Tuszol dla wielu osób może być postacią anonimową. Zrobiło się o nim głośno, gdy organizacja FAME MMA przedstawiła go jako swojego nowego zawodnika. Kim jest Tuszol? Ile lat ma Tuszol? Z kim zawalczy Tuszol na kolejnej gali?

Kim jest Tuszol?

Kim jest Tuszol? Kto to Tuszol? Tuszol to streamer będący członkiem grupy Bungee, do której należą też Bandura czy Dzinold. Tuszol na swoim Instagramie sam opisuje się jako zapalony wędkarz, koneser taniego piwa, fan krzyżówek oraz teleturnieju 1 z 10.

Pod koniec 2023 roku Tuszol został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji FAME MMA. W debiucie zawalczył z Jakubem Koseckim.

Tuszol imię i nazwisko

Imię i nazwisko Tuszola to Łukasz Tuszyński.

Tuszol wiek

Ile lat ma Łukasz Tuszyński? Tuszol urodził się 5 lutego 1992 roku, a to oznacza, że ma 32 lata.

Tuszol wzrost

Łukasz Tuszyński nie należy do wysokich mężczyzn. Można jednak z pewnością stwierdzić, że ma powyżej 170 centymetrów wzrostu.

Tuszol waga

Waga Łukasza Tuszyńskiego oscyluje w okolicach 75 kilogramów.

Tuszol walka

Fani Bungee mogli się spodziewać, że Tuszol, podobnie jak Bandura i Dzinold, dołączy do świata freak fightów. Debiutancka walka Tuszola odbyła się 10 lutego 2024 roku na gali FAME MMA 20.

Tuszol FAME MMA

W grudniu 2023 roku podczas gali FAME Reborn, Tuszol został przedstawiony jako nowy zawodnik organizacji FAME MMA. Do jego pierwszej walki doszło na FAME MMA 20, a rywalem Tuszola był Jakub Kosecki.

Tuszol vs Jakub Kosecki

Kosecki bardzo dobrze rozpoczął walkę, jednak Tuszol przetrwał pierwsze szarże byłego reprezentanta Polski. Po tym jak Kosecki opadł z sił Tuszol przejął inicjatywę i pokonał Koseckiego w pierwszej rundzie przez TKO.

Tuszol dziewczyna

Tuszol przez niektórych może być znany ze swojej opowieści o byłej dziewczynie. Łukasz Tuszyński na jednym ze streamów przyznał, że jego była dziewczyna okazała się prostytutką. Tuszol dowiedział się o tym przez przypadek na weselu kuzyna.

Tuszol wąsy

Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym Tuszola są wąsy. Wąsy Tuszola są niezwykle bujne, a dodatkowo Tuszyński podkręca je na samym końcu, dzięki czemu są jeszcze bardziej charakterystyczne.

Tuszol Twitch

Największą popularność Tuszol zdobył na Twitchu. To właśnie tam członek Bungee prowadzi swoje transmisje na żywo. Łukasz Tuszyński na swoim koncie na Twitchu zgromadził ponad 160 tysięcy obserwujących.

Tuszol Instagram

Tuszol prowadzi profil na Instagramie pod nazwą @tuszol. Aktualnie zgromadził na swoim profilu ponad 340 tysięcy obserwatorów.


Ile ma lat Tuszol?
Tuszol ma 31 lat.
Jak nazywa się Tuszol?
Imię i nazwisko Tuszola to Łukasz Tuszyński.