Taazy to kompletnie nowa postać w świecie freak fightów. Jest to streamer, który popularność zdobył na Twitchu, natomiast aktualnie streamuje na Kicku. Jego kolejny pojedynek znalazł się na karcie walk Prime MMA 9. Sprawdź kim jest Taazy!

Kim jest Taazy?

Kto to Taazy? Taazy to streamer, który swoje transmisje na żywo prowadzi na platformie Kick. W lipcu 2024 roku został ogłoszony jako nowy zawodnik Prime MMA i zadebiutuje w tej organizacji 3 sierpnia na gali Prime MMA 9 we Wrocławiu.

Taazy imię i nazwisko

Jak nazywa się Taazy? Imię i nazwisko streamera to Kamil Mataczyński.

Taazy wiek

Ile lat ma Taazy? Dokładna data urodzenia Taazy'ego nie jest znana, jednak ma on około 30 lat.

Taazy waga

Dokładną wagę Taazy'ego poznamy przy okazji ceremonii ważenia przed galą Prime MMA 9. Można jednak szacować, że Taazy waży około 85 kilogramów.

Taazy wzrost

Taazy ma powyżej 180 centymetrów wzrostu.

Taazy walka

Debiutancka walka Kamila Mataczyńskiego odbyła się na gali DWM Fight Night 1. Wydarzenie to miało miejsce we wrześniu 2023 roku. Kamil Mataczyński zmierzył sie z Krzysztofem Sową w formule MMA i przegrał w pierwszej rundzie przez poddanie.

Taazy rekord

Taazy ma za sobą trzy walki. Odbyły się one w trzech różnych formułach. Poniżej prezentujemy rekord Taazy'ego.

Rekord MMA: 0-1
Rekord Boks: 1-0
Bilans K-1: 1-0

Taazy Prime MMA

1 lipca 2024 roku organizacja Prime Show MMA poinformowała na swoich social mediach, że Taazy został nowym zawodnikiem federacji. Debiut Kamila Mataczyńskiego odbędzie się 3 sierpnia na gali Prime MMA 9.

Taazy vs Robert Pasut

Podczas pierwszej konferencji przed Prime MMA 9 ogłoszono, że przeciwnikiem Tazzy'ego na tej gali będzie Robert Pasut. Pojedynek odbędzie się w formule MMA.

Taazy jaja

W czerwcu 2024 roku głośno zrobiło się o streamerze Taazym z powodu jego wpadki, którą zaliczył podczas jednej z transmisji. Mataczyński podczas przedłużanego streama obudził się całkiem nago i w ten sposób zaczął chodzić po mieszkaniu. Do dziś w sieci można znaleźć screeny, na których Taazy jest nago.

Taazy Kick

Aktualnie Taazy swoje streamy prowadzi na platformie Kick. Prowadzi on przede wszystkim transmisje IRL. Jego konto na Kicku można znaleźć pod nazwą Taazy282. Do tej pory zgromadził on niespełna 6 tysięcy obserwujących.

Taazy Instagram

Taazy prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @taazy282. Na ten moment obserwuje go niespełna 5 tysięcy użytkowników tego portalu.


Ile lat ma Taazy?
Taazy ma około 30 lat.
Z czego znany jest Taazy?
Taazy jest streamerem, a także zawodnikiem Prime MMA.