Obecnie, myśląc Michał Boxdel Baron od razu myślimy o FAME MMA. Bez wątpienia ta organizacja przyniosła jej włodarzom niesamowite zyski i popularność. Ten mierzący 184 centymetry facet, z pewnością nie żałuje, że zdecydował się na organizację gal.

Michał Baron FAME MMA

Popularny Boxdel jest jednym z czterech zarządców federacji. Założona ona została w maju 2018 roku i doczekała się na ten moment 10 edycji. Michał Baron FAME MMA udziałowcem jest w 20%. Jest to taki sam udział jak Wojtka Goli. Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara posiadają udziały na poziomie 30%.

Boxdel zarobki

Nie będzie dla nikogo niespodzianką fakt, że gala FAME MMA generuje milionowe przychody. Oczywiście z uwagi na fakt, że organizacja walk wiąże się z dużymi kosztami, zysk netto jest o wiele mniejszy. Boxdel zarobki z całą pewnością ma na przyzwoitym poziomie. Jednakże, brak jest jakichkolwiek informacji o konkretnych kwotach.

FAME MMA zyski

mochał boxdel baron kim jest

Jak już wcześniej wspomniano, przychody federacji są kwotami opiewającymi na miliony złotych. Z dostępnych informacji wynika, że niemal każda kolejna gala generuje większe kwoty. Jest to szczególnie widoczne, na przykładzie walki wieczoru 10 edycji gali. Don Kasjo stoczy pojedynek z Normanem Parke, gdzie stawką będzie kilogramowa sztabka złota. Jej wartość wycenia się w okolicach 200 tysięcy złotych.

Boxdel kariera

Boxdel karierę, jak większość osób związanych z federacją FAME MMA rozpoczął na youtube. Największą popularność przyniosła mu seria filmików z faktami o popularnych osobach. W samym serwisie youtube Michał Baron posiada nieco ponad 1,5 miliona subskrybentów. Do tego dochodzą oczywiście inne media społecznościowe.

Michał Boxdel Baron wiek

Włodarza FAME MMA uznać trzeba za osobę młodą. Urodził się on bowiem 2 marca 1995 roku. Ma zatem aktualnie 26 lat. Trzeba przyznać, że całkiem dobrze sobie radzi będąc jeszcze 4 lata przed trzydziestką.

Boxdel rodzina

rodzina boxdela

Jak już udało się wcześniej ustalić Michał Baron jest osobą młodą. Aktualnie Boxdel rodziny jeszcze nie założył. Ma za to dziewczynę – Magdalenę Loskot. Kupili oni ostatnio małego psa rasy husky, którego nazwali Benek.

Skąd pochodzi Michał Baron?

Popularny Boxdel pochodzi i nadal mieszka w stolicy województwa wielkopolskiego – Poznaniu. Co ciekawego siedziba FAME MMA znajduje się w Swarzędzu. Jest to miejscowość położona obok rodzinnego miasta byłego mistrza FAME MMA.

 

 

Boxdel walki

Poza zajmowaniem się organizacją pojedynków, Boxdel walki również stoczył. Pierwsza z nich miała miejsce na FAME MMA 1, gdzie jego przeciwnikiem był Guzik. Michał Baron pojedynek wygrał już w pierwszej rundzie, w konsekwencji czego zdobył pas wagi ciężkiej. Druga walka Boxdela miała miejsce na 4 edycji gali. Podjął się on wtedy rywalizacji z Kubańczykiem, którą przegrał.

Kolejną walkę Boxdel skoczy na FAME MMA 11. Jego rywalem będzie Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski.

Walka włodarzy

walki boxdela

Pod koniec 2020 roku Michał Boxdel Baron wyzwał na pojedynek Wojtka Golę. Ten drugi zgodził się pod warunkiem, że walka odbędzie się w limicie wagowym do 90 kg. Boxdel walki ostatecznie się nie podjął, ze względu na to, że waży on ok. 110 kg. Uznał więc, że szybkie zejście do 90 kilogramów może przysporzyć mu problemów zdrowotnych.

Zobacz: Fame MMA typowanie

Być może w przyszłości

Nie jest powiedziane, że skoro teraz Boxdel nie chciał, aż tak mocno zejść z wagi, to do tej walki nigdy nie dojdzie. Jeżeli Michał Baron sukcesywnie traciłby kilogramy, to temat walki z Wojtkiem Golą może powrócić. Na to jednak przyjdzie jeszcze nam poczekać.

Boxdel afery

Michał Baron jest osobą popularną. W związku z tym, jego działania często są szerszej liczbie osób. Wynikło także kilka afer, z włodarzem federacji w głównej roli. Jedna z najgłośniejszych dotyczyła rzekomego przywłaszczenia sobie pieniędzy. Miało to mieć miejsce, kiedy Boxdel zorganizował zbiórkę pieniędzy na chorą Vanessę. Według niektórych, część zebranej kwoty youtuber zostawił dla siebie.

Kim jest Boxdel? Popularny Boxdel jest jednym z czterech zarządców jednej z najbardziej popularnej federacji – FAME MMA. Na czym Boxdel zyskał popularność ? Przed powstaniem federacji FAME MMA, Boxdel był znany przede wszystkim z filmików z faktami o popularnych osobach, które wrzucał na YouTube.