Marcin Dubiel to polski twórca internetowy, który próbuje swoich sił w FAME MMA. Kim jest Marcin Dubiel? Kto to Marcin Dubiel? Marcin Dubiel wiek, wzrost, waga – czy znane są te parametry? Dubiel Team X – skąd wzięła się jego popularność? Marcin Dubiel FAME MMA – z kim walczy?

Kim jest Marcin Dubiel?

Kim jest Marcin Dubiel i kto to Marcin Dubiel – jeśli ktoś śledzi od kilku lat internet, z pewnością nie zadawał sobie takiego pytania, gdy zobaczył jego nazwisko w pojedynku wieczoru na karcie walk FAME MMA 8. Dubiel to niezwykle popularny twórca internetowy, znany głównie z udziału w projekcie Team X oraz… licznych wpadek. Jeśli chcecie obstawić walkę Marcina to sprawdźcie ofertę jaką przygotowano przez Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Marcin Dubiel wiek

Marcin Dubiel urodził się 24 października 1996 roku. Rocznikowo ma więc 26 lat.

Marcin Dubiel wzrost

Youtuber i freak fighter ma 183 centymetry wzrostu.

Marcin Dubiel waga

Na ważeniu przed galą FAME MMA 15 Dubiel wniósł na wagę 78,6 kilogramów.

Marcin Dubiel Team X

dubiel w team x

Marcin Dubiel Team X – choć mężczyzna od lat udzielał się w internecie w różnego rodzaju projektach i produkcjach, największą popularność przyniósł mu udział w Teamie X. Jest to projekt, podczas którego organizatorzy dobierają ludzi do ekipy, a następnie zgromadzeni w niej młodzi ludzie nagrywają wspólne filmy czy piosenki. Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, jednak rozpadł się, gdyż najważniejsi uczestnicy zaczęli z niego odchodzić z powodu niekorzystnych z ich perspektywy umów z agencjami, które zarządzały ich karierami.

Marcin Dubiel kontrowersje

Marcin Dubiel kontrowersje – złośliwi powiedzą, że nie udział w Teamie X, a liczne kontrowersje sprawiły, że Dubiel jest dziś tak popularny. Mężczyzna ma za sobą szereg wizerunkowych wpadek, jak na przykład niefortunne nagranie z Afryki, podczas którego wraz z innym influencerem śmiał się z wyglądu dziecka.

Jak przyznał w swoim materiale na ten temat Sylwester Wardęga, „Marcin Dubiel jest k… niezniszczalny”. I trzeba przyznać, że żaden cytat tak dobrze nie ocenia jego kariery w internecie, jak właśnie słowa Wardęgi. Po każdej wpadce Dubielowi udawało się bowiem wrócić do sieci, a w konsekwencji stoczyć także walkę na FAME MMA.

 

 

Marcin Dubiel rekord

Dubiel do tej pory stoczył 6 pojedynków [5 w MMA i 1 na specjalnych zasadach w klatce rzymskiej].

Rekord MMA: 3-2-0

PrzeciwnikRezultatFormułaWydarzenie
Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski?MMAHigh League 6, 18.03.2023
Mateusz „Tromba” TrąbkaWygrana, TKO, runda IMMAFAME MMA 16, 05.11.2022
Kacper BłońskiWygrana, TKO, runda IMMA/Specjalne zasadyFAME MMA 15, 26.08.2022
Alberto SimaoPrzegrana przez jednogłośną decyzję sędziówMMAHigh League 3, 04.06.2022
Wojciech „OjWojtek” PrzeździeckiWygrana, TKO, runda IMMAFAME MMA 11, 02.10.2021
Cezary „Czaro” NykielWygrana przez poddanie, runda IIMMAFAME MMA 10, 15.05.2021
Kacper BłońskiPrzegrana przez jednogłośną decyzję sędziówMMAFAME MMA 8, 21.11.2020

Marcin Dubiel walki

walki dubiela

Marcin Dubiel pierwszej walki z Kacprem Błońskim nie będzie wspominał najlepiej, jeśli chodzi o jej przebieg. Przegrał bowiem i zanotował nieudany debiut w FAME MMA. Na swój sposób jednak… wygrał. Ze względu na nonszalanckie zachowanie Błońskiego w wywiadach czy na konferencjach, Dubiel miał po swojej stronie sympatię widzów i według wielu, biorąc pod uwagę całokształt, a nie samą walkę, paradoksalnie wizerunkowo wyszedł na tym pojedynku lepiej, niż triumfator tego starcia, czyli Błoński.

W swoim drugim pojedynku w FAME MMA Dubiel zaprezentował się znacznie lepiej. Na gali z numerem 10 pokonał przez gilotynę w drugiej rundzie Cezarego „Czara” Nykiela.

Jak się okazało, kolejną walkę Dubiel stoczył na FAME MMA 11. Jego rywalem był Wojtek z WIP Bros, którego bez problemów rozbił ciosami w parterze w pierwszej rundzie.

Po ponad półrocznej kolejną walką Marcina było starcie z Alberto. Był to zdecydowanie najtrudniejszy dla niego rywal i zdecydowanie odbiegający od niego parametrami fizycznymi. Niemniej jednak Dubiel przewalczył trzy rundy, ale ostatecznie przegrał na punkty.

W sierpniu 2022 roku doszło do wielkiego rewanżu z Błońskim. Walka została zakontraktowana na zasadach No Limit i dodatkowo w klatce rzymskiej. Dubiel pokazał w tej walce charakter i wolę zwycięstwa, wygrywając z Kacprem po 18-minutowej batalii. Zakłady na walki Marcina obsługuje Fortuna bukmacher.

Kto wygrał walkę Dubiel vs Pashabiceps na High League 6?

Marcin Dubiel FAME MMA

Marcin Dubiel FAME MMA – w to połączenie wielu do końca nie wierzyło, gdyż Dubiel nie wydawał się być szczególnie zainteresowany sportami walki. Jak się jednak okazało, przyjął propozycję walki na FAME MMA 8. Jego rywalem w walce wieczoru był jego były przyjaciel z Teamu X, Kacper Błoński. Panowie na konferencjach raz po raz wymieniali się „uprzejmościami”, przypominając różnego rodzaju wydarzenia z przeszłości. Ich konflikt po tym starciu nie został na dobre zakończony i cały czas w kuluarach mówiono o ewentualnym rewanżu Dubiel vs Błoński.

Blonsky vs Dubiel

Po rozpadzie pierwszego Teamu X Blonsky i Dubiel z kolegów stali się wrogami. Konflikt był na tyle mocny, że włodarze FAME MMA postanowili zestawić obu influencerów na FAME MMA 8. Szanse przed walką były wyrównane, gdyż obaj debiutowali. Pierwsza runda była wyrównana i emocjonująca. Lepiej zaprezentował się jednak Blonsky. Drugą odsłonę rozpoczął Dubiel, trafiając celnie w twarz Kacpra. Po chwili spróbował obalić Kacpra, ale na tyle nieumiejętnie, że twórca hitu „Eluwina” znalazł się na górze w parterze. Na 30 sekund przed końcem drugiej rundy Dubiel uciekł z parteru. W trzeciej odsłonie Kacper ruszył do przodu, zahaczając nogę Dubiela, powalając go na matę. Przez połowę rundy skutecznie punktował rywala, a Dubiel nie był w stanie nic zrobić. Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Blonsky.

Na FAME MMA 15 doszło do rewanżu, który przez wielu został okrzyknięty najlepszą walką w historii FAME pod względem waleczności i woli walki ze strony obu zawodników. Pojedynek po raz pierwszy odbywał się w formule „No Limit”, dlatego o zwycięstwie nie mogły decydować punkty. Dodatkowym smaczkiem była klatka rzymska – ta, w której pierwszy raz wystąpił Jacek Murański z Arkiem Tańculą. Walka Dubiel vs Blonsky ciągnęła się przez 18 minut z różnymi zwrotami akcji. Pierwszy z sił opadł Blonsky, którego po walce medycy musieli transportować na noszach. Dubiel strasznie cieszył się z wygranej, nie ukrywając łez.

Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel

Dubiel po przegranej z Kacprem Błońskim zmierzył się na gali FAME MMA 10 z jednym z członków drugiego Teamu X – Cezarym Nykielem. Dla „Czaro” był to debiut w oktagonie, natomiast Dubiel liczył w tym starciu na przełamanie i pierwsze zwycięstwo. Dubiel przeważał nad rywalem w każdym aspekcie fizycznym, a przede wszystkim pod kątem wzrostu. Nykiel przetrwał pierwszą rundę, ale w drugiej musiał odklepać po założeniu gilotyny przez Marcina.

Dubiel vs OjWojtek

Na kolejnej edycji FAME MMA Dubiel zmierzył się z Wojciechem „OjWojtek” Przeździeckim z kanału WiP Bros na YouTube. Pierwotnie rywalem „OjWojtka” miał być Sylwester Wardęga, ale ostatecznie lider „Watahy” musiał się wycofać. Marcin wziął tę walkę na 12 dni przed galą. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie. Dubiel kilkukrotnie obalał Wojtka, a jedno z tych obaleń zakończyło walkę.

Dubiel vs Tromba

Na gali FAME MMA 16 Marcin Dubiel mierzył się w walce wieczoru z byłym członkiem Ekipy Friza, Mateuszem „Tromba” Trąbką. Już w pierwszej wymianie Dubiel zamroczył przeciwnika, który ratował się sprowadzeniem walki do pozycji parterowej. Chłopak Natsu nie dał się jednak zaskoczyć i chwilę później dokończył dzieła zniszczenia, ubijając „Trombę” silnymi ciosami.

Dubiel High League

W maju 2022 roku High League wypożyczyło Dubiela z FAME na swoje trzecie wydarzenie. Po dwóch wygranych na FAME 10 i FAME 11 czołowy polski influencer mierzył się w czerwcu z raperem – Alberto Simao. Wielu zarzucało podopiecznemu Malika Montany, że wziął sobie słabszego rywala, ale ten twierdził, że to idealny przeciwnik na debiut w oktagonie.

Dubiel vs Alberto

Pojedynek Dubiel vs Alberto odbył się na zasadach MMA. W pierwszej rundzie Dubiel próbował obalić Alberto, jednak ten skutecznie się temu przeciwstawił, a następnie trafił mocnym ciosem i znalazł się na górze w parterze. Raper nie zdążył jednak skończyć Dubiela przed gongiem.

Druga odsłona rozpoczęła się od mocnych ciosów ze strony Alberto, po których raper znalazł się na górze w parterze. Na minutę przed końcem drugiej rundy Alberto zadał kilka silnych ciosów rywalowi. Dubiel ma jednak silny charakter i potrafi przetrwać kryzys w klatce.

W trzeciej rundzie Dubiel, zdając sobie sprawę, że przegrywa na punkty jeszcze raz spróbował obalić Simao, ale ponownie bez pozytywnego rezultatu. Po chwili Alberto zaczął zasypywać rywala ciosami i kopnięciami, po czym znalazł się w parterze w korzystnej pozycji. Dubiel dotrwał do końca walki, ale zdecydowanie przegrał na punkty.

Dubiel vs Pashabiceps

Na gali High League 6 najprawdopodobniej w co-main evencie Marcin Dubiel podejmie rękawice z Jarosławem „Pashą” Jarząbkowskim, który w debiucie rozbił „Owcę z WK”, wygrywając przez TKO w drugiej rundzie. Walka odbędzie się na zasadach MMA w limicie wagowym do 79,5 kg.

Marcin Dubiel płatki

W marcu 2022 roku Marcin Dubiel i Natalia „Natsu” Karczmarczyk wypuścili wspólnie serię płatków śniadaniowych i napojów o nazwie Yummers. Płatki Dubiela można było kupić w Biedronce. Twarz Natsu reprezentowała płatki o smaku masła orzechowego, a Dubiel reklamował smak czekoladowo-karmelowy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Marcin Dubiel i Lexy

Marcin Dubiel dziewczyna – w 2021 roku było głośno o jego relacji z uczestniczką Teamu X, Lexy Chaplin. Dubiel w połowie marca potwierdził medialne plotki o związku popularnych influencerów, ogłaszając… rozstanie z Lexy. Ich związek trwał trzy miesiące.

„Rozstajemy się w zgodzie i z ogromnym bólem, ale doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej. Nie mogę Wam obiecać, że zobaczycie nas gdzieś razem, choć wierzę, że będziemy kiedyś przyjaciółmi. Może musi minąć trochę czasu, kto wie. Proszę Was o wyrozumiałość i czas, którego potrzebuję zarówno ja, jak i Lexy” – napisał Dubiel w emocjonalnym wpisie na Instagramie, oficjalnie ogłaszając koniec związku z kobietą.

Marcin Dubiel i Natsu

Oprócz wspólnej serii płatków śniadaniowych i napojów Marcina Dubiela i Natsu połączyło coś więcej niż relacje biznesowe. Ich związek wyszedł na jaw, gdy w sieci pojawiło się zdjęcie Dubiela z Natsu podczas wypadu w góry. Fani od razu podłapali temat i zaczęli snuć domysły, czy Marcin Dubiel jest z Natsu. Początkowo zawodnik FAME MMA zaprzeczał tym doniesieniom, ale później w wywiadzie przed walką z Alberto Simaou na High League 3 odparł zapytany, czy jest w związku, odparł „Po prostu jesteśmy ze sobą”.

Marcin Dubiel Instagram

insta marcin dubiel

Marcin Dubiel Instagram rozwinął się w trakcie Teamu X, a także dzięki jego walkom na FAME MMA. Jego profil na tym portalu społecznościowym śledzi imponujące 2,4 miliona obserwujących, dzięki czemu jest on jednym z najbardziej popularnych twórców internetowych młodego pokolenia.

TikTok Marcin Dubiel

TikTok Marcin Dubiel to kolejny portal społecznościowy, na którym zawodnik FAME MMA chwali się obrazkami ze swojego życia. Jego profil obserwuje ponad półtora miliona użytkowników, a wpisy na koncie „marcindubiel” polajkowano łącznie blisko 27 milionów razy.


Marcin Dubiel w debiucie w FAME MMA przegrał z Kacprem Błońskim.
Marcin Dubiel brał udział między innymi w projekcie Team X.