Roger Salla to nowy zawodnik organizacji High League. Swój debiut zanotuje już na najbliższej gali, która odbędzie się 18 marca w katowickim Spodku. Kim jest Roger Salla? Ile lat ma Roger Salla? Czy Roger Salla ma dziewczynę? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Roger Salla?

Kim jest Roger Salla? Kto to Roger Salla? Roger Salla jest biznesmenem, a już niedługo również zawodnikiem MMA. W Polsce znany jest głównie przez związek z byłą uczestniczką Top Model – Karoliną Pisarek. Swoją karierę w finansach zawdzięcza głównie pochodzeniu. Nie jest tajemnicą, że pierwsze kroki w biznesie stawiał w firmie swojego ojca Marka Salli, który od ponad 20 lat jest blisko związany z branżą finansową. W lutym 2023 roku, na pierwszej konferencji przed High League 6, Roger Salla został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League.

Roger Salla wiek

Ile lat ma Roger Salla? Nowy nabytek organizacji High League urodził się 9 czerwca 1993 roku. Oznacza to, że w tym roku skończy już 30 lat.

Zobacz także: Fortuna High League

Roger Salla wzrost

Roger Salla wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma partner Karoliny Pisarek. Dokładny wzrost zawodnika poznamy przy okazji jego debiutu w organizacji High League. Można jednak szacować, że Roger Salla posiada 185 centymetrów wzrostu.

Roger Salla waga

Roger Salla waga, czyli ile waży nowy zawodnik High League? Wagę Rogera Salli poznamy przy okazji oficjalnego ważenia przed galą High League 6. Odbędzie się ono 17 marca 2023 roku. Biorąc jednak pod uwagę jego sylwetkę i wzrost, można szacować, że waży on około 85 kilogramów.

Roger Salla pochodzenie

Roger Salla pochodzenie, czyli skąd pochodzi 30-latek? Ku zaskoczeniu wielu osób, Roger Salla jest Polakiem. Nowy zawodnik High League urodził się w Warszawie, jednak wiele lat swojego życia spędził w Niemczech, gdzie mieszkała jego rodzina.

Roger Salla walki

Swoją pierwszą zawodową walkę Roger Salla stoczy na gali High League 6. Będzie to zarazem jego debiut w formule MMA. Zakłady na walki Salli w High League obsługuje Fortuna Bukmacher.

Roger Salla rekord

Roger Salla wciąż czeka na swój debiut w formule MMA. Po raz pierwszy wejdzie do klatki 18 marca 2023 roku. Poniżej przedstawiamy bilans walk Rogera Salli.

Rekord MMA: 0-0-0

PrzeciwnikRezultatFormułaWydarzenie
Mateusz Gąsiewski?MMAHigh League 6, 18.03.2023

Roger Salla High League

Roger Salla w High League został ogłoszony 27 lutego 2023 roku. Jednocześnie powiadomiono, że w debiucie zmierzy się z Mateuszem „Haribo” Gąsiewskim. Na ten moment nie wiadomo, na ile walk podpisał kontrakt w High League podpisał Roger Salla. Walka ta odbędzie się na gali High League 6 w Katowicach w Spodku 18 marca 2023 roku.

Zobacz także – typy na High League

Roger Salla vs Mateusz Gąsiewski

Na gali High League 6 dojdzie do walki Roger Salla vs Mateusz Gąsiewski. Dla Salli będzie to debiutancki pojedynek, natomiast dla Gąsiewskiego drugi. Obaj zawodnicy nie są ze sobą skonfliktowani. Pierwsza konferencja pokazała, że nie zobaczymy na linii Salla Gąsiewski wyzwisk czy ataków.

Kto wygrał walkę Roger Salla vs Haribo na High League 6?

Roger Salla Karolina Pisarek

Roger Salla Karolina Pisarek, czyli co łączy tę dwójkę? Gwiazda Top Model i biznesmen są małżeństwem. Co ciekawe para poznała się dzięki temu, że razem trenowali sporty walki. Karolina Pisarek podzieliła się historią z poznania Salli na swoim instagramie.

– „Nasza miłość zrodziła się dzięki sztukom walk. Historia zaczęła się na macie, a dokładniej na macie Uniq Fight Club, gdzie podczas mojego treningu wpadłam @rogeiro20 (Roger Salla przyp. red.) w oko. Kontynuacja naszej historii była na walce naszego przyjaciela @radekpaczuski, gdzie Roger urzekł mnie swoją serdecznością (podał mi wodę)”.

Para spotyka się od 2020 roku a w czerwcu 2022 wzięła ślub.

Roger Salla wikipedia

Roger Salla Wikipedia – czy mężczyzna posiada notkę na Wikipedii? Na ten moment nie. Jeśli jednak jego popularność będzie rosła, można się spodziewać, że lada dzień ktoś zbierze w całość jego biografię i stworzy na Wikipedii hasło pod nazwą „Roger Salla”.

Roger Salla Instagram

Roger Salla prowadzi konto na Instagramie. Zawodnika High League można tam znaleźć pod nickiem @rogeiro20. Jego poczynania na tym portalu na ten moment obserwuje ponad 122 tysięcy użytkowników.


Roger Salla rocznikowo ma 30 lat.
Roger Salla w organizacji High League zadebiutuje 18 marca walką z Mateuszem Gąsiewskim.