Roger Salla to nowy zawodnik organizacji FAME MMA, który zadebiutował w sportach walki w nieistniejącego już federacji High League. Kim jest Roger Salla? Ile lat ma Roger Salla? Czy Roger Salla ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Roger Salla?

Kim jest Roger Salla? Kto to Roger Salla? Roger Salla jest biznesmenem, a od niedawna również zawodnikiem MMA. W Polsce znany jest głównie przez związek z byłą uczestniczką Top Model - Karoliną Pisarek. Swoją karierę w finansach zawdzięcza głównie pochodzeniu. Nie jest tajemnicą, że pierwsze kroki w biznesie stawiał w firmie swojego ojca Marka Salli, który od ponad 20 lat jest blisko związany z branżą finansową. W lutym 2023 roku, na pierwszej konferencji przed High League 6, Roger Salla został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League.

Roger Salla wiek

Ile lat ma Roger Salla? Nowy nabytek organizacji FAME MMA urodził się 9 czerwca 1993 roku. Oznacza to, że w tym roku skończył już 30 lat.

Roger Salla wzrost

Syn biznesmena mierzy 185 centymetrów wzrostu.

Roger Salla waga

Ile waży nowy zawodnik FAME MMA? Wagę Rogera Salli poznaliśmy przy okazji oficjalnego ważenia przed galą High League 6. Roger wniósł na wagę 82,2 kg.

Roger Salla pochodzenie

Skąd pochodzi 30-latek? Ku zaskoczeniu wielu osób, Roger Salla jest Polakiem. Nowy zawodnik FAME MMA urodził się w Warszawie, jednak wiele lat swojego życia spędził w Niemczech, gdzie mieszkała jego rodzina.

Roger Salla walki

Swoją pierwszą zawodową walkę Roger Salla stoczył na gali High League 6. Był to zarazem jego debiut w formule MMA.

Roger Salla rekord

Roger Salla ma już za sobą debiut w formule MMA. Po raz pierwszy wszedł do klatki 18 marca 2023 roku. Poniżej przedstawiamy bilans walk Rogera Salli.

Rekord MMA: 1-0-0

Roger Salla High League

Roger Salla w High League został ogłoszony 27 lutego 2023 roku. Jednocześnie powiadomiono, że w debiucie zmierzy się z Mateuszem "Haribo" Gąsiewskim. Walka ta odbyła się na gali High League 6 w katowickim Spodku 18 marca 2023 roku.

Roger Salla vs Mateusz Gąsiewski

Na gali High League 6 doszło do walki Roger Salla vs Mateusz "Haribo" Gąsiewski. Dla Salli był to debiutancki pojedynek, natomiast dla Gąsiewskiego drugi. Obaj zawodnicy nie byli ze sobą skonfliktowani. Pierwsza konferencja udowodniła, że nie ma co liczyć na wyzwiska czy ataki na linii Salla - Gąsiewski.

Finalnie Roger Salla pokonał Mateusza Gąsiewskiego na gali High League 6 już w pierwszej rundzie przez TKO.

Roger Salla FAME MMA

Mąż Karoliny Pisarek we wrześniu 2023 roku został ogłoszony nowym zawodnikiem FAME MMA. Swoją pierwszą walkę dla tej federacji stoczy na gali FAME MMA Friday Arena 2.

Roger Salla vs Andrzej "Endi" Czysz

Rywalem Rogera Salli na gali FAME MMA Friday Arena 2 będzie Andrzej "Endi" Czysz - zwycięzca pierwszej edycji reality-show "Love Never Lies".

Roger Salla Karolina Pisarek

Roger Salla Karolina Pisarek, czyli co łączy tę dwójkę? Gwiazda Top Model i biznesmen są małżeństwem. Co ciekawe para poznała się dzięki temu, że razem trenowali sporty walki. Karolina Pisarek podzieliła się historią z poznania Salli na swoim Instagramie.

Nasza miłość zrodziła się dzięki sztukom walk. Historia zaczęła się na macie, a dokładniej na macie Uniq Fight Club, gdzie podczas mojego treningu wpadłam Rogerowi w oko. Kontynuacja naszej historii była na walce naszego przyjaciela @radekpaczuski, gdzie Roger urzekł mnie swoją serdecznością (podał mi wodę).

Para spotyka się od 2020 roku, a w czerwcu 2022 wzięła ślub.

Roger Salla wikipedia

Roger Salla Wikipedia – czy mężczyzna posiada notkę na Wikipedii? Na ten moment nie. Jeśli jednak jego popularność będzie rosła, można się spodziewać, że lada dzień ktoś zbierze w całość jego biografię i stworzy na Wikipedii hasło pod nazwą „Roger Salla”.

Roger Salla Instagram

Roger Salla prowadzi konto na Instagramie. Zawodnika FAME MMA można tam znaleźć pod nickiem @rogeiro20. Jego poczynania na tym portalu na ten moment obserwuje ponad 120 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Roger Salla? 
Roger Salla rocznikowo ma 30 lat.
Z kim Roger Salla zawalczył w debiucie na High League? 
Roger Salla w organizacji High League zadebiutował 18 marca walką z Mateuszem Gąsiewskim.