Piotr Tyburski to podobnie jak jego brat, Paweł, postanowił dołączyć do świata freak fightów. Jego ostatnia dotychczasowa walka znalazła się na karcie walk Hybrid MMA 4. Dowiedz się kim jest Piotr Tyburski?

Kim jest Piotr Tyburski?

Kim jest Piotr Tyburski? Kto to Piotr Tyburski? Piotr Tyburski to influencer i postać internetowa. Popularność zdobył po udziale w pierwszym sezonie programu Love Island, który był emitowany na Polsacie.

W przeszłości grał również w piłkę nożną, występując między innymi w młodzieżowych zespołach Widzewa Łódź czy w Polonii Warszawa. Piotr Tyburski wystąpił również na FAME MMA 2 podczas legendarnej walki bliźniaków.

Piotr Tyburski wiek

Ile lat ma Piotr Tyburski? Piotr Tyburski urodził 10 stycznia 1994 roku. Oznacza to zatem, że aktualnie ma 30 lat.

Piotr Tyburski waga

Waga Pawła Tyburskiego to około 90 kilogramów. Przy okazji ważenia przed ostatnią walką wniósł jednak na wagę zaledwie 83,9 kg.

Piotr Tyburski wzrost

Wzrost Piotra Tyburskiego to 190 centymetrów.

Piotr Tyburski MMA

Tyburski MMA trenuje w warszawskim klubie Uniq Fight Club. W tym samym miejscu szkoli się jego brat, Paweł Tyburski. Trenerem braci jest Przemysław Szyszka.

Piotr Tyburski walka

Tyburski walka, czyli czy ten zawodnik zadebiutował już w klatce? Piotr Tyburski do tej pory stoczył jedną walkę. Wystąpił on w walce 2 vs 2, w której razem z bratem stanął naprzeciwko innych bliźniaków, braci Kluk. Tyburscy wygrali tę walkę.

Piotr Tyburski rekord

Rekord Piotr Tyburskiego jak na razie wynosi 1-1-1. Stoczył on bowiem zaledwie trzy walki.

Rekord MMA: 1-1-1

Piotr Tyburski FAME MMA

Piotr Tyburski w FAME MMA wystąpił podczas drugiej gali tej organizacji. Doszło wtedy do pojedynku bliźniaków. Bracia Tyburscy zmierzyli się z braćmi Kluk. Najprawdopodobniej była to pierwsza i jedyna walka 2 vs 2 bliźniaków w historii MMA. Tyburscy wygrali już w pierwszej rundzie.

Piotr Tyburski vs Zadyma

Na gali FAME Friday Arena 1 Piotr Tyburski stoczył swoją pierwszą indywidualną walkę. Jego rywalem był Tomasz "Zadyma" Gromadzki. Do pojedynku Piotr Tyburski vs Zadyma doszło 21 lipca we Wrocławiu. Starcie to trwało trzy rundy i po pierwszych dwóch wydawało się, że Tyburski wygra na punkty. W ostatniej odsłonie Zadyma miał jednak ogromną przewagę. Ostatecznie sędziowie orzekli remis.

Piotr Tyburski vs Zadyma 2

Federacja FAME MMA po pierwszej emocjonującej walce pomiędzy Tyburskim a Zadymą postanowiła doprowadzić do natychmiastowego rewanżu. Do drugiej walki Tyburski vs Zadyma doszło na gali FAME MMA 19, a gala ta odbyła się 2 września w Krakowie. Tym razem kibice zobaczyli znacznie krótsze starcie, bowiem Piotr Tyburski już w pierwszej rundzie doznał kontuzji. To spowodowało przerwanie walki i przyznanie wygranej Zadymie.

Piotr Tyburski Hybrid MMA

20 kwietnia 2024 roku Piotr Tyburski zawalczył na gali Hybrid MMA 4. Jego rywalem był debiutujący w MMA Armin Pawlak. Tyburski bez większych problemów wygrał przez poddanie w drugiej rundzie.

Piotr Tyburski brat

Piotr Tyburski ma brata bliźniaka – Pawła. Wspólnie wychowywali się oni w domu dziecka, a w późniejszych latach grali w piłkę nożną i razem trenowali sporty walki. Na gali FAME MMA 2 bracia Tyburscy zmierzyli się z braćmi Kluk, wygrywając przed czasem w efektownym stylu.

Piotr Tyburski Love Island

Piotr Tyburski stał się rozpoznawalny po występie w programie Love Island. Wziął udział w pierwszym sezonie tego reality show wraz ze swoim bratem bliźniakiem.

Piotr Tyburski piłkarz

Piotr Tyburski w przeszłości grał również w piłkę nożną. Karierę, podobnie jak jego brat Paweł, zaczynał w Elblągu w juniorskich zespołach Olimpii. W późniejszych latach grał również w młodzieżowych drużynach GKP Targówek czy Widzewa Łódź. Profesjonalną karierę zakończył na przełomie 2014 i 2015 roku w Polonii Warszawa, jednak powrócił do gry w piłkę w cztery lata później w barwach Mazura Radzymin.

Piotr Tyburski 90 minut

Piotr Tyburski 90 minut, czyli czy zawodnik ten doczekał się wpisu na temat swojej osoby na tym portalu? Otóż tak, Piotra Tyburskiego można znaleźć na stronie 90minut.pl.

Piotr Tyburski transfermarkt

Jako że Piotr Tyburski grał w piłkę nożną profesjonalnie, można go także znaleźć na portalu Transfermarkt. Portal ten to według wielu najlepsza baza wszystkich profesjonalnych piłkarzy. Zbiera on informacje na temat występów poszczególnych zawodników oraz kwot transferowych.

Piotr Tyburski dziewczyna

Czy Piotr Tyburski ma dziewczynę? Okazuje się, że tak. Piotr Tyburski jest aktualnie w związku z Julią Górską. Para często wstawia wspólne zdjęcia na Instagrama.

Piotr Tyburski milionerzy

Piotr Tyburski milionerzy to dość często wyszukiwana fraza przez użytkowników internetu. Wszystko przez to, że mężczyzna o tym samym imieniu i nazwisku co zawodnik FAME MMA wystąpił w jednym z odcinków tego popularnego programu. Tyburski, jednak nie ten znany z FAME MMA czy Love Island, wygrał 250 tysięcy złotych.

Piotr Tyburski Instagram

Piotr Tyburski Instagram prowadzi pod nazwą @piotr_loveislandpolska. Jego konto aktualnie obserwuje ponad 100 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Piotr Tyburski?
Piotr Tyburski ma 30 lat.
Z czego znany jest Piotr Tyburski?
Tyburski popularność zdobył po udziale w Love Island oraz po występie na FAME MMA.