Wrzesień jest niezwykle intensywnym miesiącem dla fanów federacji FAME MMA. Za nami dziewiętnasta edycja, która odbyła się na początku miesiąca w Krakowie, a pod koniec września czeka nas FAME MMA Friday Arena 2. Na poprzedniej edycji we Wrocławiu byliśmy świadkami wielu ciekawych zestawień, które wcale nie odbiegały jakością od tych, które można było oglądać na numerowanych galach. W walce wieczoru na jedynce zmierzyli się Alberto i Kubańczyk. W co-main eventach rywalizowali ze sobą kolejno Josef Bratan z Jakubem Nowaczkiewiczem, a następnie Marcin Dubiel z Filipkiem. Bardzo dobrą walkę dali m.in. Zadyma z Tyborim oraz Michał Pasternak z Pawłem Tyburskim. Lipcową galę charakteryzował wysoki poziom sportowy, niespodziewane rezultaty, jak remis w walce Zadyma vs Piotr Tyburski, czy wygrana Sashy z Dawidem Malczyńskim. Jak wygląda karta walk FAME MMA Friday Arena 2? Kto walczy na FAME MMA Friday Arena 2? Jakie walki na FAME MMA Friday Arena 2 przygotowali organizatorzy?

Kiedy FAME MMA Friday Arena 2?

Gala FAME MMA Friday Arena 2, którą obstawisz wykorzystując kod promocyjny betclic dający możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka, odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku w Szczecinie.

Karta walk FAME MMA Friday Arena 2

Karta walk FAME MMA Friday Arena 2 jest wypełniona głośnymi nazwiskami ze świata Internetu i sportu. Nie zabrakło także debiutantów oraz zawodników, którzy niejednokrotnie pokazywali swoje umiejętności w klatce na freakowych galach.

Czy FAME MMA Friday Arena 2 sprosta oczekiwaniom kibiców? Sądząc po ostatnim sukcesie pierwszej edycji, można w ciemno założyć, że tak. Organizatorzy długo nie czekali z ujawnieniem szczegółów dotyczących kolejnej odsłony nowego projektu FAME. Znamy datę gali oraz kto walczy na FAME MMA Friday Arena 2. Poniżej przedstawiamy wszystkie zestawienia:

Main event

 • [K-1, małe rękawice]: Michał "Boxdel" Baron vs Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak

Co-main event #2

 • [Boks, małe rękawice, bez limitu czasowego]: Daniel "Ostry" Ostaszewski vs Kacper "Crusher" Błoński

Co-main event #1

 • [K-1, małe rękawice]: Jose "Josef Bratan" Simao vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka

Karta główna

 • [MMA]: Adrian "Polak" Polański vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula
 • [MMA]: Alan "Alanik" Kwieciński vs Dominik Zadora
 • [K-1, małe rękawice]: Marcin "Xayoo" Majkut vs Marcin "Rafonix" Krasucki
 • [K-1, małe rękawice]: Martyna "Brylantynka" Janusz vs Agata "Fagata" Fąk
 • [MMA]: Filip Zabielski vs Robert "Sutonator" Pasut
 • [MMA]: Piotr Lisek vs Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk

Karta wstępna

 • [K-1, małe rękawice]: Łukasz "Mandzio" Samoń vs Karol "Karolek" Dąbrowski
 • [MMA]: Andrzej "Endri" Czysz vs Roger Salla

Kursy FAME MMA Friday Arena 2

FAME MMA Friday Arena 2 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Aktualnie największym faworytem według bukmachera jest Michał "Boxdel" Baron oraz Kacper "Crusher" Błoński. Na ich zwycięstwo Betclic wystawił kurs 1.15. Najwięcej można zarobić za ewentualną wygraną Marcina "Rafoinix" Krasuckiego. Kurs na jego triumf z "Xayoo" to aż 5.75.


Kto walczy na FAME MMA Friday Arena 2?
Na gali walczy m.in. Xayoo, Rafonix, Boxdel, Paweł Jóźwiak, Pasut, Mandzio, Błoński, Wiewiór, czy Fagata.
Ile jest walk na FAME MMA Friday Arena 2?
Na gali FAME MMA Friday Arena 2 zobaczymy 11 pojedynków.