Wszystkie walki FAME MMA Friday Arena 2

Gala FAME MMA Friday Arena 2 za nami. W szczecińskiej Netto Arenie odbyło się 11 pojedynków. W walce wieczoru doszło do rewanżu pomiędzy Boxdelem a Prezesem FEN. W jedynym starciu na zasadach bokserskich bez limitu czasowego zmierzyli się Kacper Błoński oraz Daniel "Ostry" Ostaszewski. W co-main eventach nie zabrakło sensacyjnych rozstrzygnięć. Sprawdź relację i wyniki gali FAME MMA Friday Arena 2.

Kto wygrał na FAME MMA Friday Arena 2?

To pytanie z pewnością zadają sobie osoby stawiające zakłady oraz fani freak fightów. Na odpowiedź musieliśmy jednak poczekać do piątku 29 września. Galę można było obstawiać w Betclicu. A z naszym kodem promocyjnym betclic gwarantował najwyższy bonus na start. Za rejestrację każdy gracz otrzymywał zakład bez ryzyka do 200 PLN, zwiększone wygrane nawet do 120% oraz możliwość zgarnięcia freebetów za polecenie znajomych!

Pojedynek debiutującego "Endiego" z Rogerem Sallą zainaugurował galę FAME MMA Friday Arena 2. Już w 11. sekundzie nastąpiła przerwa spowodowana włożeniem palca w oko ze strony "Endiego". Pojedynek został jednak szybko wznowiony. Zarówno Salla, jak i Czysz wykazywali sporą determinację w pierwszej rundzie. W drugiej rundzie Salla popisał się silnym niskim kopnięciem, po którym "Endi" upadł. Salla natychmiast rzucił się na rywala i go dobił.

Drugim starciem był pojedynek dwóch popularnych youtuberów. Karol "Karolek" Dąbrowski zmierzył się z Łukaszem "Mandzio" Samoniem. Starcie do drugiej rundy było bardzo wyrównane, ale w dalszej części "Karolek" wywierał większą presję i to on wygrał na kartach sędziowskich.

Minuta i jedenaście sekund. Tyle potrzebował Piotr Lisek, aby rozbić "Daro Lwa". Lisek od razu ruszył na Kaźmierczuka i wyprowadził silne kolano w żebro Kaźmierczuka, po którym ten upadł na matę, a tam Lisek dokończył dzieła zniszczenia.

Wciąż niepokonany we freakach jest Filip Zabielski, który pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Roberta Pasuta.

Jedyne starcie kobiet na gali FAME MMA Friday Arena 2 zakończyło się na pełnym dystansie. Zwycięsko wyszła z niego "Fagata", która zanotowało swoje trzecie zwycięstwo we freakach.

W walce streamerów Marcin "Xayoo" Majkut nie dał żadnych szans "Rafonixowi". Po trzech knockdownach w pierwszej rundzie sędzia zakończył pojedynek, przyznając zwycięstwo Majkutowi.

W kolejnej walce zmierzyli się Alan Kwieciński oraz jego były trener Dominik Zadora. Przed tym starciem bukmacherzy nie dawali żadnych szans Kwiecińskiemu, który był jednym z największych underdogów. Okazało się jednak, że uczeń przerósł mistrza. Pod koniec drugiej minuty pierwszej rundy "Alanik" obalił Zadorę. Ten zdołał wstać, ale był to błąd, gdyż Kwieciński błyskawicznie zapiął gilotynę, po której Zadora odklepał.

Udany powrót do klatki po prawie rocznej przerwie zanotował Adrian "Polak" Polański, który pokonał Arkadiusza Tańculę po jednogłośnej decyzji sędziów.

W pierwszym z dwóch co-main eventów zmierzyli się mistrz dwóch kategorii wagowych, "Wiewiór" oraz "Josef Bratan". Mimo walki w nieswojej płaszczyźnie Maksymilian Wiewiórka był zdecydowanie lepszy na przestrzeni trzech rund i to jego ręka powędrowała ku górze po jednogłośnej decyzji sędziów.

W jedynym pojedynku w formule bokserskiej bez limitu czasowego zmierzyli się Kacper Błoński i Daniel "Ostry" Ostaszewski. Najlepszy zawodnik ostatniej gali Move Federation przez pierwsze dwie minuty rozdawał karty, nacierając na Błońskiego. Po chwili szala zaczęła przechylać się na stronę "Crushera", który zaczął zadawać silne ciosy w rywala, po których "Ostry" zaczął słaniać się na nogach. Ostatecznie po trzecim knockdownie Ostaszewski nie dał rady stać i sędzia przerwał walkę w 7 minucie i 46 sekundzie.

W walce wieczoru niespodzianki nie było, chociaż pierwszy po prawym prostym ze strony Jóźwiaka liczony był włodarz FAME. W drugiej rundzie losy pojedynku się odwróciły. "Boxdel" zdecydował się podkręcić tempo, zyskując ogromną przewagę. W połowie rundy trafił "Prezesa FEN" prawym sierpowym i Jóźwiak był liczony. Pod koniec rundy mieliśmy kolejne liczenie Jóźwiaka, który ledwo wstał. Na sekundę przed zakończeniem drugiej odsłony Baron znokautował Jóźwiaka, odnosząc trzecie zwycięstwo w swojej freak-fightowej karierze.

Wyniki walk na żywo

Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki gali FAME MMA Friday Arena 2. Pogrubiona czcionka oznacza wygranego w danym starciu: