Gawronek vs Mopsu typy i kursy na jeden z pojedynków karty walk Clout MMA 5. Starcie to odbędzie się na zasadach semi-pro, ze względu na młody wiek zawodników. Kto wygra walkę Gawronek vs Mopsu?

Typy na Gawronek vs Mopsu - Clout MMA 5

Gawronek w pierwszej walce pokazał się z przyzwoitej strony. Walczył jednak ze znacznie mniejszym od siebie Tonim Chaplinem. Tym razem Mopsu jest podobnych rozmiarów co Gawroński, ale nie wiadomo czy ma jakiekolwiek umiejętności w sportach walki.

Według nas kursy na wygraną Gawronka są jednak zaskakująco niskie, biorąc pod uwagę, że stoczył on tylko jedną walkę. Z tego względu typujemy, że Mopsu nie podda się tak szybko, jak przewidują bukmacherzy i walka potrwa powyżej 1,5 rundy. Walkę Gawronek vs Mopsu można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Powyżej 1,5 rundy

Kursy na Gawronek vs Mopsu

Kursy na Gawronek vs Mopsu, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że Gawronek jest największym faworytem na całej karcie walk Clout MMA 5. Kurs na wygraną Gawrońskiego wynosi zaledwie 1.05, natomiast triumf Mopsa został oszacowany na 6.30.

Gawronek vs Mopsu - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Gawronek vs Mopsu dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Gawronek vs Mopsu znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Gawronek vs Mopsu - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Gawronek vs Mopsu? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.