Mateusz z Fit Lovers w FAME MMA, czyli kolejny głośny debiut w tej organizacji! Kim jest mężczyzna, który swój premierowy pojedynek stoczył na gali FAME MMA 12?

Kim jest Mateusz Fit Lovers?

Mateusz z Fit Lovers to popularny twórca internetowy, który zajmuje się tematyką treningów i żywienia. Jest również osobowością medialną i trenerem personalnym. Ukończył studia z wychowania fizycznego ze specjalnością gimnastyczną na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Ma na swoim koncie szereg sukcesów, jeśli chodzi o sporty sylwetkowe. Jest utytułowanym zawodnikiem Fitness Federacji IFBB – sięgał po medale zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych zawodach.

Mateusz Fit Lovers imię i nazwisko

Jak nazywa się Mateusz z Fit Lovers? Jego imię i nazwisko to Mateusz Janusz.

Mateusz Fit Lovers pochodzenie

Jeśli chodzi o pochodzenie, Mateusz z Fit Lovers urodził się w Lęborku i właśnie stamtąd pochodzi. Na co dzień mieszka jednak w Warszawie.

Mateusz Fit Lovers wiek, waga, wzrost

Wiek Mateusz Fit Lovers, czyli ile lat ma Mateusz Janusz? Mężczyzna urodził się w 1991 roku. Rocznikowo ma więc 30 lat. Jeśli chodzi o wzrost, na ten temat w internecie nie ma sprawdzonych informacji. Waga Mateusza Janusza, w której stoczy swój pierwszy pojedynek, to kategoria średnia, czyli do 84 kilogramów.

Mateusz Fit Lovers YouTube

W 2014 roku Mateusz Janusz wraz ze swoją partnerką założyli kanał na YouTube poświęcony fitnessowi o nazwie Fit Lovers. Kanał szybko się rozwijał, zyskując ogromną popularność, a co za tym idzie również jego twórcy stali się rozpoznawalni. Kanał Fit Lovers zgromadził blisko 1,7 miliona subskrypcji, a łącznie filmy na tym kanale obejrzano ponad 290 milionów razy. Robi wrażenie!

 

 

Mateusz Fit Lovers MMA

Jeśli chodzi o MMA, Mateusz Fit Lovers przygotowywał się do swojego debiutu między innymi w warszawskim klubie Academia Gorila. Od jak dawna trenuje MMA? Tego nie wiadomo. Wiadomo jednak, że jest niezwykle wysportowany i gibki, więc posiada spore podstawy do tego, żeby rozwijać się również w płaszczyźnie sportów walki.

Mateusz Fit Lovers FAME MMA

O tym, że drogi Mateusza z Fit Lovers i FAME MMA zejdą się, mówiło się od dawna. Ostatecznie udało się tego dokonać w 2021 roku, kiedy FAME MMA ogłosiło kolejny głośny transfer, angażując właśnie Janusza do swojej organizacji. Czy będzie to jednorazowa przygoda, czy sposób na życie i lata startów – tego jeszcze nie wiemy, ale wiele odpowiedzi z pewnością dała nam pierwsza walka Janusza w klatce.

Mateusz Fit Lovers walki

Mateusz Fit Lovers debiutancką walkę stoczył na gali FAME MMA 12. Wówczas jego rywalem był Kacper Błoński, który – jeśli chodzi o starty w klatce – był znacznie bardziej doświadczony od swojego debiutującego rywala. Doświadczenie wzięło górę, ale Janusz pokazał się z naprawdę dobrej strony, przegrywając niejednogłośną decyzją sędziów.

Po raz drugi Janusz wystąpił na FAME MMA 14, kiedy wskoczył do karty walk na kilka dni przed galą i podjął rękawice w starciu z Adamem Josefem. Choć Fit Lovers posłał rywala na deski na początku rundy, przegrał przez nokaut pod koniec pierwszego starcia po potężnym kolanie.

Fit Lovers Wardęga

Fit Lovers i Wardęga, czyli konflikt ciągnący się od wielu lat. Sylwester Wardęga regularnie komentuje działalność Fit Lovers, często krytykując im czy wytykając różnego rodzaju nieścisłości. Mateusz Janusz przyznał w jednym z wywiadów, że nie jest jego fanem i wymyśla on fakty w taki sposób, żeby pasowało to jego narracji. Kto wie, może kiedyś doczekamy się walki Fit Lovets vs Wardęga na FAME MMA?

Mateusz Fit Lovers partnerka

Partnerką Mateusza z Fit Lovers jest Pamela Stefanowicz, czyli druga połowa kanału. Para poznała się na studiach i jest ze sobą związana od wielu lat. W 2018 roku Janusz oświadczył się Stefanowicz w Las Vegas.

Mateusz Fit Lovers Instagram

Mateusz z Fit Lovers Instagrama prowadzi pod nazwą "mattmeknife", gdzie obserwuje go ponad 500 tysięcy użytkowników. Jeśli natomiast chodzi o instagramowy profil "fit.lovers", zgromadził on 1,7 miliona obserwujących.

Mateusz Fit Lovers Tik Tok

Fit Lovers prowadzą również Tik Toka pod nazwą „fit.lovers”. Na tej platformie obserwuje ich 1,9 miliona użytkowników, a filmiki na ich kanale obejrzano blisko 40 milionów razy.


Jak brzmi pseudonim Mateusza Janusza?
Mężczyzna znany jest jako Mateusz z Fit Lovers.
Ile lat ma Mateusz z Fit Lovers?
Janusz urodził się w 1991 roku.