Salim Touahri vs Gracjan Szadziński typy i kursy na jeden z pojedynków karty walk Clout MMA 5. Starcie to powinno stać na najwyższym poziomie spośród wszystkich sobotnich walk. Kto wygra walkę Salim Touahri vs Gracjan Szadziński?

Typy na Salim Touahri vs Gracjan Szadziński - Clout MMA 5

Forma Salima Touahri może stać pod znakiem zapytania. 34-latek ostatnią walkę stoczył bowiem blisko pięć lat temu. Wiadomo jednak, że po wyściu z aresztu w 2021 roku regularnie trenuje. Szadziński natomiast jest po trzech porażkach z rzędu.

Faworytem wydaje się Touahri, który posiada lepsze warunki fizyczne oraz walczył na wyższym poziomie. My jednak typujemy, że walka potrwa powyżej 1,5 rundy. W organizacjach freakowych poszczególne odsłony trwają zaledwie 3 minuty, co dla zawodowców jest ekstremalnie krótkim dystansem.

TYP: Powyżej 1,5 rundy

Kursy na Salim Touahri vs Gracjan Szadziński

Jakie są kursy na Salim Touahri vs Gracjan Szadziński? Bukmacherzy uważają, że faworytem jest Salim Touahri. Kurs na wygraną byłego zawodnika UFC wynosi 1.30, natomiast triumf Gracjana Szadzińskiego został oszacowany na 2.92. Walkę Salim Touahri vs Gracjan Szadziński można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

Touahri vs Szadziński - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Salim Touahri vs Gracjan Szadziński dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Salim Touahri vs Gracjan Szadziński znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Touahri vs Szadziński - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Salim Touahri vs Gracjan Szadziński? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.