Jakub Rzeźniczak to kolejny sportowiec, który zdecydował wziąć udział w gali freak fightowej. Były piłkarz podpisał kontrakt z Clout MMA, a jego debiutancki pojedynek znalazł się na karcie walk Clout MMA 5. Sprawdź kim jest Jakub Rzeźniczak!

Kim jest Jakub Rzeźniczak?

Kto to Jakub Rzeźniczak? Jakub Rzeźniczak to były piłkarz, a obecnie zawodnik Clout MMA. Występował on w takich klubach jak Widzew Łodź, Legia Warszawa, Qarabag Agdam, a także Wisła Płock. Karierę zakończył w Kotwicy Kołobrzeg. Do jego najważniejszych sukcesów należy zaliczyć 5-krotne mistrzostwo Polski oraz 6-krotne zdobycie Pucharu Polski.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej zdecydował się podpisać kontrakt z freakową organizacją Clout MMA. Do jego debiutu w MMA doszło 8 czerwca 2024 roku w katowickim Spodku podczas gali Clout MMA 5.

Jakub Rzeźniczak wiek

Ile ma lat Jakub Rzeźniczak? Rzeźniczak urodził się 26 października 1986 roku. To oznacza, że aktualnie ma 37 lat.

Jakub Rzeźniczak wzrost

Wzrost Jakuba Rzeźniczaka wynosi 183 centymetry.

Jakub Rzeźniczak waga

Waga Jakuba Rzeźniczaka oscyluje w okolicach 85 kilogramów.

Jakub Rzeźniczak rekord

Jakub Rzeźniczak ma za sobą tylko jedną wygrana walkę. Oznacza to, że jego rekord na ten moment wynosi 1-0.

Rekord MMA: 1-0

Jakub Rzeźniczak walka

Nie wiadomo, czy Jakub Rzeźniczak miał doświadczenie w walce przed rozpoczęciem treningów do debiutanckiego starcia. Jego zawodowy debiut odbył się 8 czerwca 2024 roku na gali Clout MMA 5. W swojej pierwszej walce w karierze zmierzył się z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem.

Jakub Rzeźniczak Clout MMA

Rzeźniczak dość niespodziewanie w 2024 roku podpisał kontrakt z organizacją Clout MMA.

Jakub Rzeźniczak vs Szalony Reporter

W swoim debiucie na Clout MMA Jakub Rzeźniczak zawalczył z Szalonym Reporterem. Matysiak miał na swoim koncie już dwie walki, dlatego można stwierdzić, że był on bardziej doświadczonym zawodnikiem. Rzeźniczak jest jednak sportowcem z krwi i kości i prawdopodobnie właśnie z tego powodu był on faworytem tego starcia. Były piłkarz potwierdził te przewidywania i znokautował Szalonego Reportera po zaledwie kilkunastu sekundach.

Jakub Rzeźniczak żona

Wiele osób zastanawia się, czy Jakub Rzeźniczak ma żonę. Aktualnie 37-latek jest w związku małżeńskim z Pauliną Nowicką. Para pobrała się w listopadzie 2022 roku.

Pierwszą żoną Jakuba Rzeźniczaka była jednak modelka Edyta Zając. Ich ślub odbył się w 2016 roku, a cztery lata później doszło do rozwodu.

Jakub Rzeźniczak dzieci

Jakub Rzeźniczak ma dwójkę dzieci. Są nimi dwie córki - 7-letnia Inez oraz kilkumiesięczna Antonina. Rzeźniczak miał również syna Oliwiera, jednak zmarł on w 2022 roku z powodu choroby.

Jakub Rzeźniczak partnerki

Wiele osób kojarzy Jakuba Rzeźniczaka przez jego burzliwe związki. Najwięcej w mediach mówiło się o czterech partnerkach Jakuba Rzeźniczaka. Zalicza do nich Edyta Zając, Magdalena Stępień, Ewelina Taraszkiewicz oraz Paulina Nowicka. Z Edytą Zając piłkarz rozwiódł się w 2020 roku, a z kolejnymi trzema doczekał po jednym dziecku.

Jakub Rzeźniczak Ewelina

W 2023 roku Jakub Rzeźniczak udzielił wywiadu, w którym przyznał, że jedna z jego byłych partnerek, z którą ma dziecko, była panią do towarzystwa. Tą kobietą była Ewelina Taraszkiewicz. Po tym, jak para doczekała się dziecka, Rzeźniczak rozstał się z kobietą i zdecydował, że nie chce mieć kontaktu z córką.

Po wypowiedzi Jakuba Rzeźniczaka, Ewelina Taraszkiewicz zdecydowała się wystąpić na drogę sądową przeciwko byłemu piłkarzowi. Na swoim Instagramie kobieta opublikowała oświadczenie.

Jakub Rzeźniczak statystyki

Jakub Rzeźniczak był zawodowym piłkarzem przez ponad 20 lat. Z tego względu statystyki Rzeźniczaka są bardzo obszerne. Poniżej prezentujemy łączny bilans klubowy i reprezentacyjny Jakuba Rzeźniczaka.

Mecze klubowe: 550
Bramki: 20
Asysty: 13
Żółte kartki: 102
Czerwone kartki: 9

Mecze reprezentacyjne: 9
Bramki: 0
Asysty: 0
Żółte kartki: 0
Czerwone kartki: 0

Jakub Rzeźniczak Instagram

Jakub Rzeźniczak Instagram prowadzi pod nickiem @jakubrzezniczak25. Na swoim koncie zgromadził ponad 230 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Jakub Rzeźniczak? 
Jakub Rzeźniczak urodził się 26 października 1986, co oznacza, że ma 37 lat.
Z kim Jakub Rzeźniczak zawalczył w debiucie w MMA? 
Jakub Rzeźniczak na Clout MMA 5 zawalczył z Tomaszem "Szalonym Reporterem" Matysiakiem.