Ostry to kolejny influencer, który zdecydował się podpisać kontrakt z organizacją FAME MMA. Kim jest Ostry? Z czego jest znany Ostry? Ile lat ma Ostry? Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

Kim jest Ostry?

Kim jest Ostry? Kto to Ostry? Ostry to 22-letni influencer. Znany jest głównie dzięki swojej przyjaźni z bardziej popularnym twórcą internetowym Sebastianem “Czajnikiem” Czajewskim. Ostry nie ma swojego kanału na YouTube i występuje tam jedynie jako gość w filmach "Czajnika". Duża popularność jego kolegi umożliwiła mu jednak zdobycie wystarczającej popularności do udziału w takich projektach jak Move Federation czy kontrakt z organizacją FAME MMA.

Ostry imię i nazwisko

Jak nazywa się Ostry? Prawdziwe imię i nazwisko Ostrego to Daniel Ostaszewski.

Ostry wiek

Daniel Ostry Ostaszewski urodził się 22 września 2000 roku. Oznacza to, że aktualnie ma 22 lata.

Ostry wzrost

Daniel Ostry Ostaszewski ma 184 centymetry wzrostu.

Ostry waga

Ile waży Ostry? Dokładna wagę Daniela Ostaszewskiego poznamy przy okazji oficjalnego ważenia przed galą FAME Friday Arena 2. Można jednak szacować, że Ostry waży około 85 kilogramów.

Ostry walka

Ostry walk, czyli czy kolega Czajnika zadebiutuje w klatce? Okazuje się, że tak. Daniel Ostry Ostaszewski podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA i swoją pierwszą walkę stoczy 29 września na gali FAME Friday Arena 2.

Ostry rekord

Ostry wciąż czeka na swój debiut w klatce. Z tego powodu jego rekord to 0-0.

Rekord MMA: 0-0

Ostry FAME MMA

Daniel Ostry Ostaszewski w FAME MMA zadebiutuje 29 września 2023 roku na gali FAME Friday Arena 2. Wydarzenie to odbędzie się w Netto Arenie w Szczecinie.

Ostry vs Kacper Błoński

W debiucie w FAME MMA Ostry zmierzy się z Kacprem Błońskim. Walka ta odbędzie się w formule boksu bez limitu czasowego. Co ciekawe, mimo że Ostry jest debiutantem i nie należy do najbardziej zasięgowych twórców, wystąpi on w co-main evencie gali FAME Friday Arena 2.

Ostry Czajnik

Ostry Czajnik, czyli co łączy tych dwóch influencerów? Czajnik to niezwykle popularny YouTuber. Ostry jest jego znajomym i dzięki temu brał udział w licznych filmach tworzonych przez Czajnika. To właśnie dzięki znajomości z Czajnikiem Ostry jest dziś znany w przestrzeni medialnej.

Ostry Move Federation

19 listopada 2022 roku Ostry wziął udział w Move Federation. Zagrał on w drużynie Boxdela. W dwóch meczach, które jego drużyna wygrała, zdobył sześć bramek. Warto również dodać, że Ostry został wybrany MVP pierwszego turnieju Move Federation.

Ostry Instagram

Ostry jak każdy influencer prowadzi Instagrama. Kolegę Czajnika można znaleźć na tym portalu pod nickiem @megaostry. Aktualnie zgromadził na nim nieco ponad 145 tysięcy obserwujących.


Ile lat ma Daniel Ostry Ostaszewski? 
Ostry ma 22 lata.
Z kim Daniel Ostry Ostaszewski zawalczy w debiucie w MMA? 
Ostry w swoim debiucie w FAME MMA zmierzy się z Kacprem Błońskim.