Czas na pierwszą galę Prime Show MMA! Co wiadomo już o premierowym wydarzeniu spod szyldu kolejnej organizacji typu freak fight w Polsce?

Data gali19.02.2022
Miejsce galiAtlas Arena, Łódź
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiKruszwil, Kamerzysta, Don Kasjo

Kiedy Prime Show MMA?

To, kiedy pierwsza gala Prime Show MMA się odbędzie, jest już oficjalnie ogłoszone. Według medialnych doniesień miał być to luty 2022 roku i faktycznie tak będzie. Pierwsza gala Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego 2022 roku.

Gdzie Prime Show MMA?

Podobnie jak termin Prime Show MMA, również to, gdzie gala się odbędzie, jest już znane. Od początku federacja rusza z organizacją eventu w dużej hali - będzie to łódzka Atlas Arena.

Prime Show MMA PPV, transmisja Prime Show MMA

Prime Show MMA będzie transmitowane w systemie PPV. Legalna transmisja Prime Show MMA będzie do wykupienia na oficjalnej stronie federacji. Jaka będzie cena PPV Prime Show MMA? Zapewne około 20-30 złotych, czyli tyle, ile wynosi to w przypadku innych federacji typu freak fight w naszym kraju.

Prime Show MMA bilety

Czy bilety na Prime Show MMA będą w sprzedaży? Jaka będzie cena? To jest już jasne. Bilety są dostępne w cenie od 150 złotych.

 

 

Prime Show MMA konferencja

Konferencja Prime Show MMA jest jednym z elementów promocji nowej federacji i pierwszej gali. Biorąc pod uwagę fakt, że w walce wieczoru zmierzą się dawni przyjaciele, a dziś wrogowie, można było spodziewać się solidnej porcji dymów i wywlekania na światło dzienne prywatnych spraw, co powinno tylko i wyłączenie pomóc w wypromowaniu nowego produktu na polskim rynku.

Pierwsza konferencja przed Prime Show MMA zaplanowana była na 28 grudnia 2021 roku.

Prime Show MMA ważenie

Ważenie Prime Show MMA odbędzie się na dzień przed galą. Wówczas przekonamy się, ile ważą zawodnicy w poszczególnych pojedynkach i czy któryś z nich odpali fajerwerki już na ważeniu podczas tradycyjnego spojrzenia rywalowi twarzą w twarz.

Prime Show MMA komentatorzy

Kto skomentuje pierwszą galę Prime Show MMA? Tego nie wiadomo. Z pewnością tego typu informacje poznamy w okolicach premierowej gali nowej federacji.

Kto na Prime Show MMA?

Wiadomo jednak, kto zawalczy na Prime Show MMA, jeśli chodzi o walkę wieczoru. Organizatorzy działalność rozpoczęli od prawdziwego hitu - w klatce zmierzą się bowiem Kruszwil i Kamerzysta. Kiedyś przyjaciele i wspólnicy, dziś śmiertelni wrogowie. Dla wielu kibiców z pewnością ciekawsze będą konferencje czy konfrontacje słowne obu zawodników, niż sama walka, ale tak czy siak - czy się komuś to podoba, czy nie - pojedynek odbije się szerokim echem w mediach i na różnego rodzaju forach czy portalach.

Zobacz także - Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Walki Prime Show MMA

Walki Prime Show MMA, czyli znamy już niemal całą kartę walk. Organizatorzy rozpoczęli od ogłoszenia walki wieczoru. Czekamy na całość!

Zawodnicy na pierwszej gali Prime Show MMA

Zawodnicy na pierwszej gali Prime Show MMA, czyli kto zawalczy w nowej federacji? Po tym, jak ogłoszono angaż Kruszwila i Kamerzysty, kibice z pewnością czekają na kolejne fajerwerki. Drugim ogłoszonym pojedynkiem gali okazał się pojedynek Dawid Ambro vs Adrian Cios. W klatce zaprezentuje się też między innymi Mateusz Murański. Jego rywalem niespodziewanie będzie Don Kasjo, który wskoczył do karty walk na kilka tygodni przed galą.

Do startów błyskawicznie po gali High League 2 wraca Alan Kwieciński. "Alanik" na pierwszej gali Prime Show MMA zawalczy przeciwko... dwóm rywalom w pojedynku na zasadach kickboxingu.

Kursy Prime Show MMA

Kursy Prime Show MMA, czyli gdzie można obstawiać walki pierwszej gali? Jak się okazało, oficjalnym sponsorem federacji została firma Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna). Kursy Prime Show MMA dostępne są więc u bukmachera, który współpracuje także między innymi z KSW czy High League.

Typy Prime Show MMA

Typy Prime Show MMA są więc dostępne u bukmachera Fortuna. Kursy na walki można znaleźć w zakładce "MMA". Typy Prime Show MMA zawierają między innymi zakłady na to, kto wygra walkę wieczoru oraz pozostałe pojedynki pierwszej gali Prime Show MMA.

Karta walk Prime Show MMA

* walka na zasadach bokserskich
**  walka 1 vs 2 na zasadach kickboxingu


Jaki jest termin Prime Show MMA?
Gala Prime Show MMA odbędzie się w lutym 2022 roku.
Kto zawalczy na Prime Show MMA?
W walce wieczoru Prime Show MMA zawalczą Kruszwil i Kamerzysta.