Wojtek Gola jest jednym z włodarzy FAME MMA, gdzie występuje również jako zawodnik. Kim jest Wojtek Gola? Ile lat ma Wojtek Gola? Odpowiadamy na najbardziej nurtujące was pytania!

Kim jest Wojtek Gola?

Wojtek Gola kto to

Wojtek Gola pochodzi z Poznania, gdzie studiował turystykę i rekreację. Wielu internautów zastanawia się, ile lat ma Wojtek Gola. Jeśli chodzi o wiek, Wojtek Gola ma 32 lata. Kolejną informacją, która z pewnością ciekawi fanów WG, jest wzrost Goli. Jeśli chodzi o wzrost, Wojtek Gola ma 182 centymetry wzrostu.

Wojtek Gola biografia

Wojtek Gola od małego jeździł na rowerze, startując w różnego rodzaju zawodach zarówno na terenie Polski, jak i tych międzynarodowych. Problemy rodzinne związane ze śmiercią taty sprawiły, że porzucił pasję i rozpoczął działalność, zakładając firmę zajmującą się filmowaniem.

Z czasem firma pozyskiwała coraz to lepsze i bardziej dochodowe zlecenia, dzięki czemu Gola mógł skupić się na pracy. Jego życie zmieniło się w 2013 roku, kiedy wygrał casting do kontrowersyjnego reality show emitowanego na antenach MTV pod nazwą Warsaw Shore.

Wojtek Gola Warsaw Shore

Warsaw Shore Gola

Gola w Warsaw Shore znalazł się już w pierwszym sezonie, wygrywając casting i dołączając do ekipy. WG dał się poznać jako imprezowy facet, który co do zasady potrafił jednak zachować umiar i nie robił aż tak szalonych rzeczy, jak choćby jego przyjaciel Damian "Stifler" Zduńczyk.

Gola po dziewięciu sezonach Warsaw Shore podjął decyzję o odejściu z programu. Przyznał, że po czterech latach przebywania w ekipie czas na nowe wyzwania, którymi, jak się później okazało, było rozkręcenie marki pod nazwą FAME MMA. Nie ulega jednak wątpliwości, że kariera Wojtka Goli w mediach nabrała rozpędu właśnie dzięki programowi Warsaw Shore.

Wojtek Gola FAME MMA

Wojtek Gola, wraz z Michałem „Boxdelem” Baronem, Krzysztofem Rozparą i Rafałem Pasternakiem pierwszą galę pod szyldem FAME MMA zorganizowali w czerwcu 2018 roku w Koszalinie. Wydarzeniu towarzyszyło sporo kontrowersji, gdyż w mediach oskarżano ich o promowanie patologii. Z czasem jednak FAME MMA stawało się coraz bardziej profesjonalne i porzuciło łatkę organizacji, która do walk zatrudnia tylko patostreamerów.

 

 

Wojtek Gola ma 20% udziałów w FAME MMA, podobnie jak Boxdel. Po 30% mają na swoim koncie Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara.

Zobacz także: Kim są włodarze FAME MMA?

Wojtek Gola walki

walki wojtka goli

31-latek od zawsze pasjonował się sportami walki, przez wiele lat trenował również na siłowni. W 2017 roku, wraz ze Stiflerem, ruszyli z projektem „Wyzwani”, podczas którego podejmowali się szalonych wyzwań. Jednym z nich była walka Goli z Piotrem Witczakiem, znanym lepiej jako Bonus BGC, do której doszło podczas gali Night of Champions w Poznaniu w październiku 2017 roku.

Mimo gorszych warunków fizycznych Gola pokonał Bonusa BGC jednogłośną decyzją sędziów. WG ma na swoim koncie także trzy walki na FAME MMA – przegrane z Joelem Morrisem i Dawidem Malczyńskim oraz wygraną z Marcinem "Rafonixem" Krasuckim.

Wojciech Gola zarobki

Nie ulega wątpliwości, że gale FAME MMA są olbrzymim sukcesem, jeśli chodzi o zarobki czwórki właścicieli. Majątek Wojtka Goli z pewnością solidnie urósł po organizacji kolejnych gal, z których każda była sukcesem sprzedażowym. Pół roku po starcie FAME MMA wypracowało aż 3,6 miliona złotych przychodów, z czego grubo ponad pół miliona stanowił zysk netto. W kolejnym roku zysk był aż czterokrotnie wyższy.

Wojtek Gola Instagram

Insta Wojtka Goli

Wojtek Gola jest niezwykle aktywny w sieci. Prowadzi kanał na YouTube pod nazwą „Wojtek Gola”, który subskrybuje blisko 300 tysięcy widzów. Jeśli chodzi profil na Instagramie, Wojtek Gola na swoim koncie „wojtekgola” zgromadził niemal 800 tysięcy obserwujących. Robi wrażenie!

Wojtek Gola dziewczyna

W momencie, gdy Wojtek Gola stawał się coraz bardziej popularny, jego dziewczyną była Kornelia, która odwiedzała go w domu Warsaw Shore czy pracowała przy galach FAME MMA. Dziś partnerką Goli jest modelka Patrycja Izydorczyk, której profil na Instagramie o nazwie "patrycja.izydorczyk" obserwuje ponad 50 tysięcy followersów.


Kim jest Wojtek Gola?
Wojtek Gola jest jednym z włodarzy FAME MMA, gdzie występuje również jako zawodnik. Jednakże, Gola rozpoznawalność zyskał dzięki programowi "Warsaw Shore", w którym brał udział przez kilka sezonów.
Dlaczego Wojtek Gola zawalczył z Bonusem BGC?
W 2017 roku, Gola wraz ze Stiflerem, ruszyli z projektem „Wyzwani”, podczas którego podejmowali się szalonych wyzwań. Jednym z nich była walka Goli z Bonusem BGC, do której doszło podczas gali Night of Champions w Poznaniu w październiku 2017 roku.