Kubańczyk to jedna z największych gwiazd polskiego rapu, jeśli chodzi o przedstawicieli młodego pokolenia. Jakub Kubańczyk Flas na FAME MMA stoczył jak na razie trzy walki i trzy wygrał. Ile Kubańczyk ma lat? Jaki jest wzrost Kubańczyka? Czy nadal jest Ochroniarzem Kruszwila?

Kim jest Kubańczyk?

Kubańczyk kto to

Jakub Flas, znany szerzej jako Kubańczyk, urodził się 14 marca 1995 roku w Szczecinie, gdzie do niedawna mieszkał. Aktualnie mieszka w Warszawie. Od najmłodszych lat był związany z muzyką i sportem. Biografia Kubańczyka jest niezwykle ciekawa, a popularność zyskał jako Ochroniarz Kruszwila w filmach Lorda Kruszwila na YouTube. Partnerką Kubańczyka jest Ola Ciupa, znana polska fotomodelka, starsza od niego o pięć lat.

Jeśli chodzi o wzrost, Kubańczyk, zgodnie z danymi podanymi przez FAME MMA, na 181 centymetrów wzrostu.

Wielu internautów zastanawia się, czy w przeszłości Kubańczyk był w więzieniu. Nie ma żadnych wiarygodnych informacji potwierdzających te doniesienia.

Kubańczyk rap

Od kilku lat rap Kubańczyka jest niezwykle popularny. Takie kawałki, jak Lady Pank, Stargard, Zwykły Chłopak czy Monte Carlo, nagrane w duecie z Popkiem, obejrzało dziesiątki milionów na YouTube.

 

 

W maju 2020 roku na rynek wyszedł album Kubańczyka pod nazwą Cały Ja. Za wydanie albumu odpowiadała wytwórnia Step Records.

Kubańczyk w FAME MMA

Jakub Kubańczyk FAME MMA

Popularność Kubańczyka (Instagram Kubańczyka z nazwą "ochroniarz_69" śledzi setki tysięcy obserwujących) oraz fakt, że ma za sobą przeszłość sportową i lata treningów w sportach uderzanych sprawiły, że w 2019 roku zadebiutował w FAME MMA. Jego rywalem podczas gali FAME MMA 4 był Michał "Boxdel" Baron, jeden z szefów FAME MMA. Jako że przeszłość sportowa Kubańczyka nie była wtedy powszechnie znana, faworytem wydawał się Boxdel. Kubańczyk rozbił jednak faworyta i wygrał przed czasem, udanie debiutując w FAME MMA.

Jakub Kubańczyk Flas na FAME MMA drugą walkę stoczył podczas gali FAME MMA 6. Jego rywalem był wówczas Mateusz Łapot, producent muzyczny znany lepiej jako L-Pro. Kubańczyk i L-Pro byli skonfliktowani i za pośrednictwem mediów społecznościowych nie szczędzili sobie uprzejmości. Z racji tego, że L-Pro nie miał nic wspólnego ze sportem i trenował zaledwie przez kilka miesięcy, nie miał większych szans w starciu z Kubańczykiem i przegrał przed czasem.

Kolejny występ Kubańczyka na FAME MMA przypadł na galę z numerem 9. Jego rywalem był wówczas Marcin Malczyński. Panowie zawalczyli o pas mistrzowski wagi średniej FAME MMA. Górą w tym pojedynku okazał się Flas, odbierając mistrzowskie trofeum starszemu z Braci Malczyńskich.

Kubańczk a Kamerzysta vs Kruszwil

W sieci niezwykle dużo mówiło się o konflikcie Kamerzysty z Kruszwilem, którzy w przeszłości współpracowali ze sobą. Kubańczyk nagrywał z nimi filmy przez kilka miesięcy, odgrywając rolę Ochroniarza Kruszwila. W konflikcie Kamerzysty z Kruszwilem Kubańczyk zdecydowanie wstawił się po stronie Kruszwila, popierając go i utrzymując z nim dobre stosunki po dziś dzień.


Kim jest Kubańczyk?
Kubańczyk to jedna z największych gwiazd polskiego rapu, jeśli chodzi o przedstawicieli młodego pokolenia.
Dla jakiej organizacji walczy Kubańczyk?
Kubańczyk walczy dla federacji FAME MMA.