Mateusz Gąsiewski był kolejnym zawodnikiem, który spróbuje swoich sił w FAME MMA. Kim jest Mateusz Haribo Gąsiewski? Mateusz Gąsiewski wiek, waga, wzrost – czy wiadomo, ile ma lat? Haribo Kinder – w jakiej grał reklamie? Gąsiewski FAME MMA – kto był jego rywalem? Gąsiewski siostra – kim jest Wiktoria Gąsiewska? Sporo pytań, ale damy radę!

Kim jest Mateusz Haribo Gąsiewski?

Kim jest Mateusz Haribo Gąsiewski – pomyślało pewnie wielu fanów FAME MMA, którzy oglądali pierwszą konferencję prasową przed FAME MMA 10. Odpowiadając na pytanie, kim jest Mateusz Gąsiewski, w pierwszej kolejności trzeba stwierdzić, że jest aktorem.

Mężczyzna ma na swoim koncie wiele ról w serialach, filmach czy reklamach, a także jako aktor dubbingowy.

Haribo wiek, waga, wzrost

mateusz gąsiewski wiek

Haribo wiek, waga, wzrost – czy te parametry są znane? Jeśli chodzi o wiek, Gąsiewski urodził się w 1996 roku w Warszawie. Rocznikowo ma więc 25 lat. Jeśli chodzi o wzrost, Gąsiewski mierzy około 180 centymetrów, a waży około 80 kilogramów. Takie parametry, jak wzrost czy waga są często kluczowe, jeśli chodzi o walki właśnie na zasadach MMA.

Haribo Kinder

Mateusz Haribo Gąsiewski Kinder – czy zawodnik FAME MMA był w przeszłości twarzą tej marki słodyczy? Jak przyznał w jednym z wpisów na Instagramie, gdy był dzieckiem, faktycznie chciał, by taki pomysł wszedł w życie.

Zobacz także: Cezary Czaro Nykiel FAME MMA. Kim jest?

„Kto mnie zna, ten doskonale wie, że uwielbiam słodycze. Zdradzę wam przy okazji sekret - już jako mały chłopiec chciałem być twarzą kultowej Kinder Chocolate” - napisał Gąsiewski na swoim instagramowym koncie, zamieszczając zdjęcie z pudełkiem Kinder Chocolate.

Haribo walki

walki gąsiewskiego

Gąsiewski walkę na swoim koncie ma więc jedną. Na gali FAME MMA 10 zaprezentował się dobrze w starciu z Ferrarim, jednak przegrał w drugiej rundzie przez ciosy w parterze.

Haribo rekord

Mateusz Haribo Gąsiewski do tej pory stoczył tylko dwa starcia.

Rekord MMA: 0-2

Haribo FAME MMA

Haribo Gąsiewski FAME MMA – po raz pierwszy o zbitce takich haseł usłyszeliśmy na premierowej konferencji przed galą FAME MMA 10. Wówczas okazało się, że aktor młodego pokolenia wystąpi na jubileuszowej gali i w debiucie zmierzy się ze znacznie bardziej doświadczonym Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem. Wielu dziennikarzy i ekspertów dopytywało, czy Gąsiewski nie obawiał się starcia z weteranem FAME MMA. Jak przyznał, trenował dopiero od kilku miesięcy i traktował to w formie wyzwania.

Haribo High League

Mateusz Haribo Gąsiewski został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji High League na pierwszej konferencji przed High League 6. Aktualnie nie wiadomo na ile walk zawodnik podpisał kontrakt z nową organizacją.

Haribo Roger Salla

Na gali High League 6, 18 marca w Katowicach, Mateusz Haribo Gąsiewski zmierzy się z Rogerem Sallą. Dla obu zawodników będzie to debiut w organizacji High League, jednak dla Salli będzie to również pierwsza walka w formule MMA. Pomiędzy Gąsiewskim a Rogerem nie dało się zauważyć na konferencjach złej krwi. Obaj podkreślali, że darzą się szacunkiem, jednak zrobią wszystko, aby pokonać rywala.

Kto wygrał walkę Roger Salla vs Haribo na High League 6?

Haribo siostra

Haribo siostra – aktor ma trójkę młodszego rodzeństwa. Siostry Wiktorię i Nicolę oraz brata Oskara. Wiktoria Gąsiewska to popularna aktorka, znana między innymi z takich seriali, jak Rodzinka.pl czy Barwy Szczęścia.

Haribo Instagram

Haribo jest aktywny w mediach społecznościowych – przede wszystkim na Instagramie. Na tej platformie społecznościowej jego profil śledzi 77 tysięcy obserwujących.


Kim jest Mateusz "Haribo" Gąsiewski?
Mateusz Gąsiewski jest aktorem, ale również bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.
Z kim zawalczy Mateusz Gąsiewski na FAME MMA?
Gąsiewski w debiucie zmierzy się ze znacznie bardziej doświadczonym Amadeuszem „Ferrari” Roślikiem.