Cezary Nykiel to polski twórca internetowy, który spróbował swoich sił w FAME MMA. Kim jest Czaro Nykiel? Skąd pochodzi Cezary Nykiel? Czarek Nykiel wiek, wzrost, waga – czy znane są te parametry? Czaro Team X – skąd wzięła się jego popularność? Czaro Nykiel FAME MMA – kto był jego rywalem w debiucie? Cezary Nykiel walki – jaki sport trenował?

Kim jest Czaro Nykiel?

Kim jest Czaro Nykiel? To pytanie z pewnością zadawali sobie nieco starsi fani FAME MMA, którzy niekoniecznie śledzą najnowsze projekty w internecie. Właśnie działalność w internecie sprawiła, że Nykiel dostał szansę stoczenia walki na FAME MMA. Czaro popularny stał się dzięki wzięciu udziału w drugiej edycji projektu Team X, który polega na tym, że grupka młodych ludzi tworzy ekipę i w ramach tego wykonują różnego rodzaju zadania, nagrywają filmy czy tworzą utwory muzyczne.

Odpowiedź na pytanie, kim jest Czaro Nykiel prywatnie, powinna brzmieć... uczniem. Nykiel w wywiadach podkreśla, że wahał się, czy przyjąć propozycję walki na FAME MMA, gdyż w 2021 roku planował podchodzić do matury. Bez wątpienia jest on więc jednym z najmłodszych zawodników w historii FAME MMA, którzy stoczyli walkę w tej organizacji.

Skąd pochodzi Cezary Nykiel?

Skąd pochodzi Cezary Nykiel? Zawodnik FAME MMA jest Polakiem i pochodzi z Piotrkowa Trybunalskiego. Aktualnie mieszka w Warszawie, gdzie bierze udział w projekcie Team X oraz przygotowuje się do debiutu w FAME MMA.

Czarek Nykiel wiek, wzrost, waga

cezary nykiel wiek

Czarek Nykiel wiek – czy wiadomo, ile ma lat? Dokładna data urodzenia Nykiela nie jest znana, jednak jeśli wierzyć internetowym domysłom i śledztwom, Nykiel w 2021 roku będzie świętował 20. urodziny. Jeśli chodzi o wzrost, Nykiel nie może pochwalić się szczególnie imponującymi warunkami, jak na zawodnika MMA. Jego wzrost wynosi bowiem około 172 centymetrów. Waga, w jakiej zawalczył w swojej pierwszej walce na FAME MMA, to kategoria półśrednia, czyli do 77 kilogramów.

Czaro Team X

Czaro Team X – od tego tak na dobre rozpoczęła się popularność zawodnika FAME MMA, który wcześniej nie posiadał kanały na YouTube i działał głównie na Instagramie oraz TikToku. Czaro Team X 2 jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych uczestników tego projektu, a walka w FAME MMA mówi sama za siebie. Zwłaszcza że dojdzie do pojedynku jednej z największych gwiazd Team X 1 – Marcina Dubiela właśnie z Nykielem, czyli przedstawiciela drugiej edycji projektu.

Czaro Team X wzbudza też spore zainteresowanie, jeśli chodzi o jego umiejętności wokalne. Team X 2 nagrywa bowiem regularnie piosenki, w których uczestnicy projektu śpiewają swoje zwrotki.

 

 

Czaro Nykiel FAME MMA

Czaro Nykiel FAME MMA – o jego występie na FAME MMA mówiło się od dłuższego czasu. Ostatecznie debiut Nykiela zaplanowany był na jubileuszową galę FAME MMA 10, podczas której w co-main evencie zmierzył się z Marcinem Dubielem. Jak się okazało Nykiel nie będzie najlepiej wspominał debiutu, gdyż przegrał w drugiej rundzie przez duszenie gilotynowe.

Zobacz także: Marcin Dubiel FAME MMA

Cezary Nykiel walki

walki cezary nykiel

Cezary Nykiel walki w swojej karierze już toczył już wcześniej, ale w formule kicboxingu. Jak przyznał w wywiadach, gdy był młodszy, przez kilka lat trenował tę dyscyplinę sportów walki. Wygląda na to, że bukmacherzy również wzięli sobie to do serca, gdyż debiutujący Nykiel był od początku sporym faworytem pojedynku z Dubielem.

Cezary Nykiel walki, jeśli chodzi o MMA, uczy się w warszawskim klubie Akademia Walki, gdzie przygotowywał się do debiutu w nowej formule.

Cezary Nykiel rekord

Cezary Nykiel rekord – jego bilans w kickboxingu, jeśli chodzi o juniorskie starty, nie jest znany. Jeśli chodzi o MMA, Cezary Nykiel rekord to 0-1.

Czaro Nykiel dziewczyna

Czaro Nykiel dziewczyna, czyli coś, co z pewnością ciekawi zarówno fanki Teamu X, jak i FAME MMA. W sieci próżno szukać informacji na ten temat, a sam Nykiel na swoje media społecznościowe nie wrzuca zdjęć ze swoją ewentualną partnerką. Czyżby uczestnik Teamu X był singlem?

Cezary Nykiel Instagram

insta cezary nykiel

Cezary Nykiel Instagram niezwykle się rozwinął, gdy dołączył do Teamu X. Aktualnie jego profil pod nazwą "czaronykiel" śledzi imponujące 415 tysięcy obserwujących. Nie ulega wątpliwości, że walka na FAME MMA tylko i wyłącznie pomoże mu w rozwoju profilu na tym serwisie społecznościowym.

TikTok Cezary Nykiel

Równie popularny, co Instagram, jest TikTok zawodnika FAME MMA. TikTok Cezary Nykiel pod nazwą "czarekofficial" obserwuje blisko półtora miliona użytkowników. Łącznie jego wpisy polajkowano ponad 40 milionów razy – robi wrażenie!


Jaki sport w młodości trenował Czaro Nykiel?
Czaro Nykiel ma za sobą kilka lat treningów kickboxingu.
Kto był rywalem Cezarego Nykiela w debiucie w FAME MMA?
Na FAME MMA 10 doszło do walki Cezary Nykiel vs Marcin Dubiel.