Paweł Tyburski to osobowość medialna, były piłkarz i zawodnik sportów walki. Co o nim wiadomo?

Kim jest Paweł Tyburski?

Kim jest Paweł Tyburski? Kto to Paweł Tyburski? Jeśli ktoś śledzi polski rynek walk typu freak fight, z pewnością nie zadawał sobie tego typu pytań, gdy okazało się, że Paweł Tyburski wraca do startów i zawalczy na Prime Show MMA. Mężczyzna szerszej publiczności dał się poznać jako zawodnik FAME MMA, gdzie stoczył między innymi legendarny pojedynek bliźniaków 2 vs 2.

Paweł Tyburski pochodzenie

Skąd pochodzi Paweł Tyburski? Mężczyzna urodził się w Elblągu. Od wielu lat mieszka jednak w Warszawie.

Paweł Tyburski wiek

Jeśli chodzi o to, ile lat ma Paweł Tyburski, jego wiek poznamy między innymi z branżowego serwisu piłkarskiego 90minut.pl. Mężczyzna był bowiem nieźle zapowiadającym się piłkarzem, ale o tym nieco później. Tyburski urodził się w 1994 roku.

Kiedy Tyburski ma urodziny? Dokładana data urodzenia zawodnika to 10 stycznia.

Paweł Tyburski waga

Waga Pawła Tyburskiego to około 90 kilogramów. Może więc toczyć pojedynki zarówno w kategorii półciężkiej, jak i ciężkiej, a pewnie zbicie do wagi do 84 kilogramów, gdyby pojawiła się ciekawa oferta, nie byłoby dla Tyburskiego wielkim problemem.

 

 

Paweł Tyburski wzrost

Jeśli chodzi o wzrost, Paweł Tyburski posiada imponujące warunki fizyczne i mierzy około 192 centymetry.

Paweł Tyburski brat

Paweł Tyburski ma brata bliźniaka – Piotra. Razem grali w piłkę nożną i razem walczyli. Na gali FAME MMA 2 bracia Tyburscy zmierzyli się z braćmi Kluk, rozbijając szybko swoich przeciwników i wygrywając przed czasem w efektownym stylu.

Paweł Tyburski piłka nożna

Paweł Tyburski był nieźle zapowiadającym się piłkarzem. Po występach w rodzimych klubach w Elblągu, w 2011 roku trafił do juniorów Polonii Warszawa, grając w zespole Młodej Ekstraklasy. Następnie grał w Bytovii Bytów na poziomie drugiej ligi. Jeszcze w sezonie 2019/2020 był piłkarzem Mazura Radzymin.

Paweł Tyburski FAME MMA

Paweł Tyburski w FAME MMA zadebiutował wspomnianą wcześniej walką bracia Tyburscy vs bracia Kluk. Następnie skupił się na solowych występach, tocząc dwa pojedynki. W debiucie wygrał z Arkadiuszem Tańculą, rozbijając swojego przeciwnika na tyle mocno, że ten nie był w stanie kontynuować walki.

Zobacz także – typy na FAME MMA

Paweł Tyburski walka

Kolejna walka Pawła Tyburskiego na FAME MMA to gala z numerem 8, podczas której zmierzył się z Gabrielem Al-Sulwim, znanym szerzej jako Arab. Przeciwnik totalnie zdominował Tyburskiego w płaszczyźnie parterowej i wypunktował go na pełnym dystansie. Była to pierwsza przegrana walka Tyburskiego w karierze.

Kto wygrał walkę Tybori vs Alberto na High League 5?

Paweł Tyburski Prime Show MMA

Paweł Tyburski kolejny pojedynek stoczył na pierwszej gali Prime Show MMA. Jego angaż został ogłoszony pod koniec 2021 roku. Przeciwnik Tyburskiego długo nie był znany, ale jak się okazało został nim Łukasz Lupa. W przeszłości sporo mówiło się o walce Tyburski vs Lupa na FAME MMA, jednak ostatecznie zorganizowała ją nowa federacja na polskim rynku pojedynków typu freak fight.

Jak się okazało, Tyburski sprawnie poradził sobie ze swoim rywalem, rozbijając go ciosami w pierwszej rundzie.

Paweł Tyburski High League

Na zakończenie gali High League 4 Paweł Tyburski został ogłoszony jako nowy nabytek organizacji High League. Uczestnik Love Island w walce wieczoru piątej edycji zmierzył się z popularnym raperem Alberto Simao. Tyburski wygrał to starcie już w drugiej rundzie przez techniczny nokaut.

Paweł Tyburski Alberto

Paweł Tyburski Alberto, czyli co łączy tych dwóch zawodników? Tyburski zmierzył się z Alberto w walce wieczoru gali High League 5. Zanim jednak doszło do tego starcie obaj zawodnicy prowadzili otwarty konflikt w mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się od wzajemnym wyzwisk za pośrednictwem Instagrama. Tyburski oświadczył, że Alberto przestraszył się go, ponieważ odmówił z nim „solówki”. Raper odpowiedział, że nie zgodził się na taką propozycję, gdyż było to przed jego walką z Marcinem Dubielem i nie mógł pozwolić sobie na ryzyko kontuzji. Ostateczni starcie Tyburski vs Alberto odbyło się na High League 5 i zakończyło się wygraną Pawła Tyburskiego, który zasypał popularnego rapera ciosami, przez co sędzia przerwał pojedynek.

Paweł Tyburski MMA

Tyburski MMA trenuje w warszawskim klubie Uniq Fight Club, gdzie jego trenerem jest między innymi Przemysław Szyszka.

Paweł Tyburski Love Island

Paweł Tyburski brał udział w programie Love Island, produkcji typu reality show emitowanej na antenie telewizji Polsat. Tyburskiego w Love Island mogliśmy zobaczyć w 2019 roku.

Paweł Tyburski operacja

W połowie 2021 roku o Tyburskim zrobiło się głośno w mediach za sprawą jego zabiegów i operacji plastycznych. Z perspektywy Tyburskiego – niestety nieudanych. Mężczyzna padł ofiarą nieudanego zabiegu, co doprowadziła do tego, że jego twarz nie wyglądała tak, jak chciał, żeby wyglądała.

Za pośrednictwem mediów społecznościowych publicznie przestrzegał przed korzystaniem z usług kliniki i konkretnie osoby, która przyczyniła się do jego problemów.

Paweł Tyburski twarz

Twarz Tyburskiego przed operacjami i po operacjach – zawodnik zamieszczał tego typu zdjęcia na swoich mediach społecznościowych po nieudanym zabiegu. Pokazywał wówczas, że na twarzy zostały mu blizny. „Cała twarz zaczęła mi lecieć, jak się pochylam” – napisał przy okazji jednego ze zdjęć.

Jak przyznał Tyburski, twarz to w dużej mierze część jego pracy, z racji wykonywania zawodu modela czy fotomodela, więc nieudany zabieg sprawił, że załamał się i niejako wpadł w depresję.

Paweł Tyburski dziewczyna

Czy Paweł Tyburski ma dziewczynę? W 2020 roku mężczyzna był w związku z Moniką Kozakiewicz. Wszystko wskazuje jednak na to, że para się rozstała i nie jest już razem.

Paweł Tyburski Dagmara Szewczyk

W 2022 roku doszło do głośnej afery na linii Paweł Tyburski – Dagmara Szewczyk. Kobieta publicznie przyznała, że Tyburski, będąc w związku, proponował jej zażywanie narkotyków i dobierał się do niej. O sprawie zrobiło się głośno przy okazji konferencji przed galą Prime Show MMA, kiedy Szewczyk najpierw mówiła o tej sytuacji w wywiadach, a następnie połączyła się również telefonicznie ze studiem, w którym gościem był właśnie Tyburski.

Paweł Tyburski Instagram

Paweł Tyburski na Instagramie udziela się pod nazwą „pablotybori”. Jego konto obserwuje blisko 215 tysięcy użytkowników.

Zwiń
Ile lat ma Paweł Tyburski? Paweł Tyburski urodził się w 1994 roku. Z czego znany jest Paweł Tyburski? Tyburski szerszej publiczności dał się poznać jako uczestnik gal FAME MMA.