Szalony Reporter to kolejny z twórców internetowych, który postanowił spróbować swoich sił w sportach walki. Co o nim wiadomo?

Kim jest Szalony Reporter?

Kim jest Szalony Reporter? Kto to Szalony Reporter? Gdy okazało się, że mężczyzna – prawdopodobnie – zawalczy na gali FAME MMA 15, z pewnością wielu kibiców mogło zadawać sobie takie pytania. Matysiak zyskał popularność za sprawą TikToka. Wrzucał tam krótkie filmiki dotyczące sytuacji w Polsce i na Ukrainie. Następstwem tego był wyjazd do naszego wschodniego sąsiada, pomagając potrzebującym. Odwiedzał schrony, spotykał żołnierzy i dzielił się jedzeniem z miejscową społecznością. Niestety dla jego wizerunku wywołał też sporo kontrowersji. Będąc w jednym z ukraińskich miast, zrobił sobie selfie na tle zniszczonego bloku mieszkalnego, pozując z uśmiechem na twarzy.

Zobacz także – typy na High League

Szalony Reporter jest to twórca internetowy, tworzący między innymi kanał commentary w duecie z Arkadiuszem Tańculą, zawodnikiem FAME MMA.

Szalony Reporter imię i nazwisko

Jak nazywa się Szalony Reporter? Imię i nazwisko mężczyzny to Tomasz Matysiak.

Szalony Reporter wiek

Szalony Reporter urodził się 1 kwietnia 1977 roku. To oznacza, że rocznikowo ma 46 lat.

Szalony Reporter wzrost

Również tego typu informacje, jak wzrost Szalonego Reportera poznamy przy okazji jego debiutu w High League, do którego dojdzie 18 marca 2023 roku.

Szalony Reporter waga

Dzień przed galą High League 6 dowiemy się, ile waży Szalony Reporter. Wówczas bowiem odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia przed galą.

 

 

Szalony Reporter YouTube

Szalony Reporter prowadzi na YouTube kanał właśnie o nazwie Szalony Reporter. Zgromadził on ponad 70 tysięcy subskrypcji.

Z kolei w duecie z Tańculą prowadzili do niedawna kanał Szalony Tańcula, na którym wrzucali materiały typu commentary.

Szalony Reporter Ukraina

Szalony Reporter jest mocno zaangażowany w pomoc i relacjonowanie wydarzeń z Ukrainy, związanych z wojną toczącą się na terenie tego kraju. Regularnie zamieszcza na swoich mediach społecznościowych różnego rodzaju materiały z kraju pogrążonego w wojnie z Rosją.

Szalony Reporter FAME MMA

Jak się okazało na konferencji przed galą FAME MMA 15, Szalony Reporter miał zawalczyć na tym wydarzeniu. Pierwotnie miał być rezerwowym zawodnikiem za Arkadiusza Tańculę w walce z Jackiem Murańskim, jednak wydarzenia z konferencji sprawiły, że do walki Szalony Reporter vs Jacek Murański tak czy siak, miało dojść, o ile ten drugi byłby zdolny do pojedynku po swojej wcześniejszej walce z… Tańculą.

Szalony Reporter walka

Pierwsza walka Szalonego Reportera miała się odbyć na gali FAME MMA 15. To właśnie wtedy dał się poznać szerszej publice, występując w roli zastępcy, gdyby jego kolega Arkadiusz Tańcula nie byłby w stanie wyjść do Jacka Murańskiego.

Ostatecznie do walki Szalony Reporter vs Jacek Murański nie doszło z powodu kontuzji tego drugiego po starciu z Tańculą.

Szalony Reporter High League

Szalony Reporter po rozwiązaniu kontraktu z FAME MMA nawiązał współpracę z konkurencyjną federacją. Do jego debiutu z Michałem Cichym dojdzie na gali High League 6.

Kto wygrał walkę Szalony Reporter vs Michał Cichy na High League 6?

Szalony Reporter żona

Jak możemy wywnioskować z mediów społecznościowych mężczyzny, w 2021 roku wziął ślub z Kingą Matysiak. Kobieta w sieci znana jest jako velfulka.

Szalony Reporter Arkadiusz Tańcula

Co łączy Szalonego Reportera z Arkadiuszem Tańculą? Na przełomie 2021 i 2022 roku obaj panowie tworzyli wspólny kanał na YouTube o nazwie „Szalony Tańcula”. Omawiali na nim ważne tematy z polskiego internetu i nie tylko. Często wywoływali też kontrowersje, ujawniając przedwcześnie potencjalne zestawienia na galach freak-fightowych.

Pod koniec 2022 roku Tańcula zdecydował się zrezygnować z projektu. Ostatni okres nie był dobry dla Szalonego Reportera. Spływała na niego masa hejtu, z którą nie chciał się mierzyć Arek.

W komentarzach pod filmem „Szalonego Tańculi” aktorowi zarzucano interesowność. Zdaniem widzów Tańcula odwrócił się od swojego przyjaciela, odchodząc z projektu. Pojawiały się nawet komentarze, aby unikać takich „przyjaciół” jak Arek.

Matysiak po całym zajściu wypowiadał się nieprzychylnie o swoim koledze. Mimo że na filmie nie było widać niechęci między panami, to Szalony Reporter w komentarzach lekko atakował Tańculę.

Szalony Reporter więzienie

Niedawno na kanale Szalonego Reportera pojawił się film pod tytułem „Spowiedź Szalonego Reportera. Spędziłem 6 lat w więzieniu”. Opowiada w nim o jego kryminalnej przeszłości, wspominając, że wcześniej nie chciał jej ujawniać i robić na tym zasięgów. Teraz kiedy już zyskał na popularności, chciał podzielić się z tym, co spotkało go w życiu i przestrzec przed tym innych. W filmie dowiadujemy się, że Szalony Reporter spędził 6 lat w więzieniu. Karano go za przestępstwa gospodarcze, wyłudzenia towarów, podrobione przelewy i udziały w grupach przestępczych.

Pierwszy raz do celi trafił w wieku 19 lat. Ostatecznie musiał odbyć wyrok za coś, czego nie zrobił. Za kratami za niewinność spędził 4 lata, co mocno wpłynęło na jego życie. Wyrok dotyczył obrabowania przez niego sklepu, z którego wcześniej został zwolniony. Po 1,5 roku pobytu w zakładzie karnym doszło do kolejnej rozprawy, która oczyściła go z zarzutów. Niestety po ponownym rozpatrzeniu sprawy Szalony Reporter ponownie został skazany na 4 lata.

Szalony Reporter szczęka

Szalony Reporter ciągle przyciąga do siebie kontrowersje. Ostatnio nagrał stories na swoim Instagramie z treningu przed galą High League 6, na którym pokazał swoją szczękę z napisem „je..ć Murańskiego”. To wszystko miało miejsce zaledwie kilka dni po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego. Po wszystkim jednak przeprosił.

Totalnie nie pomyślałem i nie zauważyłem. To było mega niestosowne, przepraszam.

Szalony Reporter TikTok

Szalony Reporter na TikToku udziela się jako szalony.reporter_. Jego konto obserwuje ponad 145 tysięcy użytkowników, a nagrania na jego kanale łącznie polubiono ponad 2,4 miliona razy.

@szalony.reporter_

@HIGH League #highleague

♬ dźwięk oryginalny – SZALONY REPORTER

Szalony Reporter Twitter

Z kolei na Twitterze Szalony Reporter udziela się pod nazwą @szalonyreporter. Obserwuje go tam ponad 20 tys. osób.

Szalony Reporter Instagram

Na Instagramie Szalony Reporter to szalony.reporter. Na tym portalu społecznościowym obserwuje go blisko 100 tysięcy użytkowników Instagrama.


Szalony Reporter to tak naprawdę Tomasz Matysiak.
Zawodnik High League ma 46 lat.