Soroko, czyli... już dawno nikt nie zanotował tak spektakularnego debiutu, jeśli chodzi o sporty walki w Polsce. I nie chodzi tylko o sam występ w klatce. Kim jest Soroko?

Soroko kto to jest?

Kto to jest Soroko? Kim jest Soroko? Gdy ktoś oglądał galę The War 3, z pewnością natychmiast zadawał sobie to pytanie, gdy zobaczył w akcji charakterystycznego zawodnika, który - dodatkowo - skradł show w wywiadach po swoich pojedynkach. Soroko jest więc przede wszystkim zawodnikiem The War, gdyż to właśnie podczas gali tej organizacji poznał go... cały internet!

Jak donosi portal olsztyn.com.pl, mężczyzna uczył się w Zespole Szkół Gastronomiczno-Spożywczych w Olsztynie. I to w zasadzie tyle, jeśli chodzi o jego przeszłość.

Soroko imię i nazwisko

Soroko - pod takim pseudonimem poznaliśmy zawodnika The War. Jak więc nazywa się Soroko? Soroko to nic innego, jak jego nazwisko. Mężczyzna tak naprawdę nazywa się Adam Soroko.

Soroko pochodzenie

Skąd pochodzi Soroko? Mężczyzna wychował się w Olsztynie na osiedlu Zatorze.

Soroko wiek, waga, wzrost

Jeśli chodzi o wiek, Soroko urodził się w 1992 roku i ma 29 lat. Biorąc pod uwagę wzrost, Soroko mierzy blisko dwa metry! Waga, w jakiej startuje Soroko, to kategoria do 93 kilogramów.

 

 

Soroko za co siedział?

Soroko więzienie, czyli za co Soroko siedział? Jak przyznał w wywiadach przy okazji gali The War 3, ma za sobą 10-letnią odsiadkę w więzieniu. Jak się okazało, mężczyzna spędził tyle lat w zamknięciu ze względu na narkotyki - najprawdopodobniej handel nimi. W więzieniu Soroko spędził 10 lat i osiem miesięcy, a na wolność wyszedł w 2021 roku.

Soroko walka

Soroko walka, czyli... mężczyzna w młodości trenował karate kyokushin. Jak przyznał, był biedny i mógł trenować za darmo, a nie wiedzieli o tym nawet rodzice. Wygląda na to, że umiejętności i formę fizyczną szlifował również podczas pobytu za kratami, gdyż na gali The War 3 zaprezentował się z naprawdę niezłej strony.

Zobacz także - The War zasady, historia, włodarze.

Soroko The War

Soroko The War, czyli... od tego wszystko się zaczęło! Właśnie wtedy internauci pokochali charakterystycznego zawodnika, który show skradł zarówno w klatce podczas walki, jak i w wywiadach po pojedynku. Intensywny pojedynek podczas The War 3 został zdyskwalifikowany za uderzenie znokautowanego rywala w parterze. Doszedł jednak do finału, gdzie przegrał, "tracąc" tym samym 50 tysięcy złotych, czyli nagrodę za wygraną w turnieju. Internauci nie zapomnieli jednak o jego występie podczas gali i zorganizowali dla niego zbiórkę, ale o tym nieco później.

Marcin Najman, zawodnik i włodarz organizacji MMA-VIP (sprawdź typy na MMA-VIP), został zapytany w jednym ze swoich filmów o angaż Soroko. Jak przyznał, bez wątpienia mężczyzna jest objawieniem, jednak najprawdopodobniej jego przyszłość związana jest z federacją The War.

- Jest to objawienie. Nie zastanawiałem się jeszcze nad tym. Poza tym, skoro zadebiutował w The War, to chyba tam jest jego miejsce - przyznał "El Testosteron".

Soroko Prime Show MMA

Jak się okazało, Soroko swój kolejny pojedynek miał stoczyć na gali Prime Show MMA. Jego przeciwnikiem na pierwszej gali tej federacji miał być Damian "Stifler" Zduńczyk. Ostatecznie jednak starcie nie doszło do skutku "z powodów zdrowotnych".

Kto wygrał walkę Stifler vs Soroko na Prime Show MMA 4?

Soroko wywiad

Soroko wywiad był prawdziwym hitem internetu przy okazji gali The War 3. Mężczyzna w klatce rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim i trzeba przyznać, że był to jeden z najbardziej charakterystycznych wywiadów, jeśli chodzi o sporty walki w naszym kraju. Soroko komentował zarówno wydarzenia z klatki, jak i zwracał się do publiczności. Co tu dużo pisać - to po prostu trzeba przesłuchać!

Soroko zrzutka

Z racji tego, że Soroko przegrał w finale, nie wygrał 50 tysięcy złotych - głównej nagrody turnieju The War 3. Internauci założyli jednak dla niego zbiórkę w serwisie zrzutka.pl, gdzie szybko zebrano kilka tysięcy złotych.

Soroko partnerka

Soroko partnerka, a nawet... narzeczona! Wybranką jego serca jest Klaudia, o której nie wiadomo zbyt wiele. Biorąc jednak pod uwagę fakt, jak popularny podczas jednego wieczora stał się Soroko, być może niedługo dowiemy się więcej szczegółów również na temat jego życia prywatnego.

Soroko dziecko

Klaudia i Soroko spodziewają się dziecka, o tym przyznał sam zawodnik. Zrzutka została stworzona właśnie po to, żeby pomóc młodej parze finansowo.

Soroko Instagram

Jak przyznał Soroko, z racji tego, że odsiedział 10 lat, nie potrafi jeszcze najlepiej obsługiwać internetu. Na Instagramie pojawiło się jednak jego konto "soroko_official_team". Wygląda na to, że to jego oficjalny profil, więc jeśli ktoś jest fanem Soroko, może go zaobserwować!


Ile lat ma Soroko?
Soroko ma 29 lat.