Druga gala Prime Show MMA to wydarzenie, na które z pewnością czekają wszyscy fani pojedynków typu freak fight w naszym kraju. Co już wiadomo o gali Prime Show MMA 2?

Data gali09.07.2022
Miejsce galiGdynia
Transmisja galiPPV
Gwiazdy galiParke, Wrzosek

Kiedy Prime Show MMA 2?

Kiedy druga gala Prime Show MMA? Termin Prime Show MMA 2 jest znany. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, jeden z włodarzy federacji, przyznał w jednym z wywiadów, że Prime Show MMA 2 odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie 2022 roku lub na samym początku drugiej części roku.

Jak się okazało, będzie to 9 lipca 2022 roku.

Gdzie Prime Show MMA 2?

To, gdzie odbędzie się druga gala Prime Show MMA, jest już jasne. Lokalizacja gali Prime Show MMA 2 to Gdynia i tamtejsza Gdynia Arena.

 

 

Prime Show MMA 2 PPV, transmisja Prime Show MMA 2

Nie ulega jednak wątpliwości, że druga gala Prime Show MMA będzie transmitowana w systemie PPV. Legalna transmisja Prime Show MMA 2 będzie do nabycia na oficjalnej stronie federacji. Ile kosztuje PPV na Prime Show MMA? Koszt dostępu do gali to około 30 złotych.

Prime Show MMA 2 bilety

Gdy poznamy termin i lokalizację Prime Show MMA 2, z pewnością organizacja poinformuje kibiców, kiedy ruszy sprzedaż biletów oraz ile kosztują bilety na drugą galę Prime Show MMA 2.

Prime Show MMA 2 konferencja

Konferencja przed drugą galą Prime Show MMA z pewnością będzie niezwykle ważnym elementem promocyjnym wydarzenia. Dość powiedzieć, że wywiady, wypowiedzi w social mediach czy różnego rodzaju historie związane z konferencjami często są wręcz kluczowe dla tego, czy dana gala dobrze się "sprzeda". Kibice lubiący gale typu freak fight kochają dymy, kontrowersje i konflikty, więc konferencja Prime Show MMA 2 z pewnością będzie posiadać sporo tego typu elementów przyciągających uwagę i wzbudzających zainteresowanie oraz kontrowersje.

Zobacz także – Prime Show MMA. Zawodnicy, historia, włodarze, zasady

Prime Show MMA 2 ważenie

Ważenie Prime Show MMA 2 odbędzie się dzień przed galą. Wówczas przekonamy się, czy zawodnicy - jeśli takowe będą ustalone - zmieszczą się w limitach wagowych danych kategorii wagowych. Ważenie to jednak nie tylko samo sprawdzenie wagi, ale też spojrzenie w oczy przeciwnika, co dla wielu zawodników często jest wręcz wstępem do samej walki.

Prime Show MMA 2 komentatorzy

Kto skomentuje Prime Show MMA 2? Tego typu informacje poznamy bliżej drugiej gali Prime Show MMA.

Kto na Prime Show MMA 2?

Jak na razie to, kto wystąpi na drugiej gali Prime Show MMA, nie jest w pełni jasne. Z czasem organizacja ogłasza nazwiska kolejnych zawodników i dowiadujemy się, kto zawalczy na Prime Show MMA 2.

Hitowym transferem Prime Show MMA jest zakontraktowanie Bombardiera, który znany jest w Polsce z walki z Mariuszem Pudzianowskim w federacji KSW. Jak się okazało, rywalem Bombardiera w debiucie w Prime Show MMA będzie... Stifler!

Walki Prime Show MMA 2

Walki drugiej gali Prime Show MMA w większości są więc jeszcze ogłoszone. Patrząc jednak na to, jak głośne nazwiska pojawiły się na karcie walk pierwszej gali spod tego szyldu, wszystko wskazuje na to, że walki na Prime Show MMA 2 będą równie "duże" i medialne, jeśli chodzi o uczestników tego wydarzenia i to, jak walki odbiją się w mediach.

Zawodnicy Prime Show MMA 2

Jacy zawodnicy zawalczą na Prime Show MMA 2? Oprócz wspomnianego wcześniej Bombardiera, federacja ogłosiła między innymi, że na drugiej edycji gali Prime Show MMA zawalczy Jaś Kapela. Aktywista lewicowy na pierwszej gali Prime Show MMA sensacyjnie pokonał przed czasem Ziemowita Kossakowskiego.

Na karcie walk Prime Show MMA 2 znalazł się też między innymi... Marcin Wrzosek, który jeszcze niedawno był skonfliktowany z Don Kasjo i z którym przegrał na gali FAME MMA.

Bukmacher Prime Show MMA 2

Bukmacher Prime Show MMA 2 to Fortuna, oficjalny sponsor gali. Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna) wystawia kursy na wyłączność, jeśli chodzi o drugą galę Prime Show MMA.

Kursy Prime Show MMA 2

Gdy federacja ogłasza pojedynki gali Prime Show MMA 2, kursy zaraz potem pojawiają się w zakładce "MMA" na oficjalnej stronie Fortuny lub w aplikacji mobilnej Fortuna.

Typy Prime Show MMA 2

Typy na drugą galę Prime Show MMA stopniowo pojawiają się na naszej stronie, gdy federacja ogłasza pojedynki. Zapraszamy na analizy!

Zobacz także - typy na Prime Show MMA

Karta walk Prime Show MMA 2

Karta walk drugiej gali Prime Show MMA zawiera coraz więcej nazwisk. Nie pozostaje nam nic innego, jak oczekiwanie na kolejne ogłoszenia federacji, dzięki czemu karta walk Prime Show MMA 2 będzie stopniowo wzbogacać się o kolejne głośne nazwiska.

Norman Parke vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski
Marcin Wrzosek vs Piotr Kałuski
Bombardier vs Stifler
Paweł Tyburski vs Soroko
Jaś Kapela vs Skolim
Bagietka vs Pacio
Rataj vs Vandalek
Dominika Rybak vs Klaudia Kapuśniak
Mateusz Mil vs Mikołaj Jędruszczak
Ambro vs Hecman
Ztrolowany vs Mielonidas


Jaki jest termin Prime Show MMA 2?
Druga gala Prime Show MMA odbędzie się w lipcu 2022 roku.
Kto zawalczy na Prime Show MMA 2?
Na drugiej gali Prime Show MMA zawalczą między innymi influencerzy i twórcy internetowi.