oficjalnym sponsorem i jako jedyny bukmacher wystawia kursy na Clout MMA oraz przygotowuje ofertę na kolejne wydarzenia spod tego szyldu.

Najwyższe kursy na Clout MMA

Wszystkie kursy Clout MMA znajdziemy u bukmachera Fortuna. Każda edycja to szansa na spory zysk, ponieważ kursy na walki często nie odzwierciedlają rzeczywistej sytuacji. Oferta Fortuny gwarantuje standardowe oraz podwyższone kursy na Clout MMA w stałej promocji zwanej „Superoferta+”.

W Superofercie+ można znaleźć wydarzenia, w których faworyt oznaczony jest specjalnym symbolem „F”. Na kilka tygodni przed kolejnej edycji Clout MMA typy są selekcjonowane przez analityków, którzy szacują, kto w danej walce jest faworytem, a kto „underdogiem”. W trakcie obstawiania Clout MMA przy każdym zdarzeniu w Superofercie+ zobaczysz cztery kursy:

 • Bieżący – kurs na zawodnika będącego murowanym faworytem.
 • F+4ako – nieco wyższy kurs Clout MMA od bieżącego. Można go zagrać po dodaniu przynajmniej czterech typów z min. kursem 1.1 każdy.
 • F+7ako – kurs jeszcze wyższy od poprzedniego. Można go dołączyć do kuponu, gdy umieścimy min. 7 zdarzeń z kursem  nie mniejszym niż 1.1 dla każdego z nich.
 • F+11ako – najwyższy możliwy kurs. Obowiązują te same warunki co w pozostałych, z tym że na kupon musimy wstawić min. 11 zdarzeń (kurs min. pojedynczej selekcji to 1.1).

Typy na Clout MMA z kodem bonusowym

Pełna oferta typów Clout MMA jest dostępna wyłącznie w Fortunie. Wykorzystując kod promocyjny Clout MMA przy rejestracji można skorzystać z aż czterech bonusów, które łącznie mogą nam zagwarantować do 335 PLN. Fortuna, jako bukmacher Clout MMA, oferuje nie tylko atrakcyjne promocje, ale także kursy bonusowe, dzięki którym nasze wygrane mogą okazać się jeszcze bardziej okazałe.

Clout MMA kursy bonusowe

Bukmacher Fortuna, jako jedyny bukmacher Clout MMA, posiada niezwykle dopracowaną ofertę na wydarzenia tej organizacji. Uwagę przykuwają kursy bonusowe na Clout MMA.

Kupony akumulowane składające się z minimum 5 zdarzeń mają możliwość otrzymania bonusu procentowego do wygranej o wartość od 7% do 50%. O czym trzeba pamiętać korzystając z tej funkcjonalności?

 • minimalna liczba zdarzeń: 5
 • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
 • rodzaj kuponu: AKO
 • oferta: prematch

W zależności od liczby zdarzeń bonus procentowy będzie wynosić od 7 do 50%. Poniżej znajduje się cała rozpiska wartości procentowych:

Liczba typów Clout MMABonus procentowy do wygranej
5 zdarzeń+7%
6 zdarzeń+10%
7 zdarzeń+15%
8 zdarzeń+20%
9 zdarzeń+25%
10 zdarzeń+30%
11 zdarzeń+35%
12 zdarzeń+40%
13 zdarzeń+45%
14 zdarzeń+50%

Obstawianie Clout MMA bez depozytu

Obstawianie Clout MMA bez depozytu również jest możliwe. Fortuna oferuje bowiem bonus bez depozytu w kwocie 20 PLN. Jedyne co trzeba zrobić to skorzystać z naszego kodu promocyjnego TYPERVIP, udzielić zgód marketingowych i dokończyć pełną rejestrację. Środki przyznawane są w punktach FKP.

Typy na Clout MMA bez ryzyka

Fortuna posiada jedną z najlepszych ofert na rynku, jeśli chodzi o cashback. Bukmacher oferuje bowiem nie tylko kwotę do 300 PLN, ale również atrakcyjne warunki obrotu. W razie złej analizy i nietrafionych typów na Clout MMA zwrócone pieniądze podlegają tylko 1-krotnemu obrotowi bez minimalnego kursu oraz liczby zdarzeń. Promocja dzieli się na trzy zakłady bez ryzyka po 100 PLN każdy.

Co można obstawiać na Clout MMA?

Clout MMA to co prawda gala freak fightowa, ale zasady panujące w klatce są takie same jak na typowo sportowych wydarzeniach. W związku z tym rynki zdarzeń są zbliżone do tych, które znajdują się w ofercie podczas typowania KSW czy UFC.

Standardowo typerzy będą mogli stawiać na zwycięzcę pojedynku. Jednak do wyboru jest jeszcze wiele innych zakładów bukmacherskich Clout MMA. Dostępne zakłady na Clout MMA to:

 • Koniec w 1, 2 lub 3 rundzie
 • Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
 • Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
 • Walka zakończy sie przez poddanie
 • Dany zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
 • Dany zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
 • Dany zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
 • Dany zawodnik wygra przez poddanie
 • Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
 • Dany zawodnik wygra całą walkę w 1, 2 lub 3 rundzie

Clout MMA - zawodnicy

Zawodnicy Clout MMA to w większości osoby, które wcześniej walczyły w High League. Do takich postaci należą między innymi Lexy Chaplin, Marcin Najman, Denis Labryga, Dawid Załęcki, Denis Załęcki czy Konrad Karwat. Jako że przed nami już kolejna edycja gali Clout MMA to lista zawodników wciąż się powiększa.

Jak obstawiać Clout MMA? Najważniejsze reguły

Podczas typowania freak-fightów warto trzymać się kilku zasad. Dzięki temu również w przypadku Clout MMA 3 typy mogą być o wiele skuteczniejsze. Jakie są nasze porady podczas obstawiania Clout MMA?

 • Poznaj historię zawodnika - przed obstawieniem sprawdź, czy dany zawodnik walczył już w innych federacjach. Pozwoli Ci to ocenić jego potencjał oraz doświadczenie.
 • Śledź wszystkie informacje - czytaj newsy i wszystkie dostępne informacje o formie i treningach zawodników. Dodatkowo oglądaj konferencje, które mogą wiele powiedzieć o nastawieniu walczących.
 • Obstawiaj różne rynki - nie zamykaj się tylko na obstawianie tylko zwycięzcy. Bardzo możliwe, że ciekawsze kursy dostępne są w przypadku pozostałych rynków dotyczących np. sposobu zakończenia walki oraz jej długości.
 • Nie typuj pod wpływem emocji - emocje w przypadku zakładów bukmacherskich są bardzo złym doradcą. Analizuj typy ,,na chłodno'' biorąc pod uwagę statystyki oraz pozostałe dane o zawodnikach.
 • Ustal budżet na grę - zastanów się ile chcesz wydać środków na obstawianie danej gali. Pod żadnym pozorem nie przekraczaj tej kwoty. To pozwoli Ci na odpowiednie zarządzanie bankrollem.