Przed nami historyczna gala FAME MMA 22, która odbędzie się 31 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Można zatem spodziewać się najmocniejszej karty walk w historii organizacji FAME. Jak wygląda karta walk FAME MMA 22? Kto walczy na FAME MMA 22?

FAME MMA 22 - karta walk

Karta walk FAME MMA 22 na ten moment zawiera oficjalnego tylko jedno nazwisko. Pierwszym ogłoszonym zawodnikiem, który zawalczy na FAME MMA 22 jest Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski. Na ten moment nie wiadomo jednak, z kim zmierzy się były zawodnik High League.

W oczekiwaniu na galę FAME MMA 22 warto założyć również konto z kodem promocyjnym Betclic. Dzięki niemu możesz obstawiać wszystkie zakłady bez podatku oraz zagrać zakład bez ryzyka do 50 PLN!

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że na gali FAME MMA 22 wystąpi jedna z gwiazd KSW. W kuluarach mówi się, że może to być Borys Mańkowski. Na pewno nie będzie to jednak Artur Szpilka, o czym poinformował Krzysztof Rozapara.

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki na FAME MMA 22:

Walka wieczoru:

  • [Boks]: Tomasz Adamek vs Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - NIEOFICJALNIE

Co-main event:

  • [Boks]: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs TBA - NIEOFICJALNIE

Karta główna:

  • [MMA]: Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs TBA
  • [?]: Borys Mańkowski vs TBA - NIEOFICJALNIE
  • [?]: Amadeusz Ferrari vs TBA - NIEOFICJALNIE
  • [MMA]: Marta Linkiewicz vs Dominika Rybak - NIEOFICJALNIE
  • [K-1, małe rękawice]: Robert Karaś vs Jakub Kosecki - NIEOFICJALNIE
  • [?]: Natan Marcoń vs TBA - NIEOFICJALNIE

Karta wstępna:

  • TBA vs TBA
  • TBA vs TBA

Walki FAME MMA 22

Na ten moment ciężko przewidywać, kto zawalczy na FAME MMA 22. Wydaje się, że bardzo możliwy jest powrót do klatki Marty Linkiewicz, która wstępnie zapowiedziała już swoje starcie z Dominiką Rybak. Można również spodziewać się kogoś z grupy Bungee.

Mateusz Borek na Twitterze zasugerował, że na gali FAME 22 na Stadionie Narodowym mogłoby dojść do walki Tomasza Adamka z Don Kasjo. Z pewnością byłoby to niezwykle emocjonujące starcie, nie tylko w klatce, ale również na konferencjach.

Kursy FAME MMA 22

FAME MMA 22 kursy, czyli jakie są przewidywania bukmacherów? Kursy na gale FAME MMA na wyłączność wystawia bukmacher Betclic. Na ten moment nie poznaliśmy żadnej walki, jednak można być pewnym, że zestawienia zostaną ogłoszone niebawem.


Kto zawalczy na FAME MMA 22?
Na FAME MMA 22 nieoficjalnie zawalczą tacy zawodnicy jak Tomasz Adamek, Don Kasjo, Amadeusz Ferrari i Marta Linkiewicz.
Kiedy jest FAME MMA 22?
FAME MMA 22 odbędzie się 31 sierpnia 2024 roku.