Paweł Tyburski to osobowość medialna, były piłkarz i zawodnik sportów walki. Jego kolejny pojedynek znalazł się na karcie walk FAME MMA 21. Sprawdź kto to Paweł Tyburski i co o nim wiadomo!

Kim jest Paweł Tyburski?

Kto to Paweł Tyburski? Paweł Tyburski to uczestnik freak fightów, uczestnik programu Love Island i influencer. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął od piłki nożnej, którą trenował razem z bratem. Karierę zaczynał w Concordii Elbląg, a później grał między innymi w młodzieżowych zespołach Polonii Warszawa.

Tyburski popularność zawdzięcza udziałowi w programie Love Island. Wystąpił w pierwszej polskiej edycji tego show. Mężczyzna szerszej publiczności dał się również poznać jako zawodnik FAME MMA, gdzie zadebiutował na drugiej edycji gali, tocząc wraz z bratem legendarny pojedynek bliźniaków 2 vs 2 z braćmi Kluk.

Paweł Tyburski atak na Kasjo

Paweł Tyburski podczas konferencji przed FAME MMA 21 zaatakował Don Kasjo. Tyburski nie wytrzymał wyzwisk Życińskiego i w pewnym momencie zerwał się ze swojego miejsca i na początku trafił Kasjusza kopnięciem frontalnym, a później zadał dwa ciosy, które doszły do głowy Don Kasjo.

Od razu można było zauważyć lecącą krew z głowy Kasjusza. Na ten moment nie wiadomo czy Tyburski pozostanie po tym zachowaniu zawodnikiem FAME MMA.

Paweł Tyburski pochodzenie

Skąd pochodzi Paweł Tyburski? Mężczyzna urodził się w Elblągu. Od wielu lat mieszka jednak w Warszawie.

Paweł Tyburski wiek

Ile lat ma Paweł Tyburski? Tyburski urodził się 10 stycznia 1994 roku. Oznacza to zatem, że ma 30 lat.

Paweł Tyburski waga

Waga Pawła Tyburskiego to około 90 kilogramów. Może więc toczyć pojedynki zarówno w kategorii półciężkiej, jak i ciężkiej, a pewnie zbicie do wagi do 84 kilogramów, gdyby pojawiła się ciekawa oferta, nie byłoby dla Tyburskiego wielkim problemem.

Paweł Tyburski wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Paweł Tyburski posiada imponujące warunki fizyczne i mierzy 192 centymetry.

Paweł Tyburski MMA

Tyburski MMA trenował w warszawskim klubie Uniq Fight Club, a obecnie w Copacabanie, gdzie jego trenerem jest między innymi Przemysław Szyszka.

Paweł Tyburski walka

Paweł Tyburski swoje walki toczył już w trzech różnych organizacjach. Należą do nich FAME MMA, Prime Show MMA oraz High League.

Paweł Tyburski rekord

Paweł Tyburski stoczył do tej pory dziewięć walk [4 w MMA, 2 w boksie i 3 w K-1].

Rekord MMA: 3-1
Rekord K-1: 2-1
Bilans Boks: 2-0

Paweł Tyburski FAME MMA

Paweł Tyburski w FAME MMA zadebiutował wspomnianą wcześniej walką bracia Tyburscy vs bracia Kluk. Następnie skupił się na solowych występach. W debiucie wygrał z Arkadiuszem Tańculą, rozbijając swojego przeciwnika na tyle mocno, że ten nie był w stanie kontynuować walki.

Tyburski vs Arab

Kolejna walka Pawła Tyburskiego na FAME MMA to gala z numerem 8, podczas której zmierzył się z Gabrielem Al-Sulwim, znanym szerzej jako Arab. Przeciwnik totalnie zdominował Tyburskiego w płaszczyźnie parterowej i wypunktował go na pełnym dystansie. Była to pierwsza przegrana walka Tyburskiego w karierze.

Tyburski vs Pasternak

Paweł Tyburski na gali FAME Friday Arena 1 zmierzył się z Michałem Pasternakiem. Walka ta odbyła się w K-1 w małych rękawicach. Faworytem bukmacherów był  co prawda Michał Pasternak, jednak według wielu Tyburski nie był w tym starciu bez szans i mógł sprawić niespodziankę. Ostatecznie pojedynek był niezwykle zacięty, jednak to Michał Pasternak okazał się zwycięski. Wygrał on przez jednogłośną decyzję sędziów.

Tyburski vs Alberto 2

Paweł Tyburski na gali FAME MMA 19 znów zmierzył się z Alberto Simao. Zawodnicy tym razem zawalczyli na zasadach K-1 w małych rękawicach. Do starcia doszło 2 września w krakowskiej Tauron Arenie. Tyburski ponownie okazał się lepszy, pokonując Alberto w drugiej rundzie.

Tyburski vs Pasternak 2

Paweł Tyburski po porażce z Pasternakiem przez długi czas domagał się rewanżu. Ostatecznie do drugiej walki Tyburski vs Pasternak dojdzie na FAME MMA 21. Panowie ponownie zmierzą się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Paweł Tyburski Prime Show MMA

Paweł Tyburski stoczył pojedynek na pierwszej gali Prime Show MMA. Jego angaż został ogłoszony pod koniec 2021 roku. Przeciwnik Tyburskiego długo nie był znany, ale jak się okazało został nim Łukasz Lupa.

Tyburski vs Lupa

W przeszłości sporo mówiło się o walce Tyburski vs Lupa na FAME MMA, jednak ostatecznie zorganizowała ją nowa federacja na polskim rynku pojedynków typu freak fight. Jak się okazało, Tyburski sprawnie poradził sobie ze swoim rywalem, rozbijając go ciosami w pierwszej rundzie.

Tyburski vs Soroko

W kolejnej walce na Prime Show MMA Tyburski zmierzył się z Adamem Soroko. Do tej walki doszło podczas Prime Show MMA 2 9 lipca 2022 roku. Tyburski wygrał już w pierwszej odsłonie.

Paweł Tyburski Don Kasjo

Walka Tyburski vs Don Kasjo z pewnością interesuje wielu kibiców. Pomiędzy zawodnikami jest realny konflikt, a dodatkowo obaj mają wysokie umiejętności. Do pierwszego starcia Pawła Tyburskiego z Życińskim doszło już w 2020 roku. Tyburski przyjechał wtedy do klubu Don Kasjo, aby stoczyć z nim sparing. Starcie było niezwykle wyrównane, jednak zakończyło się kontuzją Kasjusza.

Ostatecznie do walki Tyburski vs Don Kasjo doszło na gali Prime MMA 6. Pojedynek ten był walką wieczoru, a panowie zmierzyli się w formule boksu w małych rękawicach. Wydawało się, że starcie to będzie niezwykle wyrównane, jednak Tyburski całkowicie zdeklasował Don Kasjo pokonując go już w drugiej rundzie. Warto również dodać, że Życiński był aż czterokrotnie liczony w tym pojedynku.

Paweł Tyburski High League

Na zakończenie gali High League 4 Paweł Tyburski został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji High League. Uczestnik Love Island w walce wieczoru piątej edycji zmierzył się z popularnym raperem Alberto Simao. Tyburski wygrał to starcie już w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Paweł Tyburski vs Alberto

Paweł Tyburski Alberto, czyli co łączy tych dwóch zawodników? Tyburski zmierzył się z Alberto w walce wieczoru gali High League 5. Zanim jednak doszło do tego starcie, obaj zawodnicy prowadzili otwarty konflikt w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od wzajemnym wyzwisk za pośrednictwem Instagrama. Tyburski oświadczył, że Alberto przestraszył się go, ponieważ odmówił z nim "solówki". Raper odpowiedział, że nie zgodził się na taką propozycję, gdyż było to przed jego walką z Marcinem Dubielem i nie mógł pozwolić sobie na ryzyko kontuzji.

Ostateczni starcie Tyburski vs Alberto odbyło się na High League 5 i zakończyło się wygraną Pawła Tyburskiego, który zasypał popularnego rapera ciosami, przez co sędzia przerwał pojedynek.

Paweł Tyburski vs Denis Załęcki

Starcie Paweł Tyburski vs Denis Załęcki zobaczyliśmy 18 marca na gali High League 6 w katowickim Spodku. Była to bokserska walka w małych rękawicach. Walka ta jednak rozczarowała fanów. Obaj zawodnicy zapowiadali bowiem krwawy bój, natomiast starcie zakończyło się już w pierwszej rundzie przez dyskwalifikację Denisa Załęckiego, który w pewnym momencie zaczął kopać Tyburskiego.

Paweł Tyburski brat

Paweł Tyburski ma brata bliźniaka – Piotra. Razem grali w piłkę nożną i razem walczyli. Na gali FAME MMA 2 bracia Tyburscy zmierzyli się z braćmi Kluk, rozbijając szybko swoich przeciwników i wygrywając przed czasem w efektownym stylu.

Paweł Tyburski piłka nożna

Paweł Tyburski był nieźle zapowiadającym się piłkarzem. Po występach w rodzimych klubach w Elblągu, w 2011 roku trafił do juniorów Polonii Warszawa, grając w zespole Młodej Ekstraklasy. Następnie grał w Bytovii Bytów na poziomie drugiej ligi. Jeszcze w sezonie 2019/2020 był piłkarzem Mazura Radzymin.

Paweł Tyburski Love Island

Paweł Tyburski brał udział w programie Love Island, produkcji typu reality show emitowanej na antenie telewizji Polsat. Tyburskiego w Love Island mogliśmy zobaczyć w 2019 roku. Odpadł w 27 odcinku wraz z ówczesną partnerką Moniką Kozakiewicz.

Paweł Tyburski operacja

W połowie 2021 roku o Tyburskim zrobiło się głośno w mediach za sprawą jego zabiegów i operacji plastycznych. Z perspektywy Tyburskiego - niestety nieudanych. Mężczyzna padł ofiarą nieudanego zabiegu, co doprowadziła do tego, że jego twarz nie wyglądała tak, jak chciał, żeby wyglądała.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych publicznie przestrzegał przed korzystaniem z usług kliniki i konkretnie osoby, która przyczyniła się do jego problemów.

Paweł Tyburski dom dziecka

Paweł Tyburski wychował się w domu dziecka. Trafił tam wraz z bratem w wieku 6 lat, z powodu trudnej sytuacji rodzinnej.

Paweł Tyburski twarz

Twarz Tyburskiego przed operacjami i po operacjach – zawodnik zamieszczał tego typu zdjęcia na swoich mediach społecznościowych po nieudanym zabiegu. Pokazywał wówczas, że na twarzy zostały mu blizny. "Cała twarz zaczęła mi lecieć, jak się pochylam" – napisał przy okazji jednego ze zdjęć.

Jak przyznał Tyburski, twarz to w dużej mierze część jego pracy, z racji wykonywania zawodu modela czy fotomodela, więc nieudany zabieg sprawił, że załamał się i niejako wpadł w depresję.

Paweł Tyburski dziewczyna

Czy Paweł Tyburski ma dziewczynę? W 2020 roku mężczyzna był w związku z Moniką Kozakiewicz. Wszystko wskazuje jednak na to, że para się rozstała i nie jest już razem.

Paweł Tyburski Dagmara Szewczyk

W 2022 roku doszło do głośnej afery na linii Paweł Tyburski – Dagmara Szewczyk. Kobieta bowiem publicznie przyznała, że Tyburski, będąc w związku, proponował jej zażywanie narkotyków i dobierał się do niej. O sprawie zrobiło się głośno przy okazji konferencji przed galą Prime Show MMA, kiedy Szewczyk najpierw mówiła o tej sytuacji w wywiadach, a następnie połączyła się również telefonicznie ze studiem, w którym gościem był właśnie Tyburski.

Paweł Tyburski Instagram

Paweł Tyburski na Instagramie udziela się pod nazwą @pablotybori. Jego konto obserwuje ponad 270 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Paweł Tyburski?
Paweł Tyburski urodził się 10 stycznia 1994 roku, a więc ma 29 lat.
Z czego znany jest Paweł Tyburski?
Tyburski szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik gal FAME MMA oraz uczestnik programu Love Island.