Do grona debiutantów, którzy pojawią się na gali FAME MMA Reborn dołączył Greg. Mężczyzna jest przede wszystkim znanym użytkownikiem Twittera. Co wiadomo o tym nabytku federacji?

Kim jest Greg?

Kim jest Greg? Kto to Greg? Greg, czyli Grzegorz Gancewski, jest znany głównie z udzielania się na Twitterze. Na swoim koncie na tej platformie zgromadził ponad 70 tysięcy obserwatorów. Na innych mediach społecznościowych nie należy jednak do aktywnych użytkowników. Przykładowo na swoim Instagramie zamieścił zaledwie trzy posty. Co ciekawe, przez długi czas występował na pozycji obrońcy w Spójni Sadlinki, która grała w 5 lidze.

Greg imię i nazwisko

Jak nazwya się Greg? Popularny Twitterowicz tak naprawdę nazywa się Grzegorz Gancewski.

Greg wiek

Ile lat ma Greg? Greg urodził się 28 listopada 1993 roku, a zatem aktualnie ma 29 lat.

Greg wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, to Greg mierzy 185 centymetrów.

Greg waga

Ile waży Greg z Twittera? Jego waga wynosi około 82 kilogramy. Oczywiście jego dokładną masę ciała poznamy podczas oficjalnego ważenia przed FAME MMA Reborn.

Greg rekord

Na ten moment popularny Twitterowicz nie zawalczył w ani jednym pojedynku, stąd też jego rekord wynosi 0-0.

Rekord MMA: 0-0

Greg FAME MMA

Podczas publikacji oficjalnej karty walki FAME MMA Reborn mogliśmy zauważyć kilka nowych twarzy, wśród których znalazł się Greg. Mężczyzna zmierzy się w swoim debiucie ze znacznie bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Co ciekawe, nim doszło do jego oficjalnego ogłoszenia, on sam zaprzeczał plotkom, które mówiły o jego rzekomym udziale w wydarzeniu federacji.

Zabawny jest fakt, że zamieszczony tweet miał miejsce na dzień przed jego ogłoszeniem. Oczywiście zapewne chodziło o to, aby większość jego obserwujących była zaskoczona informacją, jaką jest jego walka.

Greg vs Adrian Polak

Greg podczas FAME MMA Reborn miał zadebiutować i jednocześnie zmierzyć się z popularnym i doświadczonym zawodnikiem, jakim jest Adrian "Polak" Polański. Ich pojedynek ostatecznie nie dojdzie jednak do skutku, ponieważ przez głośny konflikt między Polakiem a Natanem Marconiem, organizacja postanowiła dokonać zmian w karcie walk.

Greg vs Maślanka

Finalnie na gali FAME MMA Reborn dojdzie do starcia Greg vs Maślanka. Bez wątpienia pojedynek ten nie będzie aż tak wyczekiwany jak walka Grega z Polakiem.

Greg Instagram

Jak już wspominaliśmy, mężczyzna ma na swoim Instagramowym koncie zaledwie jeden post z ogłoszeniem swojego udziału w zbliżającym się wydarzeniu. Nic dziwnego, że jego liczba obserwacji opiewa na ponad 4,5 tysiąca obserwacji. Swoje konto prowadzi pod nazwą @gr3gor_g3.


Z kim Greg zadebiutuje w FAME MMA? 
Greg zadebiutuje w walce z Adrianem "Polakiem" Polańskim na FAME MMA Reborn.
Jak naprawdę nazywa się Greg z Twittera?
Greg tak naprawdę nazywa się Grzegorz Gancewski.