Sylwester Wardęga na FAME MMA – na ten debiut wszyscy czekali! Z czego znany jest Sylwester Wardęga? Wardęga zarobki – ile zarobił za walkę na FAME MMA? Sylwester Wardęga walki – czy to był jego debiut? Wardęga dziewczyna – czy popularny YouTuber jest w związku? Wardęga choroba – czy cukrzyca nie pozwoli mu na dłużej zagościć w FAME MMA?

Z czego znany jest Sylwester Wardęga?

Sylwester Wardęga urodził się ostatniego dnia 1989 roku w Mławie. Jeśli chodzi o wiek, Wardęga pod koniec 2021 roku będzie świętował 32. urodziny. Z czego znany jest Sylwester Wardęga? Mężczyzna popularność osiągnął dzięki swojej twórczości na YouTube, gdzie tworzył bijące kolejne rekordy popularności pranki.

SA Wardęga

SA Wardęga

SA Wardęga – to nazwa kanału, który Wardęga założył w styczniu 2012 roku. Można więc nazwać go jednym z pierwszych popularnych polskich youtuberów. Dlaczego SA Wardęga? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nazwa kanału wzięła się od imienia i nazwiska mężczyzny – Sylwester Adam Wardęga.

Wardęga pies pająk

Ogromną popularność Wardędze na całym świecie przyniósł film pod tytułem „Mutant Giant Spider Dog”. Podczas nagrania pies Wardęgi o imieniu Chica przebrany jest za pająka i straszy ludzi w godzinach wieczornych. Film powstał we wrześniu 2014 roku i był prawdziwym hitem internetu na całym świecie. Właśnie w 2014 roku był najchętniej oglądalnym filmem na całym YouTube.

 

 

Łącznie film Pies Pająk obejrzano ponad 182 miliony razy. Dzięki temu filmowi na kanale SA Wardęga przybyło sporo subskrybentów i łącznie kanał ten śledzi 3,65 miliona osób. Przez długi czas był to najpopularniejszy kanał na polskim YouTube. Jest on jednak nieaktywny od ponad dwóch lat, gdyż Wardęga uznał, że czas na zmiany i przestały bawić go pranki.

Suma wyświetleń na kanale SA Wardęga wynosi 780193688 wyświetleń. Robi wrażenie!

Wardęga vs Gargamel

Po tym, jak Wardęga zniknął z polskiego internetu i podróżował po świecie (mieszkał między innymi w Indiach), wielu twierdziło, że jego kariera na polskim YouTube to przeszłość i że dołączy on do grona „zapomnianych youtuberów”. Nic jednak bardziej mylnego. O Wardędze ponownie głośno zrobiło się między innymi przy okazji dramy z Gargamelem, innym popularnym polskim twórcą na YouTube. Panowie nagrywali na siebie wzajemnie filmy, wytykając sobie błędy czy hipokryzję, osiągając na tych nagraniach naprawdę solidne wyświetlenia.

Wardęga WATAHA – Krulestwo

Krulestwo Wardęgi

Od dłuższego czasu Wardęga nagrywa filmy komentujące aktualne wydarzenia na polskim YouTube na kanale WATAHA – Krulestwo. Jak przyznał, cieszy go fakt, że udało mu się zbudować społeczność, która regularnie śledzi jego najnowsze materiały czy transmisje live. Kanał WATAHA – Krulestwo posiada ponad 700 tysięcy subskrypcji, a kolejne filmy regularnie przekraczają kilkaset tysięcy wyświetleń.

Wardęga zarobki

Zarobki Wardęgi na FAME MMA nie są znane, ale jak przyznał, jest on zadowolony z tego, ile pieniędzy dostanie za debiutancką walkę. Nie ulega wątpliwości, że rekordowe zarobki Wardęga wygenerował z filmu Pies Pająk, który z samych reklam zapewnił mu zarobki w wysokości kilkuset tysięcy złotych.

Sylwester Wardęga walki

Jeśli chodzi o walki, Sylwester Wardęga ma na swoim koncie dwa występ w MMA. W tej formule walki zadebiutował podczas gali FAME MMA 9, przegrywając przed czasem z Kacprem Błońskim. Drugą stoczył natomiast na gali FAME MMA 11 - jego rywalem był Danny Ferreri.

Sylwester Wardęga FAME MMA

Sylwester Wardęga FAME MMA

Sylwester Wardęga na FAME MMA 9 zmierzył się z Błońskim, polskim twórcą internetowym, który szerszej publiczności dał się poznać jako członek „Team X”. Sylwester Wardęga na FAME MMA miał zadebiutować już na pierwszej edycji, kiedy jego rywalem miał być Daniel Magical. Jak przyznał, później proponowano mu walkę między innymi z polskim raperem Sobotą, jednak nie był zainteresowany takim pojedynkiem.

W walce z Błońskim nie miał większych szans - od początku dał się trafiać, a w drugiej rundzie dał się poddać i w debiucie przegrał.

Kolejny pojedynek stoczył na gali FAME MMA 11, a jego przeciwnikiem był Danny Ferreri. Jak się okazało, Wardęga ponownie przegrał - tym razem na zasadach boksu w małych rękawicach. Wardęga nie wyszedł do trzeciej rundy.

Wardęga Hype MMA

Wardęga Hype MMA - co prawda popularny twórca nie walczy na tej organizacji, ale jest z nią związany. Włodarze Hype MMA zaproponowali mu prowadzenie konferencji przed galami, na co Wardęga się zgodził i właśnie w tej roli możemy obserwować jego działalność przy okazji gal Hype MMA.

Wardęga dziewczyna

Dziewczyną Wardęgi od lat jest Monika Kołakowska. Kobieta również jest niezwykle aktywna w sieci – jej profil na Instagramie śledzi blisko 275 tysięcy obserwujących, a kanał na YouTube o nazwie „Monika Kołakowska” ma imponujące 555 tysięcy subskrypcji. Dziewczyna Wardęgi prowadzi kanał o tematyce sportowej – prezentuje domowe treningi i porady dotyczące na przykład tego, jak skutecznie się odchudzić.

Sylwester Wardęga wzrost

Wielu internautów ciekawi wzrost Sylwestra Wardęgi. Jeśli chodzi o wzrost, Wardęga mierzy około 170 centymetrów. Jego rywal na FAME MMA 9 miał więc sporą przewagę nad Wardęgą, jeśli chodzi o wzrost.

Wardęga choroba

Wardęga w wieku 17 lat dowiedział się o swojej chorobie. Popularny youtuber choruje na cukrzycę.

- Nagle zacząłem się czuć senny, ciągle chciało mi się spać. Szybko zacząłem chudnąć i bardzo szybko straciłem 10 kilogramów – wyznał w jednym z filmów.

Choroba Wardęgi może utrudnić mu nieco przygotowania do walki na FAME MMA. Jak stwierdził w jednym z nagrań na swoim kanale, musi przytyć kilka kilogramów, a gwałtowne nabranie masy nie jest zbyt korzystne dla organizmu cukrzyka.

Sprawdź: Typy Fame MMA


Z czego znany jest Sylwester Wardęga?
Mężczyzna popularność osiągnął dzięki swojej twórczości na YouTube, gdzie tworzył bijące kolejne rekordy popularności pranki.
Z kim na FAME MMA 9 zmierzył się Sylwester Wardęga?
Sylwester Wardęga na FAME MMA 9 zmierzył się z Błońskim, polskim twórcą internetowym, który szerszej publiczności dał się poznać jako członek „Team X”.