Podczas afery zapoczątkowanej zarzutami wobec Stuu, ucierpiał także Dubiel. Jednak w filmie Wardęgi, nie tylko ich czyny zostały udowodnione. Nieciekawą przeszłość ma również Boxdel..

Wiadomości Boxdela do 14-latki

Od niedawna internet huczał na temat przeszłości Stuu. Wardęga postanowił zebrać wszystkie dowody i zrobić filmik wyjaśniający sprawę. Przy okazji, poznaliśmy brudy na Dubiela oraz Boxdela - włodarza federacji FAME MMA, której walki można typować z kodem promocyjnym Betclic. Jednak co zrobił Michał Baron, gdzie w tym wszystkim jest jego wina? Nie jest on powiązany ze sprawą Stuarta, bo jest on sam sobie winny. Można powiedzieć, że jego wiadomości do małoletniej są jednymi z najbardziej obrzydliwych podczas całej afery. Tak wyglądała jego konwersacja z 14-letnią dziewczyną:

Jednak warto wspomnieć o tym, że Wardęga razem z Boxdelem uczestniczyli do tej pory w projekcie Goats. Również dość blisko się kolegowali, a mimo to Sylwester o niczym nie wiedział. W swoim filmiku przyznał, że jest bardzo zawiedziony i nie wie, co dalej z projektem.

Czuję się oszukany przez bliskiego kolegę, kiedyś może bym nawet rzekł kandydata na przyjaciela. Nie wiem, czy Goatsi to przetrwają