Soroko to jeden z przykładów świadczący o tym, że aby dostać się do świata freaków, wystarczy tylko dużo krzyczeć i przeklinać. Z tego bowiem został zapamiętany podczas swojego pierwszego występu, który odbył się na gali The War. Kim jest Soroko?

Kim jest Soroko?

Kto to jest Soroko? Kim jest Soroko? Soroko znany jest z występu na gali The War. W późniejszym czasie podpisał kontrakt z Prime MMA i z tą organizacją jest związany do dziś. O Soroko wiadomo również to, że przez wiele lat odbywał karę wiezienia.

Jak donosi portal olsztyn.com.pl, mężczyzna uczył się w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie.

Soroko imię i nazwisko

Soroko - pod takim pseudonimem poznaliśmy zawodnika The War. Jak więc nazywa się Soroko? Soroko to nic innego, jak jego nazwisko. Mężczyzna tak naprawdę nazywa się Adam Soroko.

Soroko pochodzenie

Skąd pochodzi Soroko? Mężczyzna wychował się w Olsztynie na osiedlu Zatorze.

Adam Soroko wiek

Ile ma lat Soroko? Adam Soroko urodził się w 1992 roku. Oznacza to, że rocznikowo ma 32 lata.

Adam Soroko waga

Wagę Adama Soroko poznaliśmy przy okazji jego walk. Przed swoim ostatnim starciem Soroko ważył niespełna 95 kilogramów.

Adam Soroko wzrost

Soroko należy do wysokich mężczyzn. Zawodnik Prime MMA mierzy bowiem aż 203 centymetry.

Soroko za co siedział

Soroko więzienie, czyli za co Soroko siedział? Jak sam przyznał w wywiadach przy okazji gali The War 3, ma za sobą 10-letnią odsiadkę w więzieniu. Jak się okazało, mężczyzna spędził tyle lat w zamknięciu ze względu na liczne rozboje, kradzieże i pobicia. W więzieniu Soroko spędził 10 lat i osiem miesięcy, natomiast na wolność wyszedł w 2021 roku.

Soroko walka

Pierwsza oficjalna walka Soroko odbyła się na gali The War 3. Mężczyzna miał doświadczenie w walce, bowiem poza ulicznymi starciami, w młodości trenował karate kyokushin. Jak przyznał, był biedny i mógł trenować za darmo, a nie wiedzieli o tym nawet rodzice.

Soroko The War

Soroko swoją karierę internetową rozpoczął właśnie od występu na The War 3. Podczas swojej pierwszej walki został zdyskwalifikowany za kopnięcie znokautowanego już rywala w parterze. Doszedł jednak do finału, gdzie przegrał przez poddanie w drugiej rundzie.

Soroko Prime MMA

Po tym, jak Adam Soroko zdobył popularność, dzięki występie na The War, zakontraktować go postanowiło Prime MMA. Występ Soroko został zaplanowany już na pierwszą edycję, gdzie miał zmierzyć się ze Stiflerem. Ostatecznie nie doszło jednak do tej walki, ponieważ z nieoficjalnych informacji Soroko uciekł z hali kilka godzin przed rozpoczęciem gali.

Soroko vs Paweł Tyburski

Finalnie debiut Adama Soroko w Prime MMA odbył się na gali z numerem 2. Podczas tego wydarzenia Soroko zmierzył się Pawłem Tyburskim, który pokonał go już w pierwszej rundzie przez TKO.

Soroko vs Stifler

Organizacja Prime MMA postanowiła ponownie spróbować doprowadzić do zestawienia Stiflera z Soroko na gali Prime MMA 4. Tym razem do walki doszło i lepszy okazał się Soroko, który wygrał po zaledwie 30 sekundach.

Soroko vs Tarzan

Swoją trzecią walkę w organizacji Prime Show MMA Adam Soroko stoczył 21 października 2023 roku na Prime MMA 6. Tym razem zmierzył się z Mateuszem "Tarzanem" Leśniakiem. Pojedynek ponownie skończył się w pierwszej odsłonie, jednak tym razem Soroko nie poradził sobie z rywalem i przegrał przez TKO.

Soroko vs Don Kasjo

Soroko do klatki miał powrócić 13 stycznia 2024 na gali Prime MMA 7. W co-main evencie gali miał zawalczyć z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim w formule K-1. Niestety podczas treningu przed pojedynkiem doznał poważnej kontuzji nogi i musiał zrezygnować.

Soroko wywiad

Wywiad Soroko był prawdziwym hitem internetu przy okazji gali The War 3. Mężczyzna w klatce rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim i trzeba przyznać, że był to jeden z najbardziej charakterystycznych wywiadów, jeśli chodzi o sporty walki w naszym kraju.

Soroko zrzutka

Z racji tego, że Soroko przegrał w finale The War 3 i nie wygrał 50 tysięcy złotych, czyli głównej nagrody turnieju The War 3, internauci założyli dla niego zbiórkę. Odbyła się ona w serwisie zrzutka.pl, gdzie szybko zebrano kilka tysięcy złotych.

Soroko partnerka

Soroko ma partnerkę, a nawet narzeczoną. Wybranką jego serca jest Klaudia, o której nie wiadomo zbyt wiele. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak popularny podczas jednego wieczora stał się Soroko, być może niedługo dowiemy się więcej szczegółów również na temat jego życia prywatnego.

Soroko dziecko

Czy Soroko ma dziecko? Klaudia i Soroko spodziewają się dziecka, o czym przyznał sam zawodnik.

Soroko Instagram

Soroko na Instagramie pojawiło się jednak jego konto @soroko_adam. Aktualnie na tym portalu śledzi go nieco ponad 20 tysięcy użytkowników. Zawodnik nie jest jednak szczególnie aktywny na Instagramie, bowiem do tej pory wrzucił tylko dwa posty.


Ile lat ma Soroko?
Soroko ma 32 lata.