Don Kasjo to postać która budzi skrajne emocje. Były zawodnik FAME MMA, a obecnie włodarz Prime Show MMA jest niezwykle kontrowersyjną postacią. Kim jest gwiazdor internetu, jak zaczęła się jego medialna kariera i dlaczego zawodnik ten wzbudza tak wiele emocji? Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje o Don Kasjo – zapraszamy do czytania!

Kim jest Don Kasjo?

Don Kasjo, czyli Kasjusz Życiński, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko pochodzącego z Iławy zawodnika, od lat prężnie pracuje na wizerunek telewizyjnej gwiazdy. Swoją karierę we freak fightach rozpoczął w 2019 roku i od tamtego czasu stoczył już dziewięć pojedynków. Jego sława nie wzięła się jednak wyłącznie z emocjonujących walk w klatce czy na ringu (wcześniej Kasjusz Życiński trenował boks), ale z występów w programach telewizyjnych emitowanych m.in. przez MTV. Był jedną z największych gwiazd takich programów jak „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” czy „Ex na plaży”, brał również udział w jednej z edycji „Top Model”. Po udziale w "Ex na plaży" Życiński podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA. Okazał się on niezwykle charyzmatycznym zawodnikiem i szybko zdobył dużą popularność. Aktualnie jest on medialnym włodarzem organizacji Prime Show MMA.

Don Kasjo wiek

don kasjo wiek

Wielu twierdziło, że Don Kasjo w Fame MMA nie zrobi już poważnej kariery ze względu na swój wiek. Choć ma długi bokserski staż, tak naprawdę nigdy nie odniósł znaczącego sukcesu w ringu. Przed karierą we freak fightach próbował swoich sił przede wszystkim w programach TV, dlatego mimo obiecującego początku (bilans walk 3-0), nie wszyscy eksperci wróżyli mu wielką karierę.

Kasjusz Życiński urodził się 1 stycznia 1992 roku. Oznacza to, że na ten moment ma 31 lat.

Don Kasjo waga

Don Kasjo waga, czyli ile waży aktualny włodarz organizacji Prime Show MMA? Od początku kariery we freak fightach waga Życińskiego oscylowała w okolicach 90 kilogramów. W ostatnich miesiącach Don Kasjo przybrał jednak na wadze i przed ostatnią walką wniósł do klatki 99 kilogramów.

Don Kasjo wzrost

Don Kasjo wzrost, czyli ile centymetrów wzrostu ma 31-latek? Kasjusz Życiński należy do wysokich mężczyzn, bowiem posiada 189 centymetrów wzrostu.

Don Kasjo walki

Don Kasjo walki, czyli ile pojedynków do tej pory stoczył Kasjusz Życiński? 31-latek na swoim koncie ma dziewięć walk zawodowych. Siedem z nich stoczył w organizacji FAME MMA, a dwie w Prime Show MMA. Niewątpliwie największym echem odbyła się walka Don Kasjo vs Najman, do której doszło na gali FAME MMA 8. Warto zaznaczyć, że Życiński toczył walki w trzech różnych formułach podczas swojej kariery we freak fightach. Na początku występował w MMA, później walczył w kickboxingu, a obecnie decyduje się tylko na pojedynki bokserskie.

 

W walce Adrian Polański Polak vs Don Kasjo, sędziowie wydali kontrowersyjny werdykt – mimo że to Kasjusz Życiński przez 3 rundy był aktywniejszy i wyprowadzał więcej ciosów, przyznali wygraną Polańskiemu. Już nazajutrz po walce decyzja została zweryfikowana na korzyść Don Kasjo, który mógł cieszyć się pierwszym zwycięstwem. W starciu Ambro vs Don Kasjo na gali FAME MMA 4 Kasjusz był zdecydowanie lepszy i wygrał jednogłośnym werdyktem. Swoją kolejną walkę stoczył podczas 6. edycji gali z Maciejem Ratajem. Mimo słabszej pierwszej rundy Don Kasjo odzyskał przewagę w drugim starciu i ostatecznie wygrał pojedynek przez duszenie.

Don Kasjo boks

Don Kasjo boks, czyli jak zaczęła się przygoda 31-latka z tym sportem? Kasjusz Życiński treningi bokserskie rozpoczął w wieku 19 lat. Jak sam przyznawał w wywiadach wiele osób mówiło mu, że jest on za stary, aby osiągnąć sukces w tej dyscyplinie, jednak to tylko go napędzało do jeszcze cięższej pracy. Pierwsze walki amatorskie toczył już po około roku treningów. Łącznie zanotował ponad 70 starć amatorskich. Do największych sukcesów Kasjusza Życińskiego należy zaliczyć brązowy medal na mistrzostwach Polski w 2014 roku. Don Kasjo w jednym z wywiadów przyznał, że zrezygnował z boksu, ponieważ nie podobało mu się ile polityki jest w boksie. Często nie zgadzał się z werdyktami sędziowskimi.

Don Kasjo WSB

W 2014 roku Kasjusz Życiński zadebiutował w najlepszej lidze amatorskiej - WSB (World Series of Boxing). Don Kasjo swoje pojedynki toczył pod banderą Hussars Poland. Podczas jednej z walk w lidze WSB Życińskiemu przyszło się mierzyć z Adylbekiem Nijazymbetowem, który jest dwukrotnym wicemistrzem olimpijskim w kategorii półciężkiej. Don Kasjo zdecydowanie przegrał, jednak warto zaznaczyć, że przetrwał on z reprezentantem Kazachstanu pełen dystans i pokazał w tym pojedynku niezwykłą wytrzymałość i charakter do walki.

Don Kasjo Top Model

Don Kasjo Top Model, czyli czy 31-latek brał udział w popularnym show? W 2016 roku Kasjusz Życiński zdecydował się wziąć udział w szóstej edycji programu Top Model. Przeszedł on wstępny casting, jednak ostatecznie nie trafił on do grona piętnastu osób, które mogły powalczyć o zwycięstwo w programie. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów, nie żałuje udziału w programie.

– „To było dla mnie nowe, ale na pewno ciekawe doświadczenie - opowiada 24-latek. - Na udział w programie zdecydowałem się bardzo spontanicznie, za namową rodziny i nie żałuję: dużo się o sobie dowiedziałem, poznałem ciekawych ludzi. Poza tym czasem jestem zbyt pewny siebie, a udział w programie pozwolił mi nabrać trochę pokory. Zobaczyłem też z bliska, jak wygląda produkcja takiego programu."

Don Kasjo Ex na plaży

W 2018 roku Don Kasjo zdecydował się na udział w czwartej edycji polskiej edycji programu "Ex na plaży". Kasjusz Życiński był uczestnikiem show od pierwszego odcinka. W szóstym epizodzie pojawiła się jego była partnerka - Karina Pniewska. Była to jedyna "ex" Don Kasjo w tym programie. Warto wspomnieć, że w jednym z odcinków doszło do spięcia pomiędzy Życińskim a Dawidem "Ambro" Ambroziakiem. Ta sytuacja najprawdopodobniej otworzyła drogę Don Kasjo do kariery we freak fightach. Kasjusz sprowokował Ambro, który wyprowadził w jego kierunku trzy ciosy. Żaden jednak nie doszedł celu, ponieważ pięściarz sprytnie uchylił się przed każdym z nich. Chwilę później sam wyprowadził uderzenia w kierunku Ambroziaka, jednak sytuację szybko opanowała ochrona.

Don Kasjo Warsaw Shore

W 2019 roku Kasjusz Życiński dołączył do Ekipy z Warszawy. Don Kasjo po raz pierwszy pojawił się w jedenastym sezonie. Był uczestnikiem programu przez sześć sezonów.

Don Kasjo FAME MMA

Na początku 2019 roku Kasjusz Życiński został ogłoszony jako nowy zawodnik organizacji FAME MMA. W swojej pierwszej walce Don Kasjo miał się zmierzyć z Dawidem "Ambro" Ambroziakiem, z którym był skonfliktowany od programu "Ex na plaży". Pojedynek ten został zaplanowany na galę FAME MMA 3, jednak ostatecznie nie doszedł do skutku z powodu kontuzji Ambro. Zamiast niego naprzeciwko Don Kasjo zobaczyliśmy Adriana "Polaka" Polańskiego. Przez zdecydowaną większość walki przeważał Życiński, jednak sędziowie przyznali zwycięstwo Polańskiemu. Były pięściarz nie zgadzał się z werdyktem, a swoją wściekłość wyraził w wywiadzie w klatce tuż po walce. Ostatecznie zawodnik złożył protest i po ponownym przeanalizowaniu pojedynku wygrana została przyznana Życińskiemu.

Swoją kolejną walkę Don Kasjo stoczył na gali FAME MMA 4. Jego przeciwnikiem był Dawid "Ambro" Ambroziak, a pojedynek ten odbył się w formule kickboxingu. Kasjusz Życiński nie dał rywalowi większych szans i zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. W następnym starciu Don Kasjo skrzyżował rękawice z Maciejem Ratajem w MMA. Pięściarz nieoczekiwanie wygrał przez duszenie w drugiej rundzie.

Zobacz: Typy Fame MMA

FAME MMA 8 - Don Kasjo vs Marcin Najman

walki dona kasjo

Walka Don Kasjo z Marcinem Najmanem była co-main eventem na gali FAME MMA 8, a przez wielu uważana za walkę wieczoru oraz najważniejszą od początku istnienia tej federacji. Zawodnicy od dawna zaostrzali w mediach swój konflikt, atakując siebie nawzajem. Po ostatniej konferencji przed galą Kasjusz oskarżył Marcina Najmana o romans z Moniką Godlewską, do którego rzekomo miało dojść podczas piątej edycji. Po tych oskarżeniach Najman zapowiedział, że pozwie Don Kasjo. Marcin Najman do tego stopnia wziął sobie to do serca, że nie pojawił się w programie face to face prowadzonym przez Michała „Boxdela” Barona, czym złamał jeden z zapisów na umowie mówiącym o obowiązku uczestniczenia w tego typu produkcjach promujących galę oraz walkę.

Na oficjalnym media treningu i ważeniu Don Kasjo prowokował Najmana, który konfrontował się z nim face to face, mając ubraną patriotyczną maseczkę zasłaniającą usta, ale nie doszło do żadnych starć. Tego, co się stało dzień później na gali, raczej nikt nie mógł przewidzieć i długo zostanie zapamiętane.

Don Kasjo Najman walka

„El Testosteron” od początku walki ruszył stanowczo na Don Kasjo, okładając rywala ciosami, z których Życiński nic sobie nie robił. Kasjo oddał Najmanowi kilkoma ciosami i to on przejął inicjatywę. Jak dobrze wiemy, pojedynek ten był zakontraktowany w formule bokserskiej z użyciem małych rękawic. Panowie mogli bić się tylko i wyłącznie w stójce bez możliwości używania nóg, jednak to nie przeszkodziło Najmanowi, żeby zachować się w sposób nieprzewidywalny i żałosny obalając Kasjusza. Sędzia oczywiście przerwał na chwilę pojedynek i ukarał Najmana odjęciem punktu. „El Testosteron” był jednak na tyle nabuzowany, że najwyraźniej w świecie nie panował nad swoimi emocjami. Po wznowieniu walki Marcin Najman kopnął rywala, a sędzia Szymon Bońkowski postanowił definitywnie zdyskwalifikować podopiecznego Damiana Herczyka.

Po tym zdarzeniu do oktagonu musiała wkroczyć ochrona, ponieważ zrobiło się bardzo gorąco i wywiązała się bójka, w której ucierpiał Don Kasjo. Na nagraniach widać, jak trener Marcina Najmana podbiegł do leżącego i otoczonego ochroniarzami Kasjusza i zaczyna wykręcać mu nogę. Najman zaczął wykrzykiwać niecenzuralne słowa „Ty k***o, Ty cw**u za*****y, za**** cię”, po czym został wyprowadzony przez ochronę. Do werdyktu podszedł już tylko Don Kasjo, który na pytanie, co się dokładnie stało, odpowiedział „Niech wyp******a sobie Jasnej Góry bronić. Czy można zrozumieć jego jakiekolwiek zachowanie? On broni Jasnej Góry, a 350 lat temu ją atakowali”.

W klatce pojawili się także właściciele federacji, którzy oświadczyli, że przepraszają Don Kasjo za całe zachowanie, a wobec Marcina Najmana spotkają odpowiednie konsekwencje. Po walce Kasjo trafił do szpitala i poinformował, że ma nogę w gipsie i czeka go dłuższa regeneracja. Kiedy kolejna walka Don Kasjo? Kasjusz przyznał na jednej z konferencji, że była to jego ostatnia walka, jeśli włodarze nie sprowadzą mu rywala z UFC.

Znamy możliwości FAME MMA i słowa dotrzymali, kontraktując mu walkę z byłym zawodnikiem UFC, Normanem Parke na galę FAME MMA 10.

Don Kasjo Norman Parke

Na FAME MMA 10 zostało zaplanowane hitowe starcie pomiędzy Kasjuszem Życińskim a byłym zawodnikiem UFC i KSW - Normanem Parke. Irlandczyk był pierwszym tak klasowym zawodnikiem, który zdecydował się na udział w gali freak fightowej. Pojedynek Don Kasjo vs Parke został zakontraktowany w boksie. Stawką tego starcia, oprócz gaży gwarantowanej dla każdego zawodnika, była kilogramowa sztabka złota. Eksperci mieli problem przed tą walką z wytypowaniem faworyta. Część z nich twierdziła, że Parke nie powinien dać Życińskiemu żadnych szans natomiast inni twierdzili, że to Don Kasjo zwycięży przez lepsze warunki fizyczne i duże doświadczenie w boksie amatorski. Ostatecznie pojedynek ten był niezwykle wyrównany. Po pięciu emocjonujących rundach sędziowie orzekli wygraną Normana Parke. Ta decyzja nie spodobała się włodarzom FAME MMA, którzy po werdykcie weszli do klatki i oświadczyli, że złożą protest. Finalnie wynik pojedynku nie został zmieniony i Parke zachował zwycięstwo.

Don Kasjo Marcin Wrzosek

Po pojedynku z Normanem Parke było jasne, że FAME MMA musi sprowadzić na walkę z Don Kasjo kolejnego klasowego zawodnika. Na następnego rywala Kasjusza Życińskiego został wybrany były mistrz KSW w kategorii piórkowej Marcin Wrzosek. Starcie to zostało zaplanowane na galę FAME MMA 12, która odbyła się 20 listopada 2021 roku. Walka była bardzo wyrównana, jednak tym razem zwycięzcą okazał się Kasjusz Życiński. "The Polish Zombie" nie zgadzał się z werdyktem do tego stopnia, że postanowił on zaatakować byłego pięściarza na backstage'u już po gali. Do konfrontacji nie dopuścił jednak jeden z trenerów Wrzoska. Całe zajście zarejestrowały kamery.

Don Kasjo Prime Show MMA

Na przełomie 2021 i 2022 roku Don Kasjo nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z organizacją FAME MMA. Życiński postanowił rozpocząć współpracę z nową federacją na rynku - Prime Show MMA. Na pierwszej konferencji został on ogłoszony jako włodarz, jednak oficjalnie nie ma on udziałów w tej organizacji. Początkowo Kasjusz nie miał toczyć kolejnych walk przez kontuzję. Ostatecznie okazało się, że wystąpił on już na pierwszej edycji. W co-main evencie gali Prime Show MMA 1: Zadyma Don Kasjo zmierzył się z Mateuszem Murańskim na zasadach boksu. Życiński kontrolował cały pojedynek i pewnie wygrał jednogłośnie na punkty.

Swój kolejny występ w klatce Don Kasjo zanotował na czwartej edycji Prime Show MMA. 26 listopada 2022 roku zawalczył z Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. Walka była dość jednostronna. Życiński w swoim stylu dobrze chował się za podwójną gardą i sam skutecznie kontrował Popka. Walka została przerwana w drugiej rundzie po pierwszym liczeniu rapera, ponieważ nie wyraził on chęci do kontynuowania pojedynku.

Zobacz: Typy Prime Show MMA

Don Kasjo Boxdel

Don Kasjo Boxdel, czyli jaka historia łączy te dwie postaci? Pomiędzy Kasjuszem Życińskim a Michałem Baronem zaczęło iskrzyć jeszcze za czasów, kiedy pięściarz walczył dla organizacji FAME MMA. Don Kasjo, mimo tego, że Boxdel był włodarzem federacji, nie gryzł się w język i często był uszczypliwy w jego kierunku. Baron przez długi czas tolerował zachowanie swojego zawodnika. Agresywne wypowiedzi Kasjusza jednak narastały i na drugiej konferencji przed galą FAME MMA 12 Boxdel zdecydował się odpowiedzieć.

– „Nie dam ci się już k***a wyzywać i miej jakiś szacunek, bo FAME dało ci trzy razy więcej dotarcia k***a niż miałeś przed pierwszą walką i dało ci rozwój k***a. I ja z Wojtkiem [Golą] byliśmy tymi osobami, które chciały cię k***a zrekrutować i zrekrutowały. W ogóle nie okazujesz mi żadnego szacunku nawet w 5%."

Pokłosiem tej sytuacji były dodatkowa konfrontacja Boxdel z Don Kasjo na programie FACE2FACE. Podczas tego programu konflikt urósł do takich rozmiarów, że Michał Baron zdecydował się zawalczyć z Życińskim na gali FAME MMA 12, która miała miejsce zaledwie 4 dni później. Walka zakończyła się wygraną Kasjusza przez jednogłośną decyzję i wydawało się, że po walce konflikt został zażegnany. Obaj przytulili się w klatce, a Boxdel przekazał Don Kasjo "Pas Króla", który Życiński utracił w pojedynku z Normanem Parke.

Konflikt odżył po tym, jak pięściarz zdecydował się odejść z organizacji FAME MMA i przenieść się do Prime Show MMA. Od tamtego momentu Boxdel otwarcie krytykował ruchy organizacji Prime, a także samego Życińskiego. Eskalacja konfliktu nastąpiła po trzeciej edycji gali Prime Show MMA, w październiku 2022 roku. Michał Baron nagrał na swój kanał na YouTube film zatytułowany "Don Kasia", w którym w krytyczny sposób wypowiedział się na temat swojego byłego pracownika. Kasjusz postanowił odpowiedzieć. Dzień później na jego kanale pojawił się film, w którym Życiński próbował odeprzeć argumenty Boxdela, jednak według internautów tę batalię na słowa zdecydowanie wygrał włodarz FAME MMA.

Don Kasjo Szpilka

Po tym jak Don Kasjo stoczył dwie bardzo dobre walki w boksie z Normanem Parke i Marcinem Wrzoskiem głośno zaczęło się mówić o jego potencjalnym zestawieniu z Arturem Szpilką. Szpila w tamtym czasie miał gorszy okres, był bowiem po rozczarowującej porażce z Łukaszem Różańskim. Wielu uważało go za mocno już naruszonego zawodnika, który mógłby mieć problemy z wytrzymałym i odpornym na ciosy Życińskim. W 2022 roku wydawało się, że szanse na taki pojedynek są bardzo duże. Mówili o nim obaj zawodnicy, a dodatkowo Don Kasjo prowokował Szpilkę w wywiadach mówiąc między innymi, że jest w stanie znokautować byłego pretendenta do tytułu mistrza świata WBC w wadze ciężkiej.

W maju 2022 roku Artur Szpilka w kilku wywiadach przyznał, że walka z Don Kasjo jest bardzo prawdopodobna. W rozmowie z Mateuszem Kaniowskim Szpila w taki sposób wypowiedział się o potencjalnym starciu z Życińskim.

– „Uważam, że dostanie w każdej płaszczyźnie w łeb i to nie ma nawet żadnej... no stary, no nie wyobrażam sobie (...) wiadomo nie chce sobie narzucać takiej presji, ale to naprawdę musiałbym skończyć karierę, gdyby się takie coś wydarzyło, że on cokolwiek, wiesz, trafił czy coś. (...) To tak jakby ktoś przyszedł do ciebie z walizką pieniędzy i dał ci ją za darmo, a ty byś nie chciał. Rozumiesz o co chodzi? Bo jeszcze jakbym czuł tam jakiekolwiek wyzwanie, zagrożenie (...) to mógłbym się zastanawiać, a jak ktoś przychodzi, wciska ci pieniądze, walizkę, "masz, weź" (...).

Wydawało się, że kiedy Artur Szpilka zadebiutował we freak fightach na gali High League 4, to walka z Don Kasjo jest już tylko kwestią czasu. Stało się jednak inaczej. Szpila stwierdził, że nie podoba mu się atmosfera panująca w tym środowisku i na razie nie chce podejmować kolejnych walk na galach freakowych, a skupić się na występach w KSW.

Don Kasjo Nitro

Kasjusz Życiński swego czasu popadł również w konflikt z popularnym streamerem i YouTuberem - Nitrozyniakiem. Wszystko zaczęło się od tego gdy Nitro na swoim streamie, w momencie ogłoszenia walki Don Kasjo vs Norman Parke, stwierdził, że Irlandczyk nie da szans Życińskiemu. Ta wypowiedź nie spodobała się Kasjuszowi i od tamtego momentu przy każdej okazji w negatywny sposób wypowiadał się na temat YouTubera. Spór pomiędzy zawodnikami narastał. Przed galą FAME MMA 12 doszło do ich rozmowy telefonicznej podczas programu F2F. Panowie wymienili argumenty, jednak nie doszli do porozumienia.

Don Kasjo Denis Załęcki

Konflikt na linii Don Kasjo Denis Załęcki to jeden z najświeższych w karierze Kasjusza Życińskiego. Po walce Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką, na gali High League 4, Kasjusz Życiński w negatywny sposób wypowiedział się na temat tego starcia. Stwierdził, że w tym starciu praktycznie nie było walki, bowiem Szpilka nic nie zrobił swojemu przeciwnikowi, a ten położył się przez kontuzję. Dodał też, że Denis nawet jeśli zdecydował się wyjść do pojedynku z kontuzją to nie powinien wspominać o swoim urazie. Na te słowa zareagował Załęcki.

– „Myśli, że jest mocny, nie jest wcale mocny. Mocny jest może w dużych rękawicach "osiemnastkach", czy tam może w "dwudziestkach", nie wiem w jakich on się tam bije. Moim zdaniem po prostu jest słaby. Ciosu nie potrafi na pewno przyjąć. Jak ja miałbym się z nim bić to tylko i wyłącznie w małych piąstkówkach [rękawice do MMA], bo ja nie lubię biegać, w małej klatce, żeby mi nie spie***lał, bo pewnie by spie***lał. Jak mielibyśmy się bić w takiej na przykład klatce rzymskiej jaka jest u was to myślę, że to maksymalnie 20 sekund by potrwało. Żaden zawodnik."

Po tej wypowiedzi nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Don Kasjo. Życiński w jednym z wywiadów zaproponował Załęckiemu pojedynek na Prime Show MMA w budce telefonicznej bez limitu wagowego i w małych rękawicach. Wiadomo było jednak, że do takiego starcia nie dojdzie, ponieważ "Bad Boy" ma aktualny kontrakt z organizacją High League.

Don Kasjo rekord

Kasjusz "Don Kasjo" Życiński do tej pory stoczył 9 pojedynków [6 w boksie, 1 w kickboxingu i 2 w MMA]. Poniżej przedstawiamy bilans walk Don Kasjo.

Rekord MMA: 2-0-0
Rekord Kickboxing: 1-0-0
Boks Rekord: 5-1-0

PrzeciwnikRezultatFormułaWydarzenie
Paweł "Popek" MikołajuwWygrana, TKO, runda IIBoksPrime Show MMA 4, 26.11.2022
Mateusz "Muran" MurańskiWygrana, jednogłośna decyzjaBoksPrime Show MMA 1, 19.02.2022
Michał "Boxdel" BaronWygrana, jednogłośna decyzjaBoksFAME MMA 12, 20.11.2021
Marcin WrzosekWygrana, jednogłośna decyzjaBoksFAME MMA 12, 20.11.2021
Norman ParkePrzegrana, jednogłośna decyzjaBoksFAME MMA 10, 15.05.2021
Marcin NajmanWygrana, dyskwalifikacja, runda IBoksFAME MMA 8, 21.11.2020
Maciej RatajWygrana, poddanie, runda IIMMAFAME MMA 6, 28.03.2020
Dawid "Ambro" AmbroziakWygrana, jednogłośna decyzjaKickboxingFAME MMA 4, 22.06.2019
Adrian "Polak" PolańskiWygrana, jednogłośna decyzjaMMAFAME MMA 3, 30.03.2019

Don Kasjo Casino Star

We wrześniu 2022 roku powstało Casino Star. W wydarzeniu polscy influencerzy mieli brać udział w grach karcianych typu poker. Jednym z uczestników był również Don Kasjo. Pierwsza konferencja Casino Star odbiła się głośnym echem w polskim internecie głównie za sprawą Życińskiego, który prowokował wszystkich uczestników. Okazało się jednak, że konwencja tego wydarzenia była zupełnie inna i organizatorzy byli przeciwni agresywnej postawie Kasjusza. Po pierwszej konferencji organizacja wykluczyła Don Kasjo i wydała oświadczenie o następującej treści:

– „Organizatorzy konferencji Casino Star oświadczają, że podjęta została decyzja o natychmiastowym wykluczeniu Kasjusza Zycinskiego z dalszego udziału w programie. Powodem decyzji jest skandaliczne zachowanie uczestnika w trakcie konferencji które jest sprzeczne z wizją programu jaki organizatorzy chcą zaoferować publiczności. Jednocześnie pragniemy przeprosić wszystkich pozostałych uczestników za zachowanie byłego już zawodnika. W dniu jutrzejszym zostanie opublikowane pełne oświadczenie organizatorów dotyczące tej sprawy”.

Ostatecznie gala Casino Star nie doszła do skutku, ponieważ Ministerstwo Finansów zdecydowało się zablokować wydarzenie.

Don Kasjo AlkoMaster

Życiński wystąpi na pierwszej gali, podczas której znani celebryci będą... spożywali alkohol. Kasjo na AlkoMaster będzie bohaterem walki wieczoru, co nie powinno szczególnie dziwić, biorąc pod uwagę jego rozpoznawalność oraz fakt, że regularnie podkreśla, że do pojedynków na FAME MMA często przygotowuje się w dużej mierze poprzez imprezy.

Don Kasjo YouTube

Don Kasjo YouTube, czyli czy popularny zawodnik posiada konto na tej platformie? Kasjusz Życiński swoje konto na YouTube założył 1 maja 2016 roku. Aktualnie znajdziemy na nim tylko pięć filmów. Do tej pory kanał Don Kasjo zgromadził 168 tysięcy subskrybentów, a filmy na nim opublikowane obejrzano ponad 3,3 miliona razy. Najpopularniejszym filmem jest utwór "Król", który zgromadził 2,3 miliona wyświetleń. Warto wspomnieć, że to właśnie przy tej piosence Kasjusz Życiński wychodzi do swoich walk.

Don Kasjo Instagram

Don Kasjo, jak każdy influencer, prowadzi oczywiście konto na Instagramie. Włodarza Prime Show MMA można znaleźć na tej platformie pod nickiem @donkasjo. Obserwuje go tam ponad 550 tysięcy użytkowników.


Ile lat ma Don Kasjo?
Don Kasjo urodził się 1 stycznia 1992 roku. Oznacza to, że włodarz Prime Show MMA ma aktualnie 31 lat.
Jak zakończyła się walka Don Kasjo vs Najman na FAME MMA 8?
Walka zakończyła się dyskwalifikacją Najmana, ponieważ obalił Don Kasjo, pomimo że walka miała stoczyć się w formule bokserskiej. Po tym zdarzeniu sędzia walki odjął punkt Marcinowi, który ponownie złamał regulamin, próbując kopnąć Kasjusza.