Natan Marcoń vs Cameraboy typy i kursy na jeden z pojedynków karty walk Clout MMA 5. Dla Natana będzie to już siódmy występ, natomiast Cameraboy zadebiutuje w klatce. Kto wygra walkę Natan Marcoń vs Cameraboy?

Typy na Natan Marcoń vs Cameraboy - Clout MMA 5

Doświadczenie przemawia za Natanem Marconiem. Stoczył on bowiem już sześć walk, jednak nie pokazał się w nich z dobrej strony. Nie wiadomo natomiast czy Cameraboy cokolwiek potrafi. Może to być zatem bardzo chaotyczna walka, o której wyniku zadecyduje przypadek.

Według nas obaj zawodnicy nie będą kalkulowali i starcie to skończy przed czasem. Naszym zdaniem pojedynek ten nie wyjdzie poza drugą rundę. Walkę Natan Marcoń vs Cameraboy można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Poniżej 2,5 rundy

Kursy na Natan Marcoń vs Cameraboy

Kursy na Natan Marcoń vs Cameraboy, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy spodziewają się dość wyrównanego pojedynku, jednak minimalnym faworytem jest Natan Marcoń. Kurs na jego wygraną wynosi 1.66, natomiast triumf Cameraboya został oszacowany na 1.97.

Marcoń vs Cameraboy - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Natan Marcoń vs Cameraboy dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Natan Marcoń vs Cameraboy znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Marcoń vs Cameraboy - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Natan Marcoń vs Cameraboy? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.