Hype MMA, czyli federacja stworzona przez szefów FAME MMA, wchodzi na polski rynek gal typu freakfight. Czym jest federacja Hype MMA? Hype MMA włodarze – kto za stoi za tym projektem? Hype MMA historia – skąd wziął się pomysł na taką federację? Hype MMA zasady – czy wiadomo już, jakie będą? Hype MMA bukmacher - gdzie można znaleźć kursy? Wy pytacie, my odpowiadamy!

Czym jest federacja Hype MMA?

Czym jest federacja Hype MMA – to pytanie z pewnością zadawali sobie wszyscy, gdy osoby związane z FAME MMA ogłosiły powstanie nowej organizacji. Wygląda na to, że to, czym jest Hype MMA, najlepiej będzie opisać tak, że będzie to federacja działająca pod FAME MMA i mająca na celu wypromowanie nowych gwiazd, które docelowo będą walczyć właśnie w FAME MMA.

Zobacz także: Typy na FAME MMA

W związku z tym, jaką popularnością cieszy się FAME MMA, nie ma tam miejsca na walki mniejszych twórców, którzy w jakiś sposób mogliby się przebić do mainstreamu. I właśnie Hype MMA będzie dla nich miejscem – dobre występy w Hype MMA i charakterystyczna osobowość będą przepustką do walk w FAME MMA.

Hype MMA włodarze

włodarze hype mma

Hype MMA włodarze – czy będą ci sami, którzy w FAME MMA? Wygląda na to, że nie do końca. Za Hype MMA mają odpowiadać dwaj współwłaściciele FAME MMA, czyli Michał "Boxdel" Baron i Wojtek Gola, a także Sergiusz Górski, znany w internecie jako Nitrozyniak. Wszystko wskazuje więc na to, że w projekt tak aktywnie, jak w FAME MMA, nie będą zaangażowani dwaj pozostali włodarze FAME MMA, czyli Krzysztof Rozpara i Rafał Pasternak.

Hype MMA by FAME

Hype MMA by FAME – właśnie pod taką nazwą reklamowany jest projekt. Podkreśla to fakt, że stoją za nim ludzie właśnie związani z FAME MMA. Nazwa projektu Hype MMA by FAME od początku wzbudza sporo kontrowersji, gdyż federację pod nazwą Hype MMA planował założyć popularny raper Malik Montana.

Ostatecznie FAME MMA ubiegło rapera, który rozpoczął projekt pod nazwą High League, gdzie również będzie organizował walki celebrytów i internetowych gwiazd.

Hype MMA historia

historia hype mma

Hype MMA historia jest jeszcze bardzo krótka, gdyż organizacja zaczyna swoją działalność w 2021 roku. Hype MMA historia będzie można ocenić wówczas, gdy federacja spełni swoje główne założenie, czyli dostarczanie nowych gwiazd do FAME MMA.

Hype MMA historia i przyszłość powinny być niezwykle ciekawe. Patrząc na to, kto stoi za projektem, można spodziewać się, że będzie zrobiony w naprawdę widowiskowy i spektakularny sposób.

Hype MMA bukmacher

Oficjalnym sponsorem gali Hype MMA, podobnie jak ma to miejsce w przypadku FAME MMA, został bukmacher Betclic. Właśnie na stronie tej firmy na wyłączność znajdziemy więc kursy i typy na Hype MMA.

 

Hype MMA zasady

zasady gala hype mma

Hype MMA zasady jak na razie nie są jeszcze znane. Można jednak założyć, że Hype MMA zasady będą podobne do tych znanych z gal FAME MMA. W porównaniu do profesjonalnych walk MMA będą więc krótsze rundy (nie pięciominutowe, a trzyminutowe) oraz dłuższe przerwy między rundami, żeby zawodnicy stawiający pierwsze kroki w MMA mieli więcej czasu na odpoczynek. Możliwe, że wykluczone będzie także zadawanie konkretnych ciosów czy używanie danych technik kończących.

Na konkrety, jeśli chodzi o Hype MMA zasady, trzeba jeszcze poczekać. Więcej szczegółów z pewnością poznamy przy okazji pierwszej gali, która zaplanowana jest na pierwszą połowę 2021 roku.


Czy Hype MMA ma coś wspólnego z FAME MMA?
Tak, jest to projekt, który ma na celu wypromowanie nowych gwiazd dla FAME MMA.
Kto stoi za galą Hype MMA?
Hype MMA organizowane jest między innymi przez włodarzy FAME MMA - Wojtka Golę i Michała "Boxdela" Barona.