Pozostałe walki FAME MMA 20

Natan "Szatan" Marcoń vs Piotr "Szeli" Szeliga, czyli jedna z walk na jubileuszowej gali FAME MMA 20 w Krakowie. Kto wygrał walkę Marcoń vs Szeliga?

Marcoń vs Szeliga wynik

O tym, kto wygrał walkę Marcoń vs Szeliga na gali FAME MMA 20, przekonaliśmy się w sobotni wieczór 10 lutego 2024 roku. Ten i pozostałe pojedynki można było typować wyłącznie w Betclicu. Założenie konta z naszym kodem promocyjnym Betclic: TYPERVIP gwarantowało zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz nawet 100 PLN we freebetach za polecenia znajomych!

Natan to obecnie numer jeden zadymiarz we freakach. Postać nietuzinkowa i bardzo rozpoznawalna. Do tego stopnia, że każda federacja zabiega o jego względy. Jednak jego prawdziwym domem jest FAME, gdzie debiutował w 2023 roku. Obecnie ma już na koncie 5 walk, z których udało mu się zwyciężyć jedynie z Michałem "Bagietą" Gorzelańczykiem i Mariuszem "Hejterem" Słońskim.

Rywalem Marconia jest doświadczony Piotr Szeliga. 30-latek ma na koncie 9 walk i cztery wygrane. Niestety ostatnio nie wiedze mu się za dobrze. Ostatnie zwycięstwo odniósł na gali FAME MMA 17 w lutym 2023 roku. Następnie przegrał trzy walki z rzędu.

Piotr "Szeli" Szeliga pokonał Natana "Szatana" Marconia przez TKO, runda I (01:15).