Karta walk FAME MMA Friday Arena 2 to jedenaście pojedynków podzielonych na różne formuły. Pięć z nich to klasyczne MMA, pięć to K-1 w małych rękawicach oraz jedna na zasadach bokserskich bez limitu czasowego. W niej zmierzy się Kacper "Crusher" Błoński oraz Daniel "Ostry" Ostaszewski. Jedynym starciem kobiet będzie pojedynek debiutującej "Brylantynki" z doświadczoną we freakach "Fagatą". Walka wieczoru to zaś rewanżowe starcie "Boxdela" z Pawłem Jóźwiakiem. Przedtem jednak będziemy świadkami dwóch co-main eventów. Jak wygląda karta walk FAME MMA Friday Arena 2? Kto walczy na FAME MMA Friday Arena 2? Jakie walki na FAME MMA Friday Arena 2 przygotowali organizatorzy?

Kiedy FAME MMA Friday Arena 2?

Gala FAME MMA Friday Arena 2, którą obstawisz wykorzystując kod promocyjny betclic dający możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka do 200 PLN, odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku w Szczecinie.

Karta walk FAME MMA Friday Arena 2

Karta walk FAME MMA Friday Arena 2 jest wypełniona głośnymi nazwiskami ze świata Internetu i sportu. Nie zabrakło także debiutantów oraz zawodników, którzy niejednokrotnie pokazywali swoje umiejętności w klatce na freakowych galach. Do takich zdecydowanie należy Adrian "Polak" Polański, który wkracza do klatki po raz jedenasty. Jego rywalem będzie pogromca "Ferrariego", Arkadiusz "Aroy" Tańcula.

Jeśli mowa o zawodnikach z długim stażem, to kolejnym w karcie walk FAME MMA Friday Arena 2 jest Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. Mistrz dwóch kategorii wagowych skrzyżuje rękawice z "Josefem Bratanem". Starcie to odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Kto walczy na FAME MMA Friday Arena 2?

Oprócz wspomnianych wyżej walk, w końcu zobaczymy w klatce dwóch popularnych youtuberów i zarazem debiutantów we freakach. "Mandzio" zmierzy się z "Karolkiem". Pojedynek ten był już dwukrotnie przekładany z powodu kontuzji tego pierwszego.

Na gali FAME MMA Friday Arena 2 zadebiutuje również zwycięzca pierwszej edycji reality-show "Love Never Lies" Andrzej "Endri" Czysz. Jego rywalem będzie Roger Salla legitymujący się rekordem 1-0-0.

W jedynej walce kobiet znana z pokazywania zdrowego trybu życia "Brylantynka" zmierzy się w formule K-1 z "Fagatą". Dla pierwszej jest to debiut w sportach walki, natomiast "Fagata" ma już za sobą trzy pojedynki, w tym dwie wygrane.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy wszystkie pojedynki na gali FAME MMA Friday Arena 2:

Main event

Co-main event #2

Co-main event #1

Karta główna

Karta wstępna

Kursy FAME MMA Friday Arena 2

FAME MMA Friday Arena 2 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Aktualnie największym faworytem według bukmachera jest Michał "Boxdel" Baron oraz Kacper "Crusher" Błoński. Na ich zwycięstwo Betclic wystawił kurs 1.15. Najwięcej można zarobić za ewentualną wygraną Marcina "Rafoinix" Krasuckiego. Kurs na jego triumf z "Xayoo" to aż 5.75.


Kto walczy na FAME MMA Friday Arena 2?
Na gali walczy m.in. Xayoo, Rafonix, Boxdel, Paweł Jóźwiak, Pasut, Mandzio, Błoński, Wiewiór, czy Fagata.
Ile jest walk na FAME MMA Friday Arena 2?
Na gali FAME MMA Friday Arena 2 zobaczymy 11 pojedynków.