FAME MMA 20: karta walk zapowiada się niezwykle ciekawie. Fani będą świadkami aż 14 pojedynków. FAME 20 odbędzie się 10 lutego w Krakowie. Sprawdź, jak wygląda karta walk FAME MMA 20!

FAME MMA 20 karta walk

Karta walk FAME MMA 20 składa się zarówno ze standardowych starć, jak i walk turniejowych. Na gali FAME 20 dojdzie bowiem do ośmioosobowego turnieju w K-1. Ostateczny zwycięzca zgarnie aż 1,5 miliona złotych, natomiast finalista 500 tysięcy złotych.

Oczekując na galę FAME MMA 20, warto założyć konto, wykorzystując kod promocyjny Betclic. Dzięki niemu uzyskasz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki na FAME MMA 20:

Main event

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna (za darmo na YouTube)

FAME MMA 20 turniej

Walki na FAME MMA 20 z pewnością dostarczą fanom wiele emocji i niezapomnianych przeżyć. Na FAME MMA 20 główną atrakcją będzie ośmioosobowy turniej, w którym zawodnicy powalczą o 2 miliony złotych.

Triumfator turnieju na FAME 20 otrzyma 1,5 miliona, natomiast osoba, która przegra w finale, zgarnie 500 tysięcy złotych. Wśród faworytów turnieju najczęściej wymienia się Adriana Polaka, Amadeusza Ferrari, a także Maksymiliana Wiewiórkę.

Kursy FAME MMA 20

FAME MMA 20 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Poznaliśmy już całą kartę walk FAME MMA 20, a więc możemy sprawdzić już kursy na wszystkie starcia. Największym faworytem na gali jest Amadeusz Ferrari, który zmierzy się z Krystianem Wilczakiem. Natomiast za najbardziej wyrównany pojedynek uważa się starcie Wronka z Olejnikiem.


Kto walczy na FAME MMA 20?
Na FAME MMA 20 zawalczą przede wszystkim Boxdel, Don Kasjo oraz Amadeusz Ferrari.
Ile jest walk na FAME MMA 20?
Na gali FAME MMA 20 zobaczymy 14 pojedynków.