Kacper Błoński jest polskim twórcą internetowym, który należy do grona zawodników federacji FAME MMA. Kacper Błoński FAME MMA – jaki jest jego bilans? Błoński wiek – ile ma lat? Zarobki Kacper Błoński – czy cokolwiek o nich wiadomo?

Kim jest Kacper Błoński?

Kim jest Kacper „Crusher” Błoński? Błoński to influencer, który popularność zdobył po dołączeniu do Teamu X. Wcześniej sam próbował swoich sił w internecie, jednak dopiero po dołączeniu do tego projektu stał się naprawdę rozpoznawalny. Będąc u szczytu popularności, zdecydował się również dołączyć do organizacji FAME MMA.

Kacper Błoński waga

Ile waży Kacper Błoński? Przy okazji swojej ostatniej walki "Crusher" wniósł na wagę 80,8 kilogramów. Na co dzień Błoński jest jednak nieco cięższy, waży bowiem około 85 kilogramów.

Kacper Błoński wzrost

Wzrost Kacpra Błońskiego to 186 centymetrów.

Kacper Błoński wiek

Błoński wiek – wielu internautów zastanawia się, ile popularny YouTuber ma lat. Jeśli chodzi o wiek, Kacper Błoński urodził się w 22 października 1998 roku. Oznacza to zatem, że aktualnie rocznikowo ma 25 lat.

Kacper Błoński rekord

Kacper Błoński jak na razie ma na swoim koncie sześć walk. Poniżej przedstawiamy pełen bilans zawodnika FAME MMA.

Rekord MMA: 3-1-0
Boks: 1-0-0
Niestandardowe zasady: 0-0-1

Kacper Błoński FAME MMA

Kacper Błoński do FAME MMA dołączył w połowie 2020 roku. Najpopularniejsza organizacja freak fightowa postanowiła zakontraktować influencera, aby ten zmierzył się z Marcinem Dubielem. Zawodnicy ci byli ze sobą poważnie skonfliktowanie, a więc był to taki pojedynek, który fani freak fightów uwielbiają.

Kacper Błoński wiek

Trenerem Błońskiego jest były zawodnik KSW, Anzor Anzhiev. Do swoich pojedynków YouTuber przygotowuje się w klubie WCA - Warszawskie Centrum Atletyki.

Kacper Błoński walki

Kacper Błoński wszystkie swoje walki toczy w organizacji FAME MMA. Debiutancki występ zanotował w listopadzie podczas gali FAME MMA 8. Podczas tego wydarzenia wygrał z innym debiutantem - Marcinem Dubielem. W kolejnych walkach mierzył się z Sylwestrem Wardęgą, a także Mateuszem Janusze. Wygrał oba te pojedynki. Pierwszej przegranej doznał na FAME MMA 15 w sierpniu 2022 roku. Okazał się wtedy słabszy od Dubiela w rewanżowym starciu.

Kacper Błoński vs Marcin Dubiel

Pierwotnie Błoński i Dubiel byli przyjaciółmi. Ich relacje popsuły się jednak i swój konflikt wyjaśnili podczas gali FAME MMA 8. Choć walkę wygrał Błoński, wielu twierdzi, że prawdziwym triumfatorem tego pojedynku był Dubiel. Błoński w swoim stylu był bowiem bardzo nonszalancki i zbyt pewny siebie na konferencjach, przez co wielu kibicowało Dubielowi, życząc Błońskiemu porażki.

Kacper Błoński vs Sylwester Wardęga

Do walki Błoński vs Wardęga doszło podczas gali FAME MMA 9. Skąd pomysł na taki pojedynek? Wardęga po tym, jak porzucił robienie pranków, na YouTube zajął się komentowaniem bieżących spraw i wydarzeń internetowych. Komentował także poczynania uczestników „Teamu X”, w związku z czym podczas filmów oberwało się również Kacprowi. Jak się okazało, umiejętności Błońskiego w MMA były znacznie wyższe, niż to, czego nauczył się Wardęga. Ich pojedynek był niezwykle jednostronny i zakończył się triumfem Błońskiego w pierwszej rundzie.

Kacper Błoński vs Fit Lover

W swoim trzecim występie w organizacji FAME MMA Kacper Błoński zmierzył się z Mateuszem Januszem. Janusz, znany jako "Fit Lover" był debiutantem, zatem nie wiadomo było, jak się zaprezentuje. Według wielu Błoński był przez to faworytem w tej walce. Okazało się jednak, że Janusz był bardzo eksplozywny i sprawił byłemu członkowi Teamu X wiele problemów. Po niezwykle wyrównanej walce sędziowie przyznali wygraną Kacprowi Błońskiemu.

Kacper Błoński vs Marcin Dubiel 2

Na FAME MMA 15 odbył się rewanż pomiędzy Błońskim a Dubielem. Walka ta odbyła się na specjalnym zasadach, bowiem zawodnicy zmierzyli się w klatce rzymskiej w formule "No Limit". Oznaczało to, że pojedynek zostanie zakończony, dopiero gdy jeden zostanie znokautowany, bądź poddany.

Walka Dubiel vs Błoński trwała aż 18 minut. Przez większość starcia wydawało się, że przewagę ma Błoński, jednak po około kwadransie zupełnie opadł on sił. To wykorzystał Dubiel, który zasypał rywala ciosami i sędzia przerwał walkę.

Kacper Błoński vs Amadeusz Ferrari

Konflikt na linii Kacper Błoński Amadeusz Ferrari rozpoczął się od drobnych zaczepek z obu stron. Wydawało się jednak, że mimo tego pozostają w neutralnych stosunkach. Byli bowiem nawet razem na zagranicznym wyjeździe w ramach projektu "Spontan". Kilka tygodni później atmosfera między zawodnikami zaczęła stawać się coraz bardziej napięta, co doprowadziło do ich zestawienia na gali FAME MMA 18.

Lepiej w ten pojedynek wszedł Roślik. "Ferrari" bombardował Kacpra w stójce, a Błoński próbował chować się za podwójną gardą. W pewnym momencie Roślik przełamał obronę rywala i Błoński wylądował na deskach. Kacper wybronił niekomfortową pozycję w parterze i obaj zawodnicy pierwszą odsłonę kończyli w stójce.

W drugiej rundzie było nieco spokojniej. Panowie przez dłuższy czas nie wchodzili w wymiany i trzymali dystans. Rundę wygrał Błoński za swoją większą aktywność.

Trzecia odsłona była pod dyktando "Ferrariego", który obalił Kacpra i obijał go w parterze. Walka dotrwała do końca trzeciej rundy, a sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo Amadeuszowi.

Kacper Błoński vs Ostry

Kolejna walka Kacpra Błońskiego odbyła się na gali FAME MMA Friday Arena 2 dnia 29 września 2023 roku. Rywalem byłego członka Teamu X był Daniel "Ostry" Ostaszewski. Ten pojedynek należał raczej do znaków zapytania, a to wszystko za sprawą kompletniej niewiadomej co do formy rywala Błońskiego. Był on bowiem debiutantem wychodzącym do walki z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem.

Walka opierała się na boksie, jednak całość była oparta na zasadzie no time limit. Choć początkowo to Ostry zaczął wywieranie presji, to finalnie silne ciosy Kacpra zaczęły do niego dochodzić. W pewnym momencie nie było wiadomo, czy wróci po liczeniu. Finalnie doszło do trzech liczeń, a to musiało zakończyć walkę. Z tego też względu 7 minutach i 46 sekundach w walce no time limit przez techniczny nokaut wygrał Błoński!

Kacper Błoński Team X

"Crusher" jest twórcą internetowym, który szerszej publiczności dał się poznać jako członek Teamu X – internetowego reality show, podczas którego grupka ludzi żyła w willi, a osoby śledzące projekt mogły oglądać ich poczynania.

Całość zakończyła się sporym skandalem, gdyż Błoński, jak i kilku innych członków Teamu, postanowiło opuścić projekt – nieoficjalnie z powodów finansowych. Dołączając do Teamu X, związali się oni bowiem umowami z agencją, które – gdy osiągnęli sporą popularność – wydawały się z ich perspektywy mało korzystne.

Kacper Błoński GOATS

W marcu 2023 Kacper Błoński wraz z czterema innymi influencerami rozpoczął projekt "GOATS". Aktualnie kanał ten zebrał na platformie YouTube ponad 400 tysięcy subskrypcji. Poza Błońskim do GOATS należą Michał "Boxdel" Baron, Wojciech Gola, Piotr "Izak" Skowyrski oraz Sylwester Wardęga.

Niestety, przez zamieszanie jednego z członków w sprawę Pandora Gate odbiło się na projekcie. W rezultacie został on zawieszony i na razie nie zanosi się na jego powrót przez podzielonych twórców.

Kacper Błoński utwory

Kacper Błoński w sprawny sposób wykorzystał zwiększającą się popularność i rozpoczął karierę muzyczną. Hitem szczególnie okazał się utwór pod tytułem „Eluwina”, który w serwisie YouTube osiągnął imponującą liczbę 43 miliony wyświetleń. Kawałek "Crusher" obejrzano 17 milionów razy, a "Dziś Tańczę" blisko 6 milionów.

Kacper Błoński zarobki

Kacper Błoński jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd FAME MMA młodego pokolenia. Zarobki Błońskiego w FAME MMA z pewnością są więc adekwatne do jego popularności oraz tego, jaką sprzedaż PPV generuje. Nie ma jednak oficjalnych informacji na temat tego, ile Kacper „Blonsky” zarabia za swoje walki w FAME MMA.

Kacper Błoński dziewczyna

Kacper „Blonsky” związany był z inną byłą uczestniczką Teamu X, Julią Kostyrą. Dziewczyna również jest popularna w sieci, a jej instagramowe konto o nazwie @juliakostera obserwuje 2 miliony użytkowników. W lutym 2021 roku Błoński nagrał dla niej piosenkę pod tytułem „Tylko Ty”, która w kilkanaście dni osiągnęła około czterech milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Para rozstała się jednak w kwietniu 2022 roku.

Według niepotwierdzonych informacji aktualnie influencer spotyka się z polską raperką o pseudonimie "Young Leosia".

Kacper Błoński YouTube

Kacper Błoński prowadzi swój kanał na YouTube pod nazwą @Kacper Blonsky. Kanał powstał w lipcu 2018 roku i subskrybuje go blisko milion użytkowników. Łącznie filmy na tym kanale obejrzano ponad 150 milionów razy. Zdecydowanie najpopularniejszym filmem na kanale jest piosenka „Eluwina”, którą obejrzano 43 miliony razy.

Kacper Błoński TikTok

Jak na polskiego twórcę młodego pokolenia przystało, Błoński jest także niezwykle popularny w serwisie TikTok. Konto @kacperblonsky obserwuje ponad 1,1 mln widzów, a filmy, które pojawiły się na jego kanale, łącznie osiągnęły liczbę blisko 19,2 miliony polubień.

Kacper Błoński Instagram

Udział w projekcie „Team X” przyniósł Błońskiemu imponującą popularność w serwisie Instagram. Jego konto o nazwie @kacperblonsky obserwuje 1,4 miliona osób. Kolejne zdjęcia Błońskiego regularnie osiągają ponad 100 tysięcy polubień.


Kim jest Kacper Błoński?
Kacper Błoński jest polskim twórcą internetowym, który walczy w organizacji FAME MMA.
Dlaczego Kacper Błoński odszedł z Teamu X?
Nieoficjalnym powodem tego zajścia były finanse.