Adam Josef vs Zbigniew Bartman typy i kursy na drugą część walki wieczoru karty walk Clout MMA 5. Jeśli AJ przetrwa pierwszą rundę z Kacprem Błońskim, to zmierzy się ze Zbigniewem Bartmanem. Kto wygra walkę Adam Josef vs Zbigniew Bartman?

Typy na Adam Josef vs Zbigniew Bartman - Clout MMA 5

Podczas typowania tej walki należy uwzględnić, że AJ będzie już nieco zmęczony po pierwszej rundzie z Błońskim. Mimo tego Adam Josef trenuje znacznie dłużej od Bartmana, przez co posiada znacznie większe umiejętności od byłego siatkarza.

Naszym zdaniem AJ-a nawet jeśli nie zdoła znokautować Bartmana, to powinien go zdecydowanie wypunktować. Stawiamy zatem w tej walce dość zdecydowanie na Josefa. Walkę Adam Josef vs Zbigniew Bartman można typować wykorzystując kod promocyjny Fortuna.

TYP: Adam Josef

Kursy na Adam Josef vs Zbigniew Bartman

Kursy na Adam Josef vs Zbigniew Bartman, czyli który z zawodników ma większe szanse na końcowy triumf? Bukmacherzy uważają, że faworytem tego starcia jest Adam Josef, jednak nie jest on aż tak faworyzowany, jak w pojedynku z Błońskim. Kurs na wygraną AJ-a wynosi 1.66, natomiast triumf Zbigniewa Bartmana został oszacowany na 1.97.

AJ vs Bartman - zakłady bukmacherskie - Clout MMA 5

Zakłady bukmacherskie na walkę Adam Josef vs Zbigniew Bartman dostępne są wyłącznie w firmie Fortuna, legalnym bukmacherze, który jest oficjalnym sponsorem Clout MMA i na wyłączność wystawia kursy na kolejne wydarzenia spod tego szyldu. Nie inaczej jest tym razem.

Zakłady na walkę Adam Josef vs Zbigniew Bartman znajdziemy na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej w zakładce Sporty walki -> Clout MMA.

Typy na AJ vs Bartman - gdzie obstawiać?

Gdzie obstawiać walkę Adam Josef vs Zbigniew Bartman? Typy Clout MMA można obstawiać wyłącznie u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym sponsorem organizacji Clout MMA. Typy na Clout MMA będzie można znaleźć również w dzień gali w Typach Dnia.