PashaBiceps w MMA - to się dzieje! Popularny polski gracz e-sportowy podpisał kontrakt z federacją typu freak fight i zadebiutował w klatce w 2022 roku. Gdzie zawalczy Pasha?

Kim jest pashaBiceps?

Kim jest pashaBiceps? Kto to pashaBiceps? Jeśli ktoś nie śledzi polskiej sceny e-sportowej, z pewnością może zadawać sobie takie pytania. Pasha jest to jeden z najbardziej popularnych polskich zawodników, który rozpoznawalność zyskał poprzez grę w Counter-Strike'a. Reprezentował takie formacje, jak ESC Gaming czy legeldarne Virtus.pro.

Oprócz gry w CS'a, pasha jest także znany z tego, że jest niezwykle wysportowany i umięśniony. Wydaje się więc, że posiada idealną bazę do tego, żeby z powodzeniem rywalizować w walkach na zasadach MMA - przynajmniej tych freakowych.

pashaBiceps imię i nazwisko

PashaBiceps czy pasha to oczywiście pseudonimy zawodnika. W rzeczywistości mężczyzna nazywa się Jarosław Jarząbkowski.

pashaBiceps wiek

PashaBiceps wiek, czyli ile lat ma pasha? Trzeba przyznać, że mężczyzna będzie dość późno debiutował w startach w formule MMA. Pasha urodził się bowiem w 1988 roku.

pashaBiceps wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, pasha mierzy 184 centymetry.

pashaBiceps waga

Waga, w jakiej wystartował pasha, to około 90 kilogramów.

pashaBiceps stream

PashaBiceps stream, czyli od tego wszystko się zaczęło. Mężczyzna stał się rozpoznawalny dzięki grze w Counter-Strike'a. Sięgał po wiele sukcesów na arenie międzynarodowej, w tym między innymi po wygraną w World Cyber Games 2011. W 2014 roku był notowany na 3. miejscu w rankingu najlepszych graczy na świecie.

Jarząbkowski jest popularny nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju, w tym między innymi w Rosji, gdzie choćby występował w reklamie Media Markt.

pashaBiceps MMA

O tym, że pashaBiceps zadebiutuje w MMA, mówiło się od wielu lat. Mężczyzna trenuje bowiem od dawna sporty walki, a jego imponująca muskulatura sugeruje, że posiada do tego spore podstawy i predyspozycje. Szlify, jeśli chodzi o MMA, pasha zbiera między innymi w warszawskim klubie Aligatores. Fakt, że jedna z największych polskich federacji w końcu zdecydowała się go zakontraktować, nie powinien więc nikogo szczególnie dziwić.

 

 

pashaBiceps KSW

Pasha w KSW, czyli... nie tym razem. O tym, że po tego rodzaju freaka może sięgnąć największa polska sportowa federacja MMA w Polsce, również mówiło się sporo. Głos w tej sprawie zabierał między innymi jeden z włodarzy KSW, czyli Martin Lewandowski, który przyznał, że zna prywatnie Jarosława i że być może zawalczy on w KSW. Jak się okazało - nic z tego.

pashaBiceps FAME MMA

Pasha w FAME MMA, czyli... również nic z tego. W jednym z wywiadów Kacper Błoński wygadał się, że proponowano mu walkę z pashą. FAME MMA i pashaBiceps byli więc w kontakcie, jednak ostatecznie z jakiegoś powodu nie doszli do porozumienia. Jarząbkowski związał się bowiem umową z największym konkurentem FAME MMA, czyli federacją High League.

pashaBiceps High League

O tym, że pasha zawalczy w High League, dowiedzieliśmy się na początku grudnia 2021 roku. Wówczas federacja ogłosiła ten hit transferowy na swoich mediach społecznościowych.

"Legenda e-sportu w High League! Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski napisze historię na naszych oczach. 5 lutego na High League 2 w Tauron Arenie Kraków zadebiutuje w sportach walki!" - napisano wówczas w oświadczeniu.

pashaBiceps walka

Tym samym od razu dowiedzieliśmy się, kiedy pierwsza walka pashy. High League ogłosiło, że do głośnego debiutu dojdzie na gali High League 2 w lutym 2022 roku. Trzeba przyznać, że bez wątpienia był to jeden z najgłośniejszych debiutów na scenie freakowej. Pasha doskonale kojarzony jest bowiem przez nieco starszych odbiorców, a młodzi również regularnie śledzą jego poczynania w mediach społecznościowych.

pashaBiceps vs Owca

Rywalem pashy w debiucie był Michał "Owca WK" Owczarzak. Panowie zmierzyli się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Pasha zanotował wymarzony debiut, kończąc swojego rywala przed czasem w drugiej rundzie.

pashaBiceps vs Marcin Dubiel

Na gali High League 6 "Pashabiceps" zadebiutuje w formule MMA. Jego rywalem będzie youtuber, były członek Teamu X oraz streamer, Marcin Dubiel, którego bilans w MMA wynosi 3 zwycięstwa i 2 porażki.

pashaBiceps żona

Kinga Jarząbkowska - tak nazywa się żona pashy, z którą popularny zawodnik CS'a jest związany od wielu lat.

pashaBiceps zarobki

Ile zarabia pashaBiceps? Zarobki pashy z pewnością ciekawią wielu internautów i fanów e-sportowca. Nie ulega wątpliwości, że e-sport w ostatnich latach stał się niezwykle popularny, a co za tym idzie - nie jest to już tylko zabawa w granie przed komputerem, jak jeszcze mogło się niedawno kojarzyć. Zawodnicy e-sportu zarabiają naprawdę solidne pieniądze, więc również zarobki pashy nie są małe. Zwłaszcza, że mężczyzna jest bardzo rozpoznawalny również poza granicami Polski, w związku z czym może liczyć również na różnego rodzaju współprace czy kontrakty w innych krajach, jak choćby wspomniana wcześniej reklama popularnego supermarketu.

Ile pasha zarabia za walkę? Tego nie wiemy i zapewne nigdy się nie dowiemy. Zarobki zawodników High League i innych federacji są bowiem tajne, a oni sami nie mogą o nich mówić na mocy zapisów w umowie. Zapewne jest to jednak kwota liczona w setkach tysięcy złotych za jeden pojedynek.

Pasha Gaming School

Pasha Gaming School to jeden z największych projektów w życiu zawodowym Jarząbkowskiego. Jest to nic innego, jak pomoc młodym adeptom w rozpoczęciu przygody z e-sportem, w czym pomaga między innymi właśnie sam legendarny pasha.

pashaBiceps Twitch

PashaBiceps na Twitchu streamuje pod nazwą - tu bez niespodzianek - "pashaBiceps". Jego transmisje cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a jego profil obserwuje 1,3 miliona użytkowników.

pashaBiceps Twitter

Jarząbkowski jest również aktywny w serwisie Twitter, gdzie znajdziemy go pod nickiem @paszaBiceps. Na Twitterze obserwuje go blisko 430 tysięcy twitterowiczów.

pashaBiceps Instagram

Pasha udziela się oczywiście także na Instagramie pod nazwą "pashabiceps". Na tym serwisie obserwuje go około 750 tysięcy użytkowników. Jak widać, media społecznościowe czy różnego rodzaju kanały pashy obserwują miliony ludzi z całego świata.


Jak brzmi pseudonim Jarosława Jarząbkowskiego?
Mężczyzna znany jest na całym świecie jako pasha lub pashaBiceps.
Ile lat ma pasha?
PashaBiceps urodził się w 1988 roku.