Greg we freak fightach pojawił się dość nieoczekiwanie. Mężczyzna jest przede wszystkim znanym użytkownikiem Twittera. Jego ostatnie starcie znalazło się na karcie walk FAME MMA 21. Sprawdź kim jest Greg i co o nim wiadomo!

Kim jest Greg?

Kto to Greg? Greg, czyli Grzegorz Gancewski, jest znany głównie z udzielania się na Twitterze. Na swoim koncie na tej platformie zgromadził ponad 85 tysięcy obserwatorów. Na innych mediach społecznościowych nie należy jednak do aktywnych użytkowników. Przykładowo na swoim Instagramie zamieścił zaledwie sześć postów. Co ciekawe, przez długi czas występował na pozycji obrońcy w Spójni Sadlinki, która grała w 5 lidze.

Greg imię i nazwisko

Jak nazywa się Greg? Popularny Twitterowicz tak naprawdę nazywa się Grzegorz Gancewski.

Greg wiek

Ile lat ma Greg? Greg urodził się 28 listopada 1993 roku, a zatem aktualnie ma 30 lat.

Greg wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, to Greg mierzy 185 centymetrów.

Greg waga

Ile waży Greg z Twittera? Jego waga wynosi około 82 kilogramy.

Greg rekord

Na ten moment Greg stoczył tylko dwie zawodowe walki.

Rekord MMA: 2-0

Greg FAME MMA

Podczas publikacji oficjalnej karty walki FAME MMA Reborn mogliśmy zauważyć kilka nowych twarzy, wśród których znalazł się Greg. Co ciekawe, nim doszło do jego oficjalnego ogłoszenia, on sam zaprzeczał plotkom, które mówiły o jego rzekomym udziale w wydarzeniu federacji.

Zabawny jest fakt, że zamieszczony tweet miał miejsce na dzień przed jego ogłoszeniem. Oczywiście zapewne chodziło o to, aby większość jego obserwujących była zaskoczona informacją, jaką jest jego walka.

Greg vs Adrian Polak

Greg podczas FAME MMA Reborn miał zadebiutować i jednocześnie zmierzyć się z popularnym i doświadczonym zawodnikiem, jakim jest Adrian "Polak" Polański. Ich pojedynek ostatecznie nie doszedł jednak do skutku, ponieważ przez głośny konflikt między Polakiem a Natanem Marconiem, organizacja postanowiła dokonać zmian w karcie walk.

Greg vs Maślanka

Finalnie na gali FAME MMA Reborn doszło do starcia Greg vs Maślanka. Bez wątpienia pojedynek ten nie był aż tak wyczekiwany jak walka Grega z Polakiem, jednak mimo tego przyniósł wiele emocji. Greg zdominował rywala zapaśniczo i ostatecznie wygrał przez poddanie w drugiej rundzie.

Greg vs Szeliga

Swoją drugą walkę Greg stoczył 18 maja 2024 na gali FAME MMA 21 w Gliwicach. Jego rywalem był znacznie cięższy i bardziej doświadczony Piotr "Szeli" Szeliga. Walka odbyła się w formule MMA i Greg wygrał w drugiej rundzie przez poddanie.

Greg Instagram

Jak już wspominaliśmy, mężczyzna ma na swoim Instagramowym koncie zaledwie sześć postów. Do tej pory na swoim profilu zgromadził 9 tysięcy obserwujących. Swoje konto prowadzi pod nazwą @gr3gor_g3.


Z kim Greg zadebiutował w FAME MMA? 
Greg zadebiutował w walce z Jakubem "Maślaną" Maślanką na FAME MMA Reborn.
Jak naprawdę nazywa się Greg z Twittera?
Greg tak naprawdę nazywa się Grzegorz Gancewski.