Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak typy i kursy na jeden z pojedynków karty walk Clout MMA 5. Dla Rzeźniczaka będzie to debiut w klatce, natomiast Szalony Reporter zawalczy po raz trzeci. Kto wygra walkę Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak?

Typy na Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak - Clout MMA 5

Ze względu na przeszłość sportową oczywistym faworytem wydaje się Jakub Rzeźniczak. Obserwując jednak fragmenty jego treningów, można stwierdzić, że nie ma on wielkiego talentu do sportów walki. Podobnie jest w przypadku Szalonego Reportera, który ma jednak już doświadczenie w klatce.

Naszym zdaniem starcie to będzie bardziej wyrównane niż uważają bukmacherzy. Z tego powodu typujemy, że pojedynek nie zakończy się w pierwszej rundzie. Walkę Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Koniec w 1 rundzie - NIE

Kursy na Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak

Kursy na Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Mimo tego, że dla Jakuba Rzeźniczaka będzie to debiut w MMA, to właśnie on jest faworytem tego starcia. Kurs na wygraną byłego piłkarza wynosi zaledwie 1.27, natomiast triumf Szalonego Reportera został oszacowany na 3.09.

Szalony Reporter vs Rzeźniczak - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Szalony Reporter vs Rzeźniczak - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Szalony Reporter vs Jakub Rzeźniczak? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.