Mokry Suchar vs Patiro typy i kursy na jeden z pojedynków karty walk Clout MMA 5. Będzie to jedyna walka streamerów na tej gali. Kto wygra walkę Mokry Suchar vs Patiro?

Typy na Mokry Suchar vs Patiro - Clout MMA 5

Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Mokry Suchar. Ten jednak stoczył tylko jeden pojedynek, który odbył się na Bitej Śmietance i nie pokazał wtedy żadnych umiejętności. O Patiro natomiast wiadomo jeszcze mniej, bowiem nie ma on na koncie żadnej walki.

W starciach tak niedoświadczonych zawodników o wyniku często decyduje przypadek. Dlatego w naszym typowaniu nie wskażemy zwycięzcy, a postawimy na to, że pojedynek potrwa powyżej 1,5 rundy. Walka odbędzie się bowiem w K-1, więc nawet po knockdownach każdy z zawodników będzie miał czas na dojście do siebie.

TYP: Powyżej 1,5 rundy

Kursy na Mokry Suchar vs Patiro

Jakie są kursy na Mokry Suchar vs Patiro? Bukmacherzy nie dają Patiro w tej walce większych szans i zdecydowanie faworyzują Mokrego Suchara. Kurs na jego wygraną wynosi zaledwie 1.17, natomiast triumf Patryka Grzywacza został oszacowany na 3.90. Walkę Mokry Suchar vs Patiro można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

Mokry Suchar vs Patiro - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Mokry Suchar vs Patiro dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Mokry Suchar vs Patiro znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Mokry Suchar vs Patiro - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Mokry Suchar vs Patiro? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.