Adam Josef vs Kacper Błoński typy i kursy na walkę wieczoru karty walk Clout MMA 5. Kacper Błoński jako pierwszy wejdzie do klatki z AJ-em. Po nim przyjdzie czas na Zbigniewa Bartmana. Kto wygra walkę Adam Josef vs Kacper Błoński?

Typy na Adam Josef vs Kacper Błoński - Clout MMA 5

Wszystko w tym zestawieniu przemawia za AJ-em. Jest większy, cięższy, silniejszy, sprawniejszy i wydaje się, że będzie posiadał również lepszą kondycję. Naszym zdaniem, jeśli Amadeusz Ferrari tak bardzo był w stanie dominować Błońskiego na początku ich walki, to AJ zdoła go pokonać przed czasem.

Według nas Adam Josef znokautuje rywala w pierwszej bądź drugiej rundzie ich walki. Walkę Adam Josef vs Kacper Błoński można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Adam Josef przed czasem

Kursy na Adam Josef vs Kacper Błoński

Kursy na Adam Josef vs Kacper Błoński, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Adam Josef. Kurs na wygraną AJ-a wynosi bowiem zaledwie 1.20, natomiast triumf Kacpra Błońskiego został oszacowany na 3.60.

AJ vs Błoński - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Adam Josef vs Kacper Błoński dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Adam Josef vs Kacper Błoński znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Adam Josef vs Kacper Błoński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Adam Josef vs Kacper Błoński? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.