Kacper Błoński jest polskim twórcą internetowym, który należy do grona zawodników federacji Clout MMA. Jego ostatni pojedynek znalazł się na karcie walk Clout MMA 5. Sprawdź kto to Kacper Błoński i co o nim wiadomo!

Kim jest Kacper Błoński?

Kto to Kacper Błoński? Kacper Błoński to influencer i zawodnik Clout MMA. Swoją popularność zawdzięcza Stuu, który zaprosił go do udziału w projekcie Team X. Wcześniej sam próbował swoich sił w internecie, jednak dopiero po dołączeniu do tego projektu stał się naprawdę rozpoznawalny. Będąc u szczytu popularności, zdecydował się również dołączyć do organizacji FAME MMA.

Kacper Błoński waga

Przy okazji swojej ostatniej walki "Crusher" wniósł na wagę 80,8 kilogramów. Na co dzień Błoński waży około 85 kilogramów.

Kacper Błoński wzrost

Wzrost Kacpra Błońskiego to 186 centymetrów.

Kacper Błoński wiek

Ile ma lat Kacper Błoński? Jeśli chodzi o wiek, Kacper Błoński urodził się w 22 października 1998 roku. Oznacza to zatem, że aktualnie ma 25 lat.

Kacper Błoński rekord

Kacper Błoński jak na razie ma na swoim koncie siedem walk. Poniżej przedstawiamy pełen bilans zawodnika FAME MMA.

Rekord MMA: 3-2
Rekord Boks (małe rękawice): 1-0
Bilans K-1 (małe rękawice): 0-1

Kacper Błoński Clout MMA

Po sześciu walkach w FAME MMA Kacper Błoński postanowił podpisać kontrakt z organizacyjną federacją Clout MMA. Jego debiut w tej organizacji odbył się na czerwcowej gali w Katowicach. Podczas Clout MMA 5 Kacper Błoński zmierzył się z Adamem Josefem.

AJ na tej samej gali zawalczył ze Zbigniewem Bartmanem. Pojedynek ten rozegrał się w nietypowej formule, ponieważ całe starcie potrwało sześć odsłon, a Błoński i Bartman zmieniali się co rundę. Walki były punktowane oddzielnie i Kacper Błoński przegrał swój pojedynek przez jednogłośną decyzję.

Kacper Błoński walki

Kacper Błoński sześć pierwszych walk stoczył w organizacji FAME MMA. Debiutancki występ zanotował w listopadzie podczas gali FAME MMA 8. Podczas tego wydarzenia wygrał z innym debiutantem Marcinem Dubielem. W kolejnych walkach mierzył się z Sylwestrem Wardęgą, a także Mateuszem Januszem. Wygrał oba te pojedynki. Pierwszej przegranej doznał na FAME MMA 15 w sierpniu 2022 roku. Okazał się wtedy słabszy od Dubiela w rewanżowym starciu.

Kacper Błoński FAME MMA

Kacper Błoński do FAME MMA dołączył w połowie 2020 roku. Najpopularniejsza organizacja freak fightowa postanowiła zakontraktować influencera, aby ten zmierzył się z Marcinem Dubielem. Zawodnicy ci byli ze sobą poważnie skonfliktowanie, a więc był to taki pojedynek, który fani freak fightów uwielbiają.

Kacper Błoński vs Marcin Dubiel

W przeszłości Błoński i Dubiel byli przyjaciółmi. Ich relacje popsuły się jednak i swój konflikt wyjaśnili podczas gali FAME MMA 8. Walkę wygrał Błoński przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kacper Błoński vs Sylwester Wardęga

Do walki Błoński vs Wardęga doszło podczas gali FAME MMA 9. Wardęga po tym, jak porzucił robienie pranków, na YouTube zajął się komentowaniem bieżących spraw i wydarzeń internetowych. Komentował także poczynania uczestników Teamu X, w związku z czym podczas filmów oberwało się również Kacprowi. Jak się okazało, umiejętności Błońskiego w MMA były znacznie wyższe, niż to, czego nauczył się Wardęga. Ich pojedynek był niezwykle jednostronny i zakończył się triumfem Błońskiego w pierwszej rundzie.

Kacper Błoński vs Fit Lover

W swoim trzecim występie w organizacji FAME MMA Kacper Błoński zmierzył się z Mateuszem Januszem. Janusz, znany jako "Fit Lover" był debiutantem, zatem nie wiadomo było, jak się zaprezentuje. Według wielu Błoński był przez to faworytem w tej walce. Okazało się jednak, że Janusz był bardzo eksplozywny i sprawił byłemu członkowi Teamu X wiele problemów. Po niezwykle wyrównanej walce sędziowie przyznali wygraną Kacprowi Błońskiemu.

Kacper Błoński vs Marcin Dubiel 2

Na FAME MMA 15 odbył się rewanż pomiędzy Błońskim a Dubielem. Walka ta odbyła się na specjalnym zasadach, bowiem zawodnicy zmierzyli się w klatce rzymskiej w formule "No Limit". Oznaczało to, że pojedynek zostanie zakończony, dopiero gdy jeden zostanie znokautowany, bądź poddany.

Walka Dubiel vs Błoński trwała aż 18 minut. Przez większość starcia wydawało się, że przewagę ma Błoński, jednak po około kwadransie zupełnie opadł on sił. To wykorzystał Dubiel, który zasypał rywala ciosami i sędzia przerwał walkę.

Kacper Błoński vs Amadeusz Ferrari

Konflikt na linii Kacper Błoński Amadeusz Ferrari rozpoczął się od drobnych zaczepek z obu stron. Wydawało się jednak, że mimo tego pozostają w neutralnych stosunkach. Byli bowiem nawet razem na zagranicznym wyjeździe w ramach projektu "Spontan". Kilka tygodni później atmosfera między zawodnikami zaczęła stawać się coraz bardziej napięta, co doprowadziło do ich zestawienia na gali FAME MMA 18.

Ostatecznie walkę wygrał Amadeusz Ferrari przez jednogłośną decyzję sędziów.

Kacper Błoński vs Ostry

Kolejna walka Kacpra Błońskiego odbyła się 29 września 2023 roku na gali FAME MMA Friday Arena 2. Rywalem byłego członka Teamu X był Daniel "Ostry" Ostaszewski. Walka odbyła się w formule bokserskiej bez limitu czasowego. Początek starcie przebiegał na korzyść Ostrego, jednak po kilku minutach opadł on sił i inicjatywę zaczął przejmować Błoński. Ostatecznie wygrał on przez TKO po 7 minutach i 46 sekundach.

Kacper Błoński dziewczyna

Kacper Błoński przez dlugi czas był związany z inną byłą uczestniczką Teamu X, Julią Kostyrą. Dziewczyna również jest popularna w sieci, a jej instagramowe konto o nazwie @juliakostera obserwuje 2 miliony użytkowników. W lutym 2021 roku Błoński nagrał dla niej piosenkę pod tytułem „Tylko Ty”, która w kilkanaście dni osiągnęła około czterech milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Para rozstała się jednak w kwietniu 2022 roku.

Aktualnie Błoński spotyka się z polską raperką o pseudonimie Young Leosia.

Kacper Błoński Leosia

Pod koniec 2023 roku zaczęły pojawiać się plotki na temat bliższej relacji Kacpra Błońskiego z Young Leosią. Para potwierdziła swój związek w grudniu, zamieszczając na Instagramie wspólne zdjęcie.

Kacper Błoński Team X

"Crusher" jest twórcą internetowym, który szerszej publiczności dał się poznać jako członek Teamu X – internetowego show, podczas którego grupka ludzi żyła w willi, a osoby śledzące projekt mogły oglądać ich poczynania.

Całość zakończyła się sporym skandalem, gdyż Błoński, jak i kilku innych członków Teamu, postanowiło opuścić projekt – nieoficjalnie z powodów finansowych. Dołączając do Teamu X, związali się oni bowiem umowami z agencją, które – gdy osiągnęli sporą popularność – wydawały się z ich perspektywy mało korzystne.

Kacper Błoński GOATS

W marcu 2023 Kacper Błoński wraz z czterema innymi influencerami rozpoczął projekt "GOATS". Aktualnie kanał ten zebrał na platformie YouTube ponad 400 tysięcy subskrypcji. Poza Błońskim do GOATS należą Michał "Boxdel" Baron, Wojciech Gola, Piotr "Izak" Skowyrski oraz Sylwester Wardęga.

Niestety, przez zamieszanie jednego z członków w sprawę Pandora Gate odbiło się na projekcie. W rezultacie został on zawieszony. Po wznowieniu Błoński wycofał się z projfektu.

Kacper Błoński Crusher

Kacper Błoński w sprawny sposób wykorzystał zwiększającą się popularność i rozpoczął karierę muzyczną. Hitem szczególnie okazał się utwór pod tytułem "Eluwina", który w serwisie YouTube osiągnął imponującą liczbę 43 miliony wyświetleń. Kawałek "Crusher" obejrzano 17 milionów razy, a "Dziś Tańczę" blisko 6 milionów.

Kacper Błoński zarobki

Kacper Błoński jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd FAME MMA młodego pokolenia. Zarobki Błońskiego w FAME MMA z pewnością są więc adekwatne do jego popularności oraz tego, jaką sprzedaż PPV generuje. Nie ma jednak oficjalnych informacji na temat tego, ile Kacper Blonsky zarabia za swoje walki.

Kacper Błoński Fagata

Przed galą FAME MMA Friday Arena 2 okazało się, że Błoński i Fagata byli w przelotnej relacji. Kacper na jednym z programów promującym galę przyznał, że "było dośrodkowanie". Na konferencji przed FAME Friday Arena 2 Fagata pozwoliła sobie na małą uszczypliwość w kierunku Błońskiego, a ten nie pozostał jej dłużny. Całą sytuację można obejrzeć na poniższym filmiku.

Kacper Błoński YouTube

Kacper Błoński prowadzi swój kanał na YouTube pod nazwą @Kacper Blonsky. Kanał powstał w lipcu 2018 roku i subskrybuje go blisko milion użytkowników. Łącznie filmy na tym kanale obejrzano ponad 150 milionów razy. Zdecydowanie najpopularniejszym filmem na kanale jest piosenka „Eluwina”, którą obejrzano 43 miliony razy.

Kacper Błoński TikTok

Jak na polskiego twórcę młodego pokolenia przystało, Błoński jest także niezwykle popularny w serwisie TikTok. Konto @kacperblonsky obserwuje ponad 1,1 mln widzów, a filmy, które pojawiły się na jego kanale, łącznie osiągnęły liczbę blisko 19,2 miliony polubień.

Kacper Błoński Instagram

Udział w projekcie Team X przyniósł Błońskiemu imponującą popularność w serwisie Instagram. Jego konto o nazwie @kacperblonsky obserwuje 1,4 miliona osób. Kolejne zdjęcia Błońskiego regularnie osiągają ponad 100 tysięcy polubień.


Z kim jest Kacper Błoński?
Kacper Błoński aktualnie jest w związku z Young Leosią.
Z czego znany jest Kacper Błoński?
Kacper Błoński zdobył popularność dzięki występom w Team X oraz walkach na FAME MMA.