Kacper Błoński jest polskim twórcą internetowym, który próbuje swoich sił w FAME MMA. Kacper Błoński FAME MMA – jaki jest jego bilans? Blonsky wiek – ile ma lat? Zarobki Kacper Błoński – czy cokolwiek o nich wiadomo?

Kim jest Kacper Błoński?

Kim jest Kacper „Blonsky” Błoński – to pytanie zadaje sobie z pewnością wielu starszych fanów FAME MMA, którzy niekoniecznie śledzą internetowe życie tak intensywnie, jak robili to przed laty.

Błoński Team X

 

 

Kacper Błoński jest twórcą internetowym, który szerszej publiczności dał się poznać jako członek Teamu X – internetowego reality show, podczas którego grupka ludzi żyje w efektownej willi, a osoby śledzące projekt mogą oglądać ich poczynania.

Całość zakończyła się sporym skandalem, gdyż „Blonsky”, jak i kilku innych członków Teamu, postanowiło opuścić projekt – nieoficjalnie z powodów finansowych. Dołączając do „Teamu X”, związali się bowiem oni umowami z agencją, które – gdy osiągnęli sporą popularność – wydawały się z ich perspektywy mało korzystne.

Kacper Błoński wiek

„Blonsky” wiek – wielu internautów zastanawia się, ile popularny YouTuber ma lat. Jeśli chodzi o wiek, Kacper Błoński urodził się w 1998 roku. W 2021 roku będzie więc świętował 23. urodziny.

Blonsky utwory

Kacper „Blonsky” w sprawny sposób wykorzystał zwiększającą się popularność i rozpoczął karierę muzyczną. Hitem szczególnie okazał się utwór pod tytułem „Eluwina”, który w serwisie YouTube osiągnął imponującą liczbę 36 milionów wyświetleń. Kawałek „Crusher” obejrzano 15 milionów razy, a „Dziś Tańczę” – ponad 4,5 miliona.

Kacper Błoński FAME MMA

Kacper Błoński wiek

Kacper Błoński FAME MMA – historia jego występów w największej polskiej freakfightowej organizacji MMA rozpoczęła się na gali z numerem 8. W walce wieczoru zmierzył się wówczas ze swoim byłym przyjacielem i innym członkiem „Teamu X”, Marcinem Dubielem.

Trenerem Błońskiego jest były zawodnik KSW, Anzor Anzhiev. Do swoich pojedynków YouTuber przygotowuje się w klubie Warszawskie Centrum Atletyczne.

Błoński vs Dubiel

Pierwotnie Błoński i Dubiel byli przyjaciółmi. Ich relacje popsuły się jednak i swój konflikt wyjaśnili podczas gali FAME MMA 8. Choć walkę wygrał „Blonsky”, wielu twierdzi, że prawdziwym triumfatorem tego pojedynku jest Dubiel. Błoński w swoim stylu był bowiem bardzo nonszalancki i zbyt pewny siebie na konferencjach, przez co wielu kibicowało Dubielowi, życząc Błońskiemu porażki.

Blonsky walki

„Blonsky” walki – jego bilans w MMA jest  idealny. Stoczył trzy walkę i wszystkie wygrał. Aktualizacja rekordu Błońskiego była konieczna po gali FAME MMA 9, podczas której pokonał legendę polskiego YouTube’a, Sylwestrem Wardęgą.

Trzecią walkę wygrał natomiast na FAME MMA 12, pokonując niejednogłośną decyzją sędziów Mateusza z Fit Lovers.

Błoński vs Wardęga

– Sylwester Wardęga chciał ze mną walczyć, a ja podejmę to wyzwanie – przyznał Błoński tuż po wygranej z Dubielem.

Do walki Błoński vs Wardęga doszło podczas gali FAME MMA 9. Skąd pomysł na taki pojedynek? Wardęga po tym, jak porzucił robienie pranków, na YouTube zajął się komentowaniem bieżących spraw i wydarzeń internetowych. Komentował także poczynania uczestników „Teamu X”, w związku z czym podczas filmów oberwało się również Błońskiemu. Panowie nie są jednak skonfliktowani, a konferencja przed ich pojedynkiem była znacznie spokojniejsza, niż przed walką Błoński vs Dubiel. Niektórzy twierdzą, że „Blonsky” wyciągnął wnioski i do pojedynku z Wardęgą podchodzi ze znacznie większą pokorą.

Jak się okazało, umiejętności Błońskiego w MMA są znacznie lepsze, niż to, czego nauczył się Wardęga. Ich pojedynek był niezwykle jednostronny i zakończył się triumfem Błońskiego w drugiej rundzie.

Blonsky zarobki

zarobki Błońskiego

Kacper Błoński jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd FAME MMA młodego pokolenia. Zarobki Błońskiego w FAME MMA z pewnością są więc adekwatne do jego popularności oraz tego, jaką sprzedaż PPV generuje. Nie ma jednak oficjalnych informacji na temat tego, ile Kacper „Blonsky” zarabia za swoje walki w FAME MMA.

Błoński YouTube

Kacper Błoński prowadzi swój kanał na YouTube pod nazwą „Kacper Blonsky”. Kanał powstał w lipcu 2018 roku i subskrybuje go blisko 900 tysięcy widzów. Łącznie filmy na tym kanale obejrzano ponad 100 milionów razy. Zdecydowanie najpopularniejszym filmem na kanale jest piosenka „Eluwina”, którą obejrzano około 36 milionów razy.

Błoński Instagram

Udział w projekcie „Team X” przyniósł Błońskiemu imponującą popularność w serwisie Instagram. Jego konto o nazwie „kacperblonsky” obserwuje milion osób. Kolejne zdjęcia Błońskiego regularnie osiągają ponad 100 tysięcy polubień.

Błoński TikTok

Jak na polskiego twórcę młodego pokolenia przystało, Błoński jest także niezwykle popularny w serwisie TikTok. Konto „kacperblonsky” obserwuje ponad 600 tysięcy widzów, a filmy, które pojawiły się na jego kanale, łącznie osiągnęły liczbę blisko 5,5 miliona polubień.

Błoński dziewczyna

Kacper „Blonsky” związany jest z inną byłą uczestniczką „Teamu X”, Julią Kostyrą. Dziewczyna również jest popularna w sieci, a jej instagramowe konto o nazwie „juliakostera” obserwuje półtora miliona użytkowników.

W lutym 2021 roku Błoński nagrał dla niej piosenkę pod tytułem „Tylko Ty”, która w kilkanaście dni osiągnęła około czterech milionów wyświetleń w serwisie YouTube.


Kacper Błoński jest polskim twórcą internetowym, który próbuje swoich sił w FAME MMA.
Nieoficjalnym powodem tego zajścia były finanse.