Największe wydarzenie Freak Fights w Polsce - Fame MMA kiedy się odbędzie?

Siódma edycja Fame MMA została zaplanowana na 5 września 2020 roku, czyli w sobotę, a start zapowiedziano na godzinę 20. Podczas wydarzenia będą obowiązywać szczególne zasady dotyczące zachowania ostrożności i dystansu społecznego. Każdy, kto chce obejrzeć galę na żywo, musi przygotować się na sprawdzanie temperatury przed wejściem, noszenie maseczki oraz konieczność zdezynfekowania dłoni. Z pewnością jednak widowiskowy format gali zostanie zachowany, a widzowie mogą liczyć na ciekawą oprawę audiowizualną, a co najważniejsze – obecność gwiazd.

Do tej pory odbyła się już pierwsza konferencja z udziałem organizatorów oraz zawodników. Podczas wydarzenia zaprezentowano uczestników i sponsorów. Kolejna zaplanowana jest na 6 dni przed głównym wydarzeniem, a więc 30 sierpnia o godzinie 18.

Fame MMA 7, gdzie oglądać wrześniową edycję?fame mma 7 gdzie

Dokładne miejsce największej gali typu Freak Fight w Polsce nie jest jeszcze znane, ale już dziś warto rezerwować sobie czas i pozostać czujnym. Liczba biletów ze względu na obecną sytuację może być bowiem ograniczona.

Fani walczących gwiazd z pewnością zastanawiają się, Fame MMA gdzie oglądać, jeśli nie planujemy udać się na galę? Wszyscy, którzy zdecydują się pozostać w domu i obejrzeć show online mogą oczywiście liczyć na transmisję. Streamy online popularnej gali zapowiada wiele internetowych portali sportowych, również w opcji darmowej. Na oficjalnym kanale Fame MMA na YouTube można już zobaczyć natomiast trailer, transmisję z konferencji oraz prezentację zawodników.

 

 

Start transmisji na oficjalnym kanale w serwisie FAMEMMA.TV zaplanowano na godzinę 20. 5 września. Dzień przed głównym eventem fani mogą obejrzeć natomiast tak zwany Media Training oraz oficjalne ważenie zawodników. Relacja dostępna będzie na YouTube.

Bohaterowie 7. edycji – Fame MMA karta walkkarta walk fame mma 7

Miłośnicy mieszanych sztuk walki mogą w tym roku liczyć na sporą dawkę pozytywnej energii oraz grono obiecujących uczestników. Po sukcesie szóstej edycji przyszła kolej na prezentację gwiazd, które rozgrzeją publiczność na Fame MMA 7. Na karcie walk pojawiły się nazwiska, takie jak Kasjusz Życiński „Don Kasjo”, uczestnik popularnego show „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” i stały bywalec eventów Fame MMA, Paweł „Popek” Mokołajuw, czyli współtwórca słynnej formacji „Gang Albanii” czy Piotr „Tybori” Tyburski. Gorącym wydarzeniem siódmej edycji jest zapowiedź jednej z dwóch ostatnich walk w karierze znanego chyba wszystkim Marcina Najmana, który ma za sobą przegraną w poprzednim starciu. Na słynny oktagon po raz kolejny wejdą również przedstawicielki damskiego MMA – Marta „Linkimaster” Likiewicz oraz Marta „Martirenti” Rentel. W kwestii takiej jak Fame MMA karta walk prezentuje się następująco:

Paweł „Popek” Mikołajuw vs. Damian „Stifler” Zduńczyk

Adrian „Polak” Polański vs. Amadeusz „Ferrari” Roślik

Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Marta „Martirenti” Rentel

Marcin ,,Mielonidas” Makowski vs. Łukasz „Lupa” Lupa

Dariusz „Lew” Kazimierczuk vs. Marcin „Najman” Najman

Kamil „Hassi” Hassan vs. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka

Tomasz „Olejnik” Olejnik vs. Mariusz „Hejter” Słoński

Piotr „Tybori” Tyburski vs. Arkadiusz „Aroy” Tańcula

Sebastian ,,Ztrollowany” Nowak vs. Maciej Rataj

Wojciech Gola vs. Dawid Malczyński

 

 

Fame MMA 7 typy i zakłady bukmacherskiezakłady bukmacherskie fame mma 7

Jeżeli chodzi o Fame MMA 7, kiedy nadchodzi to wydarzenie z pewnością każdy jego fan zastanawia się nad typami. A możliwości jest naprawdę wiele. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, również tym razem bukmacherzy przygotowują się na duże zainteresowanie ze strony obstawiających. Widowisko powstałe z połączenia słynnego Freak Fight Show oraz walk MMA okazuje się specyficzną formą rozgrywek. Większość z uczestników nie ma dużego doświadczenia w starciach w klatce, stąd często nie da się jednoznacznie określić ich stylu walki. Nie jest więc łatwo przewidzieć, kto ma większe szanse na wygraną. Oficjalnym bukmacherem Fame MMA 7 został Betclic.

Oczywiście, każda z edycji ma swoich faworytów, ale jak wiadomo – wynik w tego typu wydarzeniach może być zaskakujący. To wszystko czyni show jeszcze bardziej atrakcyjnym z punktu widzenia osób typujących oraz publiczności. Spora dawka adrenaliny gwarantowana, a do tego obecność znanych twarzy i moc doskonałej rozrywki! Wrześniowe Fame MMA 7 zapowiada się niezwykle interesująco, dlatego zdecydowanie warto stać się częścią tego wydarzenia. Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszym portalu Zawód Typer.

Typy FAME MMA