Marcin Dubiel to polski twórca internetowy, który próbuje swoich sił w FAME MMA. Kim jest Marcin Dubiel? Kto to Marcin Dubiel? Marcin Dubiel wiek, wzrost, waga – czy znane są te parametry? Marcin Dubiel Team X – skąd wzięła się jego popularność? Marcin Dubiel FAME MMA – z kim walczy?

Kim jest Marcin Dubiel?

Kim jest Marcin Dubiel i kto to Marcin Dubiel – jeśli ktoś śledzi od kilku lat internet, z pewnością nie zadawał sobie takiego pytania, gdy zobaczył jego nazwisko w pojedynku wieczoru na karcie walk FAME MMA 8. Dubiel to niezwykle popularny twórca internetowy, znany głównie z udziału w projekcie Team X oraz… licznych wpadek.

Marcin Dubiel wiek, wzrost, waga

Marcin Dubiel wiek – jeśli chodzi o wiek, Dubiel urodził się w październiku 1996 roku. Rocznikowo ma więc 25 lat. Marcin Dubiel wzrost – jeśli chodzi o tę informację, znany YouTuber ma 183 centymetry wzrostu. Waga, w jakiej stoczył swoją debiutancką walkę na FAME MMA, to kategoria średnia, czyli do 84 kilogramów.

Marcin Dubiel Team X

dubiel w team x

Marcin Dubiel Team X – choć mężczyzna od lat udzielał się w internecie w różnego rodzaju projektach i produkcjach, największą popularność przyniósł mu udział w Teamie X. Jest to projekt, podczas którego organizatorzy dobierają ludzi do ekipy, a następnie zgromadzeni w niej młodzi ludzie nagrywają wspólne filmy czy piosenki. Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, jednak rozpadł się, gdyż najważniejsi uczestnicy zaczęli z niego odchodzić z powodu niekorzystnych z ich perspektywy umów z agencjami, które zarządzały ich karierami.

Marcin Dubiel kontrowersje

Marcin Dubiel kontrowersje – złośliwi powiedzą, że nie udział w Teamie X, a liczne kontrowersje sprawiły, że Dubiel jest dziś tak popularny. Mężczyzna ma za sobą szereg wizerunkowych wpadek, jak na przykład niefortunne nagranie z Afryki, podczas którego wraz z innym influencerem śmiał się z wyglądu dziecka.

Jak przyznał w swoim materiale na ten temat Sylwester Wardęga, „Marcin Dubiel jest k… niezniszczalny”. I trzeba przyznać, że żaden cytat tak dobrze nie ocenia jego kariery w internecie, jak właśnie słowa Wardęgi. Po każdej wpadce Dubielowi udawało się bowiem wrócić do sieci, a w konsekwencji stoczyć także walkę na FAME MMA.

 

 

Marcin Dubiel FAME MMA

Marcin Dubiel FAME MMA – w to połączenie wielu do końca nie wierzyło, gdyż Dubiel nie wydawał się być szczególnie zainteresowany sportami walki. Jak się jednak okazało, przyjął propozycję walki na FAME MMA 8. Jego rywalem w walce wieczoru był jego były przyjaciel z Teamu X, Kacper Błoński. Panowie na konferencjach raz po raz wymieniali się uprzejmościami, przypominając różnego rodzaju wydarzenia z przeszłości. Ich konflikt do tej pory nie został na dobre zakończony i mówi się o ewentualnym rewanżu Dubiel vs Błoński.

Marcin Dubiel walki

walki dubiela

Marcin Dubiel walki z Kacprem Błońskim nie będzie wspominał najlepiej, jeśli chodzi o jej przebieg. Przegrał bowiem i zanotował nieudany debiut w FAME MMA. Na swój sposób jednak… wygrał. Ze względu na nonszalanckie zachowanie Błońskiego w wywiadach czy na konferencjach, Dubiel miał po swojej stronie sympatię widzów i według wielu, biorąc pod uwagę całokształt, a nie samą walkę, paradoksalnie wizerunkowo wyszedł na tym pojedynku lepiej, niż triumfator tego starcia, czyli Błoński.

W swoim drugim pojedynku w FAME MMA Dubiel zaprezentował się znacznie lepiej. Na gali z numerem 10 pokonał przez gilotynę w drugiej rundzie Cezarego „Czara” Nykiela.

Jak się okazało, kolejny pojedynek Dubiel stoczy na FAME MMA 11. Jego rywalem był Wojtek z WIP Bros, którego bez problemów rozbił ciosami w parterze w pierwszej rundzie.

Marcin Dubiel rekord

Marcin Dubiel rekord w MMA ma więc dodatni. Dwie walki wygrał, a jedną przegrał.

Marcin Dubiel dziewczyna

Marcin Dubiel dziewczyna – w 2021 roku było głośno o jego relacji z uczestniczką Teamu X, Lexy Chaplin. Dubiel w połowie marca potwierdził medialne plotki o związku popularnych influencerów, ogłaszając… rozstanie z Lexy. Ich związek trwał trzy miesiące.

„Rozstajemy się w zgodzie i z ogromnym bólem, ale doszliśmy do wniosku, że tak będzie lepiej. Nie mogę Wam obiecać, że zobaczycie nas gdzieś razem, choć wierzę, że będziemy kiedyś przyjaciółmi. Może musi minąć trochę czasu, kto wie. Proszę Was o wyrozumiałość i czas, którego potrzebuję zarówno ja, jak i Lexy” – napisał Dubiel w emocjonalnym wpisie na Instagramie, oficjalnie ogłaszając koniec związku z kobietą.

Marcin Dubiel Instagram

insta marcin dubiel

Marcin Dubiel Instagram rozwinął się w trakcie Teamu X, a także dzięki jego walce na FAME MMA. Jego profil na tym portalu społecznościowym śledzi imponujące 2,2 miliona obserwujących, dzięki czemu jest on jednym z najbardziej popularnych twórców internetowych młodego pokolenia.

TikTok Marcin Dubiel

TikTok Marcin Dubiel to kolejny portal społecznościowy, na którym zawodnik FAME MMA chwali się obrazkami ze swojego życia. Jego profil obserwuje ponad milion użytkowników, a wpisy na koncie „marcindubiel” polajkowano łącznie blisko 20 milionów razy.

Kto był rywalem Marcina Dubiela w debiucie w FAME MMA? Marcin Dubiel w debiucie w FAME MMA przegrał z Kacprem Błońskim. Z czego znany jest Marcin Dubiel? Marcin Dubiel brał udział między innymi w projekcie Team X.