Marcin Dubiel to polski twórca internetowy, który próbuje swoich sił w FAME MMA. Kim jest Marcin Dubiel? Kto to Marcin Dubiel? Marcin Dubiel wiek, wzrost, waga – czy znane są te parametry? Dubiel Team X – skąd wzięła się jego popularność?

Kim jest Marcin Dubiel?

Kim jest Marcin Dubiel? Marcin Dubiel to influencer, a także zawodnik MMA. Znany jest głównie z udziału w projekcie Team X oraz... licznych wpadek.

Marcin Dubiel wiek

Marcin Dubiel urodził się 24 października 1996 roku. Rocznikowo ma więc 27 lat.

Marcin Dubiel wzrost

Dubiel ma 183 centymetry wzrostu.

Marcin Dubiel waga

Ile waży Marcin Dubiel? Waga Dubiela oscyluje w okolicach 80 kilogramów.

Marcin Dubiel Stuu i Pandora Gate

Marcin Dubiel znany jest również ze swojej przyjaźni z youtuberem Stuu. Na początku października 2023 roku w internecie wybuchła ogromna afera właśnie z Dubielem i Stuu i w roli głównej. Sylwester Wardęga opublikował bowiem film, w którym wydało się, że youtuberze, gdy sami byli już pełnoletni, pisali w nieodpowiedni sposób z dziewczynami poniżej 15 roku życia. Sprawa odbiła się bardzo szerokim echem nie tylko w internecie. Zainteresowaniem tematem wykazały bowiem władze państwowe.

Marcin Dubiel dwa dni po publikacji Wardęgi zamieścił na swoim Instagramie oświadczenie, w którym zapowiedział, że złoży pozem przeciwko Sylwestrowi Wardędze oraz postara oczyścić się z zarzutów.

Marcin Dubiel rekord

Jaki rekord ma Marcin Dubiel? Dubiel do tej pory stoczył 7 pojedynków, z czego wygrał pięć, zatem jego rekord to 5-2.

Rekord MMA: 5-2-0
Rekord K-1: 1-0

Marcin Dubiel walki

Dubiel walki toczył do tej pory w dwóch największych organizacjach freakowych. Walczył bowiem w FAME MMA oraz w High League. Aktualnie ma za sobą siedem pojedynków. Pięć z nich stoczył w FAME MMA natomiast dwa kolejne w High League. Kolejna walka Marcina Dubiela odbędzie już niebawem, bowiem na gali FAME Friday Arena 1 21 lipca we Wrocławiu.

Marcin Dubiel FAME MMA

Marcin Dubiel FAME MMA – w to połączenie wielu do końca nie wierzyło, gdyż Dubiel nie wydawał się szczególnie zainteresowany sportami walki. Jak się jednak okazało, przyjął propozycję walki na FAME MMA 8. Jego rywalem w walce wieczoru był jego były przyjaciel z Teamu X, Kacper Błoński.

Marcin Dubiel vs Kacper Błoński

Po rozpadzie pierwszego Teamu X Blonsky i Dubiel z kolegów stali się wrogami. Konflikt był na tyle mocny, że włodarze FAME MMA postanowili zestawić obu influencerów na FAME MMA 8. Szanse przed walką były wyrównane, gdyż obaj debiutowali.

Pierwsza runda była wyrównana i emocjonująca. Lepiej zaprezentował się jednak Blonsky. Drugą odsłonę rozpoczął Dubiel, trafiając celnie w twarz Kacpra. Po chwili spróbował obalić Kacpra, ale na tyle nieumiejętnie, że twórca hitu "Eluwina" znalazł się na górze w parterze. Na 30 sekund przed końcem drugiej rundy Dubiel uciekł z parteru. W trzeciej odsłonie Kacper ruszył do przodu, zahaczając nogę Dubiela, powalając go na matę. Przez połowę rundy skutecznie punktował rywala, a Dubiel nie był w stanie nic zrobić. Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Blonsky.

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel

Dubiel po przegranej z Kacprem Błońskim zmierzył się na gali FAME MMA 10 z jednym z członków drugiego Teamu X - Cezarym Nykielem. Dla "Czaro" był to debiut w oktagonie, natomiast Dubiel liczył w tym starciu na przełamanie i pierwsze zwycięstwo. Dubiel przeważał nad rywalem w każdym aspekcie fizycznym, a przede wszystkim pod kątem wzrostu. Nykiel przetrwał pierwszą rundę, ale w drugiej musiał odklepać po założeniu gilotyny przez Marcina.

Marcin Dubiel vs OjWojtek

Na kolejnej edycji FAME MMA Dubiel zmierzył się z Wojciechem "OjWojtek" Przeździeckim z kanału WiP Bros na YouTube. Pierwotnie rywalem "OjWojtka" miał być Sylwester Wardęga, ale ostatecznie lider "Watahy" musiał się wycofać. Marcin wziął tę walkę na 12 dni przed galą. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie. Dubiel kilkukrotnie obalał Wojtka, a jedno z tych obaleń zakończyło walkę.

Marcin Dubiel vs Kacper Błoński 2

Na FAME MMA 15 doszło do rewanżu, który przez wielu został okrzyknięty najlepszą walką w historii FAME pod względem waleczności i woli walki ze strony obu zawodników. Pojedynek po raz pierwszy odbywał się w formule "No Limit", dlatego o zwycięstwie nie mogły decydować punkty. Dodatkowym smaczkiem była klatka rzymska - ta, w której pierwszy raz wystąpił Jacek Murański z Arkiem Tańculą. Walka Dubiel vs Blonsky ciągnęła się przez 18 minut z różnymi zwrotami akcji. Pierwszy z sił opadł Blonsky, którego po walce medycy musieli transportować na noszach. Dubiel strasznie cieszył się z wygranej, nie ukrywając łez.

Marcin Dubiel vs Tromba

Na gali FAME MMA 16 Marcin Dubiel mierzył się w walce wieczoru z byłym członkiem Ekipy Friza, Mateuszem "Tromba" Trąbką. Już w pierwszej wymianie Dubiel zamroczył przeciwnika, który ratował się sprowadzeniem walki do pozycji parterowej. Chłopak Natsu nie dał się jednak zaskoczyć i chwilę później dokończył dzieła zniszczenia, ubijając "Trombę" silnymi ciosami.

Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari

Po zwycięstwie Dubiela z Jarosławem "Pashą" Jarząbkowskim na High League 6 zaczęło się mówić o potencjalnej walce Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari. Roślik błyskawicznie wyraził chęć na taki pojedynek za pośrednictwem swojego Instagrama. Pomysł ten podchwycili włodarze FAME MMA, którzy ogłosili ten pojedynek na FAME MMA 18. Co ciekawe, starcie to miało odbyć się w ramach podwójnego main eventu. Ferrari bowiem najpierw miał zawalczy z Kacprem Błońskim, a zaraz potem właśnie z Dubielem.

Finalnie jednak nie doszło do walki Marcin Dubiel vs Amadeusz Ferrari z powodu obrażeń Ferrariego po walce z Błońskim.

Marcin Dubiel vs Filipek

Na gali FAME Friday Arena 1 doszło do walki Marcin Dubiel vs Filipek. Pojedynek ten odbył się na zasadach K-1 w małych rękawicach. Pomiędzy Filipkiem a Dubielem nie było co prawda konfliktu, jednak ich starcie przyniosło wiele emocji. Finalnie Dubiel wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Dubiel High League

W maju 2022 roku High League wypożyczyło Dubiela z FAME na swoje trzecie wydarzenie. Po dwóch wygranych na FAME 10 i FAME 11 czołowy polski influencer mierzył się w czerwcu z raperem - Alberto Simao. Wielu zarzucało podopiecznemu Malika Montany, że wziął sobie słabszego rywala, ale ten twierdził, że to idealny przeciwnik na debiut w oktagonie.

Marcin Dubiel vs Alberto

Pojedynek Dubiel vs Alberto odbył się na zasadach MMA. W pierwszej rundzie Dubiel próbował obalić Alberto, jednak ten skutecznie się temu przeciwstawił, a następnie trafił mocnym ciosem i znalazł się na górze w parterze. Raper nie zdążył jednak skończyć Dubiela przed gongiem.

Druga odsłona rozpoczęła się od mocnych ciosów ze strony Alberto, po których raper znalazł się na górze w parterze. Na minutę przed końcem drugiej rundy Alberto zadał kilka silnych ciosów rywalowi. Dubiel ma jednak silny charakter i potrafi przetrwać kryzys w klatce.

W trzeciej rundzie Dubiel, zdając sobie sprawę, że przegrywa na punkty jeszcze raz spróbował obalić Simao, ale ponownie bez pozytywnego rezultatu. Po chwili Alberto zaczął zasypywać rywala ciosami i kopnięciami, po czym znalazł się w parterze w korzystnej pozycji. Dubiel dotrwał do końca walki, ale zdecydowanie przegrał na punkty.

Marcin Dubiel vs Pashabiceps

Na gali High League 6 Marcin Dubiel w walce wieczoru zmierzył się z Jarosławem "Pashą" Jarząbkowskim. Pasha w debiucie rozbił "Owcę z WK", wygrywając przez TKO w drugiej rundzie. Walka Dubiel vs Pashabiceps odbyła się na zasadach MMA w limicie wagowym do 79,5 kg. Dużym faworytem tego starcia był Jarząbkowski, jednak Dubiel zaskoczył kibiców poddając rywala już w pierwszej rundzie. Pasha został uduszony do nieprzytomności.

Marcin Dubiel Team X

Marcin Dubiel Team X – choć mężczyzna od lat udzielał się w internecie w różnego rodzaju projektach i produkcjach, największą popularność przyniósł mu udział w Teamie X. Jest to projekt, podczas którego organizatorzy dobierają ludzi do ekipy, a następnie zgromadzeni w niej młodzi ludzie nagrywają wspólne filmy czy piosenki.

Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, jednak rozpadł się, gdyż najważniejsi uczestnicy zaczęli z niego odchodzić z powodu niekorzystnych z ich perspektywy umów z agencjami, które zarządzały ich karierami.

Marcin Dubiel kontrowersje

Marcin Dubiel kontrowersje – złośliwi powiedzą, że nie udział w Teamie X, a liczne kontrowersje sprawiły, że Dubiel jest dziś tak popularny. Mężczyzna ma za sobą szereg wizerunkowych wpadek, jak na przykład niefortunne nagranie z Afryki, podczas którego wraz z innym influencerem śmiał się z wyglądu dziecka.

Jak przyznał w swoim materiale na ten temat Sylwester Wardęga, „Marcin Dubiel jest k... niezniszczalny”. I trzeba przyznać, że żaden cytat tak dobrze nie ocenia jego kariery w internecie, jak właśnie słowa Wardęgi. Po każdej wpadce Dubielowi udawało się bowiem wrócić do sieci, a w konsekwencji stoczyć także walkę na FAME MMA.

Marcin Dubiel płatki

W marcu 2022 roku Marcin Dubiel i Natalia "Natsu" Karczmarczyk wypuścili wspólnie serię płatków śniadaniowych i napojów o nazwie Yummers. Płatki Dubiela można było kupić w Biedronce. Twarz Natsu reprezentowała płatki o smaku masła orzechowego, a Dubiel reklamował smak czekoladowo-karmelowy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Marcin Dubiel Lexy

Marcin Dubiel dziewczyna – w 2021 roku było głośno o jego relacji z uczestniczką Teamu X, Lexy Chaplin. Dubiel w połowie marca potwierdził medialne plotki o związku popularnych influencerów, ogłaszając... rozstanie z Lexy. Ich związek trwał trzy miesiące.

"Rozstajemy się w zgodzie i z ogromnym bólem, ale doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej. Nie mogę Wam obiecać, że zobaczycie nas gdzieś razem, choć wierzę, że będziemy kiedyś przyjaciółmi. Może musi minąć trochę czasu, kto wie. Proszę Was o wyrozumiałość i czas, którego potrzebuję zarówno ja, jak i Lexy" - napisał Dubiel w emocjonalnym wpisie na Instagramie, oficjalnie ogłaszając koniec związku z kobietą.

Marcin Dubiel Natsu

Oprócz wspólnej serii płatków śniadaniowych i napojów Marcina Dubiela i Natsu połączyło coś więcej niż relacje biznesowe. Ich związek wyszedł na jaw, gdy w sieci pojawiło się zdjęcie Dubiela z Natsu podczas wypadu w góry. Fani od razu podłapali temat i zaczęli snuć domysły, czy Marcin Dubiel jest z Natsu. Początkowo zawodnik FAME MMA zaprzeczał tym doniesieniom, ale później w wywiadzie przed walką z Alberto Simaou na High League 3 odparł zapytany, czy jest w związku, odparł "Po prostu jesteśmy ze sobą".

Marcin Dubiel wikipedia

Marcin Dubiel wikipedia, czyli czy ten popularny influencer doczekał się wpisu na tym portalu? Aktualnie nie, jednak Dubiel jest już tak popularny, że bardzo możliwe, iż niedługo ktoś pokusi się o dodanie notki o Marcinie Dubielu w serwisie Wikipedia.

Marcin Dubiel TikTok

TikTok Marcin Dubiel to kolejny portal społecznościowy, na którym zawodnik FAME MMA chwali się obrazkami ze swojego życia. Jego profil obserwuje ponad półtora miliona użytkowników, a wpisy na koncie @marcindubiel polajkowano łącznie blisko 27 milionów razy.

Marcin Dubiel Instagram

Marcin Dubiel Instagram rozwinął się w trakcie Teamu X, a także dzięki jego walkom na FAME MMA. Jego profil na tym portalu społecznościowym śledzi imponujące 2,4 miliona obserwujących, dzięki czemu jest on jednym z najbardziej popularnych twórców internetowych młodego pokolenia. Dubiela na Instagramie można znaleźć pod nickiem @marcindubiel.


Kto był rywalem Marcina Dubiela w debiucie w FAME MMA?
Marcin Dubiel w debiucie w FAME MMA przegrał z Kacprem Błońskim.
Z czego znany jest Marcin Dubiel?
Marcin Dubiel brał udział między innymi w projekcie Team X.