Stuu to jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców internetowych na polskiej platformie YouTube. Na swoim koncie posiada ponad 4 miliony subskrypcji i jest założycielem projektu Team X. Był również współwłaścicielem agencji odpowiedzialnej za influencer marketing - Spotlight. Aktualnie nie udziela się w internecie z przyczyn prywatnych.

Kim jest Stuu?

Stuu jest popularnym polskim youtuberem, który w internecie rozpoczął swoją działalność w 2011 roku. Jego pierwszym pseudonimem był "Polski Pingwin". Choć z początku nagrywał swoje materiały w języku angielskim, to dwa lata później postanowił zmienić ścieżkę i zdecydował się publikować filmy w języku polskim. Jego content początkowo opierał się na grach, przede wszystkim na Minecrafcie.

Miał 3 kanały, jednak jeden z nich sprzedał, a drugi, wraz z jego głównym kontem, od 2020 pozostaje nieaktywny. Mimo tego zajmuje aktualnie 5 miejsce wśród profili z największą liczbą subskrypcji w Polsce. Zdarzyło mu się dubbingować postacie w filmach, takich jak "Sing", czy też "Emotki". Jednym z jego największych projektów był Team X, który stworzył w roku 2019. Aktualnie nie udziela się w sieci i ma to być spowodowane zdrowiem psychicznym.

Stuu imię i nazwisko

Jak naprawdę nazywa się Stuu? Pełne imię i nazwisko youtubera to Stuart Alexander Kluz-Burton.

Stuu wiek

Ile lat ma Stuu? Mężczyzna urodził się 7 stycznia 1992 roku, więc aktualnie ma 31 lat.

Stuu pochodzenie

Skąd pochodzi Stuu? Stuart urodził się w Londynie, w Wielkiej Brytanii. W pewnym momencie swojej kariery przeprowadził się do Polski i zamieszkał w Warszawie.

Stuu gdzie mieszka

Stuu po tym jak zakończył działalność w internecie zdecydował się wyjechać z Polski. Aktualnie mieszka w Anglii.

Stuu Team X

W 2019 roku Stuu stowrzył Team X i zamieszkał z czwórką innych Youtuberów w wielkiej willi. W tym składzie znalazł się Marcin Dubiel, Julia Kostera, Lexy Chaplin i Kacper Błońskiego. Do teamu należał również Xavier Pniewski, a później Michał Gała. Po paru miesiącach z projektu z ramienia agencji wyrzucono Gałę i Błońskiego. Niedługo później do projektu dołączyła Natalia "Natsu" Kaczmarczyk.

Po jej dołączeniu pierwotny skład zaczął się rozpadać, a w jego miejsce pojawił się nowy - Team X 2. W jego składzie znaleźli się Julia Żugaj, Monika Kociołek, Maciej "Sheo" Ejsmont, Karol Pieszko, a także Krzysztof "Leksiu" Lekstan. Tym razem na ich czele stanęła Natsu, a Stuu tylko raz pojawił się w ich filimku.

Stuu Pandora Gate

Jeden z większych twórców internetowych, Sylwester Wardęga 3 października 2023 roku opublikował na swoim profilu „WATAHA - Krulestwo” na platformie YouTube filmik dotyczący właśnie Stuu. Według niego i solidnych dowodów, które przedstawił twórca, Stuart spotykał oraz korespondował w kontekście erotycznym z dziewczynami mającymi poniżej 15 roku życia.

Co ciekawe, wedle materiału Sylwestra, Marcin Dubiel miał pomagać Stuu w wykorzystywaniu ofiar. Youtuber, który poruszył ten temat, zgłosił się do organów ścigania wraz z ofiarami. Na razie nie ma więcej informacji w tej sprawie, a sam oskarżony milczy.

Stuu dziewczyna

W przeszłości Stuart był związany z Agatą "Fagatą" Fąk. Aktualnie nie jest wiadome, czy z kimś się spotyka.

Stuu YouTube

Stuart był swego czasu jednym z największych youtuberów w Polsce. Przez długi czas ścigał się z Blowkiem o miano youtubera z największą liczbą subskrypcji, jednak ostatecznie nie udało mu się go wyprzedzić. Na ten moment jego kanał zgromadził ponad 4 miliony subskrypcji, a filmy obejrzano łącznie ponad miliard razy. Kanał Stuu pozostaje nieaktywny od ponad 3 lat.

Stuu Twitter

Stuu nie prowadzi swojego konta na Twitterze. Co prawda można znaleźć wiele kont o podobnym nicku, ale najcześciej są to fałszywe profile.

Stuu Instagram

Stuart na swoim instagramowym koncie zgromadził 2 miliony obserwujących. Ostatni post zamieścił jednak ponad trzy lata temu, a dokładnie 13 maja 2020 roku.


Kim jest Stuu?
Stuu to jeden z najpopularniejszych youtuberów w Polsce.
Ile lat ma Stuu?
Stuu urodził się w 1992 roku i ma 31 lat.