Prime Show MMA to kolejna organizacja typu freak fight na polskim rynku sportów walki. Co wiadomo o federacji Prime Show MMA?

Co to jest Prime Show MMA?

Co to jest Prime Show MMA? To pytanie z pewnością zadali sobie fani sportów walki w Polsce, gdy zobaczyli, że swoją działalność rozpoczyna kolejna federacja typu freak fight w naszym kraju. Prime Show MMA jest więc organizacją, która zestawia celebrytów czy twórców internetowych w walkach na zasadach MMA. Jest to więc nic innego, jak kolejna federacja w stylu FAME MMA czy High League.

Prime Show MMA włodarze

Prime Show MMA włodarze, czyli kto stoi za nową federacją? Nie jest tajemnicą, że za Prime Show MMA stoją ludzie związani z organizacją Fight Exclusive Night. Paweł Jóźwiak, prezes FEN, od dawna wspominał, że planują stworzyć federację, w której będą tworzyć zestawienia typu freak fight. Dość powiedzieć, że właścicielami Prime MMA, według KRS, są Bartosz Szuba i Kamil Birka, czyli założyciele FEN.

Zobacz także - Typy na FEN MMA. Gdzie obstawiać FEN MMA?

Prawdziwym hitem Prime Show MMA na początku działalności było ogłoszenie, że jednym z włodarzy i twarzą federacji został Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, czyli prawdopodobnie największa gwiazda FAME MMA.

Prime Show MMA zawodnicy

Zawodnicy Prime Show MMA to celebryci czy twórcy internetowi. Już od pierwszej gali włodarze Prime Show MMA ruszyli z grubej rury - w walce wieczoru premierowego wydarzenia zmierzą się bowiem Kruszwil i Kamerzysta, czyli skonfliktowani twórcy, którzy w przeszłości razem rozkręcili niezwykle popularny kanał na YouTube o nazwie Lord Kruszwil.

 

 

Prime Show MMA historia

Prime Show MMA historia rozpoczęła się pod koniec 2021 roku. Wówczas federacja oficjalnie wystartowała, o czym przekonaliśmy się dzięki wpisom na oficjalnych mediach społecznościowych nowej organizacji. Dowiedzieliśmy się też wtedy między innymi tego, kto wystąpi na pierwszej gali Prime Show MMA.

Prime Show MMA bukmacher

Prime Show MMA bukmacher, czyli gdzie można obstawiać walki tej federacji? Jak na razie nie ma takich informacji. Z czasem z pewnością dowiemy się jednak, z którym bukmacherem organizatorzy nawiązali współpracę. Biorąc pod uwagę fakt, że FEN współpracuje z TOTALbet (odbierz kod promocyjny TOTALbet), być może właśnie w tej firmie będzie można typować Prime Show MMA.

Prime Show MMA zasady

Jakie są zasady w Prime Show MMA? O tym przekonamy się przy okazji pierwszej gali Prime Show MMA. Wygląda na to, że będą dokładnie takie, jak w innych organizacjach typu freak fight - rundy będą trwały trzy minuty, a przerwy między starciami będą dłuższe niż ma to miejsce w przypadku zawodowych walk MMA. Niedozwolone będą prawdopodobnie niektóre z technik, ale o tym dowiemy się podczas debiutanckiej gali spod tego szyldu.

Zobacz także - Karta walk pierwszej gali Prime Show MMA.

Prime Show MMA Instagram

Instagram Prime Show MMA to "primemma.pl". Właśnie za pośrednictwem tego profilu organizatorzy poinformowali o tym, kto wystąpi w walce wieczoru pierwszej gali.


Co to jest Prime Show MMA?
Prime Show MMA to polska organizacja typu freak fight.
Kim są włodarze Prime Show MMA?
Włodarze Prime Show MMA to właściciele organizacji FEN.