Gale FEN MMA mają w Polsce określoną markę i dla wielu, biorąc pod uwagę aspekty czysto sportowe, jest to druga najlepsza organizacja MMA w naszym kraju – tuż za KSW. Typy na FEN MMA – czy warto grać? Gdzie obstawiać FEN MMA? Zakłady na FEN MMA – gdzie można je znaleźć? Kursy na FEN MMA – jakie są? Czy obstawianie FEN MMA się opłaca?

Typy na FEN MMA

Typy na FEN MMA są możliwe do gry przed każdą galą spod szyldu tej organizacji. Nic dziwnego – gale FEN MMA cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Poziom sportowy zazwyczaj jest niezwykle wysoki, a dochodzą do tego efektowne oprawy wizualne, dzięki czemu cały produkt – jak sama nazwa wskazuje – wygląda niezwykle ekskluzywnie. Typy na FEN MMA są więc dostępne do gry wówczas, gdy organizacja FEN ogłosi daną galę i konkretne walki, które odbędą się podczas numerowanego wydarzenia.

Typy na FEN MMA, podobnie jak ma to miejsce w przypadku wszystkich typów na szeroko pojęte sporty walki, zawsze należy dokładnie przemyśleć i przeanalizować przed tym, jak zainwestuje się pieniądze w dany typ. Sporty walki mają to do siebie, że zawodnik skazywany na porażkę potrafi zaskoczyć, a faworyt nie zawsze radzi sobie z presją. Jest to brutalny sport indywidualny, a zawodnicy często mają problemy ze zmieszczeniem się w limicie danej kategorii wagowej czy z różnego rodzaju kontuzjami. Typy na FEN MMA należy więc poprzedzić bardzo dokładnym rozeznaniem i analizą odnośnie tego, jak w przeszłości radzili sobie dani zawodnicy oraz czy podczas przygotowań do walki, którą chcemy obstawić, nie towarzyszyły im większe problemy zdrowotne czy ze wspomnianym wcześniej zrobieniem wagi.

Gdzie obstawiać FEN MMA?

obstawianie fen mma

Gdzie obstawiać FEN MMA, zastanawiają się gracze przed daną galą FEN, gdy widzą faworyta w danym zawodniku lub sposób, w jaki konkretna walka się zakończy. To, gdzie obstawiać FEN MMA, zależy od typera. FEN MMA nie współpracuje bowiem na wyłączność z żadnym bukmacherem, więc kursy na gale FEN MMA znajdują się zazwyczaj u wszystkich legalnych bukmacherów.

To, gdzie obstawiać FEN MMA, jest więc kwestią indywidualną. Przed zagraniem danego typu dobrze jest porównać oferty kilku bukmacherów i sprawdzić, czy kurs na nasz typ nie jest wyższy u danej firmy.

Zakłady na FEN MMA

Zakłady na FEN MMA są więc niezwykle powszechne i dostępne dla graczy u legalnych polskich bukmacherów. Zakłady na FEN MMA należy poprzedzić bardzo dokładną analizą – poprzednich pojedynków danych zawodników, ich formy fizycznej, okoliczności pojedynku i tego, jakim stylem źródłowym mogą pochwalić się wojownicy.

Istnieje bowiem pogląd, że zawodnik specjalizujący się w sportach parterowych jest co do zasady faworytem z zawodnikiem, który wywodzi się ze stójki i swoje umiejętności ogranicza do sportów uderzanych – oczywiście zakładając, że stopień wytrenowania obu płaszczyzn jest u zawodników podobny. Zakłady na FEN MMA warto więc analizować pod kątem tego, z jakiego sportu wywodzi się dany zawodnik i na ile opanował również tę płaszczyznę, która teoretycznie jest jego słabszą. Często bywa bowiem tak, że gdy wszyscy spodziewają się po danym zawodniku tego, że będzie chciał znokautować swojego rywala, on zaskakuje wszystkich – na czele z przeciwnikiem – i stara się pokonać go w płaszczyźnie parterowej.

Kursy na FEN MMA

kursy fen mma

Kursy na FEN MMA zazwyczaj są więc dostępne u wszystkich legalnych polskich bukmacherów. Tylko od gracza zależy to, w jakiej firmie wybierze kursy na FEN MMA. Dobrze jest zawsze porównać kursy na FEN MMA u różnych bukmacherów i wybrać tę firmę, która oferuje najkorzystniejszy przeliczniki na typ, który sobie upatrzyliśmy.

Kursy na FEN MMA zazwyczaj są rozbudowane i nie dotyczą tylko tego, który z zawodników wygra daną walkę. Kursy na FEN MMA zawierają więc takie zdarzenia, jak to, w jaki sposób zakończy się walka, czy zawodnik wygra przed czasem, czy na punkty oraz to, czy pojedynek zakończy się w pierwszej, drugiej lub trzeciej rundzie. W zależności od tego, jaki typ wybierzemy, kursy na FEN MMA na dany pojedynek potrafią być naprawdę wysokie i jeśli uda nam się skutecznie przewidzieć sposób zakończenia walki, możemy świętować solidną wygraną po ogłoszeniu werdyktu przez sędziego głównego.

Obstawianie FEN MMA

Obstawianie FEN MMA, podobnie jak gal Babilon MMA, KSW, UFC, Gromda czy FAME MMA, powinno być poparte dokładną analizą i przemyśleniami. Rzadko udaje się bowiem trafić komuś typy „na ślepo” w tak skomplikowanym i indywidualnym sporcie, jak MMA. Obstawianie FEN MMA musi być więc przemyślane, a typy przeanalizowane i ze stawką odpowiednio dobraną do prawdopodobieństwa trafienia danego zdarzenia.

Obstawianie FEN MMA może przynieść duże wygrane, ale tylko wtedy, kiedy zgłębimy dany temat i nie damy ponieść się emocjom. Pod względem czysto sportowym gale FEN MMA zazwyczaj stoją na naprawdę wysokim poziomie, a szanse na wygraną obu zawodników często są do siebie zbliżone. Wówczas musimy wykazać się więc spokojem i wiedzą, zanim pokusimy się o obstawianie FEN MMA za grube stawki.


Gdzie obstawiać FEN MMA?
FEN MMA nie współpracuje na wyłączność z żadnym bukmacherem, więc kursy na gale FEN MMA znajdują się zazwyczaj u wszystkich legalnych bukmacherów.
Jak obstawiać FEN MMA?
Obstawianie FEN MMA musi być przemyślane, a typy przeanalizowane i ze stawką odpowiednio dobraną do prawdopodobieństwa trafienia danego zdarzenia.