Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska typy i kursy na jedno z pierwszych starć na karcie walk Clout MMA 5. Będzie to zarazem jedyny pojedynek kobiet na tej gali. Kto wygra walkę Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska?

Typy na Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska - Clout MMA 5

W tej walce zdecydowanie stawiamy na Wiktorię Jaroniewską. Po jej występach można stwierdzić, że ma ona dryg do sportów walki. Tego natomiast nie można powiedzieć o Mariannie Schreiber. Dodatkowo Jaroniewska pokazała już, że nie boi się przyjąć ciosu, a także z pewnością będzie dysponować lepszą kondycją.

Naszym zdaniem Wiktoria zamęczy Mariannę Schreiber i zdoła ją skończyć pod koniec drugiej lub w trzeciej rundzie. Walkę Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Wiktoria Jaroniewska przed czasem

Kursy na Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska

Kursy na Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska, czyli która z zawodniczek ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy w tej walce zdecydowanie faworyzują Wiktorię Jaroniewską. Kurs na wygraną byłej piłkarki ręcznej wynosi 1.20, natomiast triumf Marianny Schreiber został oszacowany na 3.60.

Schreiber vs Jaroniewska - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na Schreiber vs Jaroniewska - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.