Szalony Reporter to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w FAME MMA. Co o nim wiadomo?

Kim jest Szalony Reporter?

Kim jest Szalony Reporter? Kto to Szalony Reporter? Gdy okazało się, że mężczyzna – wszystko na to wskazuje – zawalczy na gali FAME MMA 15, z pewnością wielu kibiców mogło zadawać sobie takie pytania. Biorąc pod uwagę jego popularność, z pewnością pod względem rozpoznawalności daleko mu bowiem do największych gwiazd FAME MMA.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Szalony Reporter jest to twórca internetowy, tworzący między innymi kanał commentary w duecie z Arkadiuszem Tańculą, zawodnikiem FAME MMA.

Szalony Reporter imię i nazwisko

Jak nazywa się Szalony Reporter? Imię i nazwisko mężczyzny to Tomasz Matysiak.

Szalony Reporter wiek

Ile lat ma Szalony Reporter? Na ten temat nie ma w sieci sprawdzonych informacji, więc należy poczekać na debiut Matysiaka w FAME MMA.

Szalony Reporter wzrost

Również tego typu informacje, jak wzrost Szalonego Reportera poznamy przy okazji jego debiutu w FAME MMA, do którego dojdzie na gali FAME MMA 15.

Szalony Reporter waga

Dzień przed galą FAME MMA 15 dowiemy się, ile waży Szalony Reporter. Wówczas bowiem odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą FAME MMA 15.

 

 

Szalony Reporter YouTube

Szalony Reporter prowadzi na YouTube kanał właśnie o nazwie Szalony Reporter. Zgromadził on ponad 55 tysięcy subskrypcji, jednak po występie na FAME MMA popularność kanału z pewnością tylko i wyłącznie wzrośnie.

Z kolei w duecie z Tańculą prowadzą kanał Szalony Tańcula, na którym wrzucają materiały typu commentary.

Szalony Reporter Ukraina

Szalony Reporter jest mocno zaangażowany w pomoc i relacjonowanie wydarzeń z Ukrainy, związanych z wojną toczącą się na terenie tego kraju. Regularnie zamieszcza na swoich mediach społecznościowych różnego rodzaju materiały z kraju pogrążonego w wojnie z Rosją.

Szalony Reporter FAME MMA

Jak się okazało na konferencji przed galą FAME MMA 15, Szalony Reporter zawalczy na tym wydarzeniu. Pierwotnie miał być rezerwowym zawodnikiem za Arkadiusza Tańculę w walce z Jackiem Murańskim, jednak wydarzenia z konferencji sprawiły, że do walki Szalony Reporter vs Jacek Murański tak czy siak dojdzie, o ile ten drugi będzie zdolny do pojedynku po swojej wcześniejszej walce z… Tańculą.

Zobacz także – karta walk FAME MMA 15

Szalony Reporter walka

Walka Szalony Reporter vs Jacek Murański odbędzie się na gali FAME MMA 15. Najpierw Tańcula zawalczy z Mateuszem Murańskim, potem z jego ojcem, a następnie Jacek Murański zmierzy się z Szalonym Reporterem. Szalone zasady, ale tak to sobie wymyślili włodarze FAME MMA!

Zobacz także – kim jest Jacek Murański?

Szalony Reporter żona

Jak możemy wywnioskować z mediów społecznościowych mężczyzny, w 2021 roku wziął ślub z Kingą Matysiak. Kobieta w sieci znana jest jako velfulka.

Szalony Reporter TikTok

Szalony Reporter na TikToku udziela się jako szalony.reporter. Jego konto obserwuje ponad 350 tysięcy użytkowników, a nagrania na jego kanale łącznie polubiono ponad 8,5 miliona razy.

Szalony Reporter Twitter

Z kolei na Twitterze Szalony Reporter udziela się pod nazwą szalonyreporter.

Szalony Reporter Instagram

Na Instagramie Szalony Reporter to szalony.reporter. Na tym portalu społecznościowym obserwuje go niespełna 35 tysięcy użytkowników Instagrama.

Jak nazywa się Szalony Reporter? Szalony Reporter to Tomasz Matysiak. Z czego znany jest Szalony Reporter? Szalony Reporter to twórca internetowy.