Denis Załęcki vs Michał Pasternak typy i kursy na co-main event karty walk Clout MMA 5. Początkowo Denis miał się zmierzyć z Amadeuszem Ferrari, jednak dzień przed galą doszło do zmiany. Kto wygra walkę Denis Załęcki vs Michał Pasternak?

Typy na Denis Załęcki vs Michał Pasternak - Clout MMA 5

Michał Pasternak wchodzi do tej walki dosłownie na ostatnią chwilę. Przyjął bowiem starcie z Załęckim dzień przed galą. Mimo tego jest on zdecydowanym faworytem w tym pojedynku. Na korzyść Załęckiego z pewnością będzie działał fakt, że ma on za sobą pełen obóz przygotowawczy, w przeciwieństwie do Pasternaka.

Naszym zdaniem właśnie to pozwoli przetrwać Załęckiemu pełen dystans. Pasternak nie będzie mógł od samego początku narzucić wysokiego tempa. Walkę Denis Załęcki vs Michał Pasternak można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Michał Pasternak na punkty

Kursy na Denis Załęcki vs Michał Pasternak

Jakie są kursy na walkę Denis Załęcki vs Michał Pasternak? Bukmacherzy w tej walce zdecydowanie faworyzują Michała Pasternaka. Kurs na wygraną Wampira wynosi 1.25, natomiast triumf Denisa Załęckiego został oszacowany na 3.21.

Załęcki vs Pasternak - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs Michał Pasternak dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Denis Załęcki vs Michał Pasternak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Denis Załęcki vs Michał Pasternak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Denis Załęcki vs Michał Pasternak? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.